reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jestem w trakcie zmiany ginekologa własnie :( więc nie mam kontaktu żadnego. Jak się okaże, że jestem w ciąży to zadzwonię do tej dawnej ginekolog, żeby się wypowiedziała. Wtedy napewno Wam napiszę co i jak :)

Haha, no to może uda się wcześniej zajść w ciążę :D
No właśnie boje się tego wcześniej. Niby gin powiedział na ostatniej wizycie że za dwa miesiące mogę zacząć się starać i akurat by było już te dwa miesięce ale ja tak chciałam jeszcze miesiąc poczekać dla bezpieczeństwa. A tu chłopa poniosło. Ale myślę że psikus mu nie wyszedł bo owulacje kalendarz pokazuje dopiero na 15 choć śluz płodny już od dwóch dni mam. Co ma być to będzie, czekam cierpliwie do miesiaczki a nawet kilka dni po bo różnie z tym okresem po poroniniu raz co 28 raz co 30 dni.
Tak najlepiej się gin poradź, już trochę ta szczepionka u nas jest więc mają jakieś zdanie na ten temat wyrobione. Z tego co wiem odstęp między szczepionkami nie może być krótszy niż ten zalecany ale może być wydłużony więc i nawet po pół roku można się zaszczepić, tak myślę.
 
reklama
Jestem w trakcie zmiany ginekologa własnie :( więc nie mam kontaktu żadnego. Jak się okaże, że jestem w ciąży to zadzwonię do tej dawnej ginekolog, żeby się wypowiedziała. Wtedy napewno Wam napiszę co i jak :)

Haha, no to może uda się wcześniej zajść w ciążę :D
Kiedy testujesz?
 
ooo to już zaraz! i jak się czujesz? nie wariujesz? ja najchętniej już bym testowała :D nie wiem czym myśli zająć
Nie wariuje, bo liczę od początku że ten cykl jest stracony bo owu bardzo szybko niby wyszła 8dc a i z lewej strony a tam nie mam jajowodu. Objawów nie mam żadnych innych niż przed @
 
Nie wariuje, bo liczę od początku że ten cykl jest stracony bo owu bardzo szybko niby wyszła 8dc a i z lewej strony a tam nie mam jajowodu. Objawów nie mam żadnych innych niż przed @
Mimo wszystko trzymam kciuki! <3 wierzę w cuda :) nam ostatnim razem się udało w cyklu, który też uznałam za stracony i w ogóle nawet nie myślałam o ciąży, bo mieliśmy przeprowadzkę.
 
Dziewczyny mam pytanie, czy suplementowalyscie jakoś szczególnie podczas starań witaminę d3 czy dopiero w ciąży? Orientujecie się czy to może mieć wpływ na powodzenie starań? 🤔 endokrynolog na jutrzejsza kontrolna wizytę kazała mi jeszcze zbadać poziom i zobaczymy co powie, ale przy normie 30-100 mam tylko 33 wiec chyba niezbyt wspaniały wynik 😞 tsh spadło czyli to ok ale ciekawe co z ta witamina.
 
Dziewczyny czy przed badaniem glukozy i insuliny (nie krzywej) muszę odstawić metformine? Lekarz nic nie wspomniał i teraz się zastanawiam .

@Katrinaka trzymam bardzo kciuki ❤️
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie, czy suplementowalyscie jakoś szczególnie podczas starań witaminę d3 czy dopiero w ciąży? Orientujecie się czy to może mieć wpływ na powodzenie starań? 🤔 endokrynolog na jutrzejsza kontrolna wizytę kazała mi jeszcze zbadać poziom i zobaczymy co powie, ale przy normie 30-100 mam tylko 33 wiec chyba niezbyt wspaniały wynik 😞 tsh spadło czyli to ok ale ciekawe co z ta witamina.
Ja suplementowalam wcześniej. 33 to niziutko, zdecydowanie przydałoby się podnieść do góry ;) I to nie tylko pod kątem staran czy ciąży, ale lepiej organizm funkcjonuje mając wyższy poziom wit. D ;)
 
Do góry