reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
I to wystarczająca dawka tego mio-inozytolu? Bo też biorę ovarin i nie wiem czy dokupować jeszcze go oddzielnie?
Mi się też wydaje, że w tych proszkach jest więcej mio inozytolu.
Z tego co czytałam to w ovarin jest 550 gram a my przyjmujemy chyba 2000, ale na 100% ci nie powiem, bo na tym dużym opakowaniu nie jest napisane, na saszetkach było (Inofem np), ale już ich nie biorę ze względu na moją mutacje mthfr (był normalny kwas foliowy w nich, a ja muszę brać folian - metylowany).
Chcialam też tabletki, ale właśnie ze względu na większą ilość mio inozytolu zdecydowałam się jednak na proszek. No i cena o wiele bardziej atrakcyjna!


EDIT: w tym w saszetkach jedna saszetka zawiera 2000 mg, pijesz jedna rano i jedna wieczorem to 4000, a w ovarinie jest tylko 2x550.
 
Dostałam od ginekologa wiadomość odnośnie moich wyników trombofili - potrzebna konsultacja hematologa i tyle 🙈🙈🙈.
Myślałam, że coś zleci czy cokolwiek a on olał chyba mnie....

U nas nie ma hematologa, myślicie ze taka wizyta on line z portalu znany lekarz będzie ok?
 
reklama
Do góry