reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej Laseczki ! Juz myślałam że do was dzisiaj nie napiszę bo w nocy wywalilo mi prąd , ale tak na maxa wszyscy mieli tylko nie ja ! Myśleliśmy ze poprostu wybiło w mieszkaniu ale sprawdziłam i nie ! Ale mój zaradny mąż rano sobie z tym poradził , coś się popsuło w liczniku głównym ale już działa ! :happy:
Izulka - ja robilam badanka na hormonki ale tylko 2 te ciążowe progesteron i prolaktynę no i oczywiście toxo , to toxoplazma mogła być u mnie przyczyną ...:eek:
Maggie- służba zdrowia wszędzie jest taka sama... u nas np . po poronieniu leżysz na jednej sali z kobietami w ciąży ( w 9 miesiącu ) z babką której wycieli macicę i z dziewczyną z plamieniami w 3 mc . Ja tak miałam , chyba że dasz w łapę ...:baffled:
Anna - cieszymy sie twoim szczęściem ! Zdjecie wkleję napewno tylko mężus musi mi fote szczelić , a teraz nie wyglądam zbyt dobrze po tej chorobie wstrętnej, ale wczoraj umyłam włosy i zaczęłam przypominać czlowieka hihi :errr:
Pozostałe dziewczynki pozdrawiam serdecznie i życze miłego weekendu ...:happy:
 
Ja tylko na chwilkę :-)

ostatnio nie mam czasu na BB:-( trochę Was czytam ale dużo tego jest i nie wszystko nadrobiłam :-)

Daga - Ty już na finiszu ale ten czas zasówa :tak::tak:

Aniu - wklej jakąs fotke Michasia ;-) pochwal się swoim skarbeczkiem ;-)dobrze że mały daje pospać i że jest spokojny :-D:-D ucłauj go :sorry::sorry:

Gabi - trzymaj się kochana :-)

post_ptaszynka - gratulacje ruchów maluszka

witam nowe dziewczyny :-) tylko szkoda że w takich okolicznościach musimy się poznawać :-:)zawstydzona/y:

a u Nas przygotowania do remontu :no: jeszcze się nie zaczeło a już mam dosyć :-( mam nadzieję że szybko się uporamy z tym wszystkim ;-)

buziaczki dla waszystkich których nie wymieniłam :-):-) jak będe miała troszkę czasu to popiszę z wami kochane :tak::tak:
 
Małgosiu, dzięki bardzo. Tak, to Labradorka. Ale chcę Ci powiedzieć, żebyś rozwiała swoje wyobrażenie o Labradorach,że moja jest równie charakterna. Mówię Ci, musieliśmy duży wysiłek włożyć w cały proces wychowawczy :-). W ogóle jest cudowna. Są to niewątpliwie bardzo mądre psy, mądre i bardzo sprytne. Oj, dużo opowiadania...

Dziewczyny, przykre jest to, że macie tak złe doświadczenia z naszą i nie naszą służbą zdrowia. Nie żyjemy w totalnie beznadziejnym kraju. Mówię to ze 100% przekonaniem. Kiedy trafiłam do szpitala, od razu bardzo odpowiednio się mną zajęli. Od razu wiadomo było, ze szanse na utrzymanie mojej ciąży były niewielkie. Tylko przez pierwsze dwa dni leżałam z dwiema kobietkami, które poszły sobie rodzić. Jedną dziewczynę przenieśli do innego 8 osobowego pokoju, a ja zostałam sama w 3 osobowym pokoju. Pielęgniarka tylko powiedziała: "nie dawać tu nikogo do pani, prawda?". Oczywiście od razu powiedziałam, że nie i podziękowałam. Moja sytuacja wyglądała mniej więcej tak - musiałam tylko leżeć, łóżko odwrócone miałam do góry nogami, tak bym miała głowę w dół, pod materacem dodatkowo włożono mi taką deskę, żeby uzyskać pochyłość. Tak więc nie mogłam nawet podnosić głowy, jadłam na leżąco, myłam się na leżąco. Wiecie, w związku z tym podawano mi basen :-(, okropne. Rozgadałam się bardzo, ale chcę Wam tylko powiedzieć, że wszystkie pielęgniarki otoczyły mnie wielką troską, opieką i zaangażowaniem. Przychodziły od razu na każdy dzwonek. Kiedy Dominik niestety się urodził, od raz przeniesli mnie do takiej sali "ful wypas" - własne wc, prysznic, itp. Do tego cały pesronel zapewniał mnie ciągle, że mogę zostać tak długo, jak tylko chcę. Jak będę gotowa by wyśc, to wtedy miałam im o tym powiedzieć. Naprawde, stworzyli bardzo dobrą atmosferę, która bardzo mi pomogła w całej tej sytuacji. Mojemu mężowi również.
A i przede wszystkim nie dałam nikomu w łapę, ani nie miałam nikogo znajomego. Jestem zwykłą pacjentką...
Wierzę oczywiście, że miałyście zupełnie inne doświadczenia...

Pozdrawiam Was wszyskie :-)
 
Ja tak do końca jeszcze nie wyzdrowiałam został mi ten wstrętny kaszel ale już musiałam iść do pracy mam nadzieje ze to się nie przerodzi w nic gorszego

maggie :szok::szok::szok: masz rację że nie dalas się zbadać obcej wrednej babie od tego są specjalni lekarze a nie jakas pierwsza lepsza. i mówisz że jeszcze miała czelność się obrazić? no to fakycznie nie tylko Polska ma kulejącą służbę zdrowia.

tolka witaj.to prawda remonty są ciężkie ale pomyśl sobie jak pięknie będzie jak już się ze wszystkim uporacie:-):-):-):-)

berbel to jedyny pocieszający fakt w tym wszystkim że miałaś zapewnioną prawidłową opiekę. ja też jakbym narzekała to popełniłabym grzech.bo odrazu dostałam osobną salę mąż mógł siedzieć nawet całą noc i ow ogóle pielegniarki chodzily na paluszkach, ale niestety znam opowieści dziewczyn które rodziły w innych szpitalach i to co opowiadały nadaję się tylko do horrorów

dlaczegotak nie ma to jak uzdolniony wszechstronnie mąż hiuhihi;-);-) ale w końcu po to eż mamy tych naszych supermenów:tak:

joanna
popieram dziewczyny piękna kobietka z ciebie. i kuruj się nie daj szans temu katarowi a kysz

pozdrawiam i uciekam smażyć naleśniki bo na 13 do pracy
 
Jeżyk ! to jest takie wstrętne przeziębienie albo " coś " że kaszel jest i jest i trudno sie go pozbyć ... zwłaszcza gdy tak jak ja ma sie niewielkie pole do popisu. Wczoraj wpadłam w desperacje i zjadłam 2 panadole ( ginek mi pozwolił ) i wycyckalam 2 neo anginy , nasmarowałam gardzioł amolem i jest o niebo lepiej !
Ale za to 2 wiadomość jest nienajlepsza , tak jak sie chwliłam mdłości przeszły tylko po to żeby powrócić... o innnej porze... zawsze miałam wieczorem a teraz rano :wściekła/y:
 
reklama
ANIU !!! Dzidzia prześliczna :laugh2::laugh2::laugh2:
A mąż taki przystojniacha jak mój ! i od razu widać że będziesz z nim miała dobrze!
Gratuluje Jeszcze raz !!!
 
Do góry