reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kochane dziewczynki, sobotni wieczor, cisza spokoj, a tu na watku w sumie dobre wiadomosci.

Dagus, dziek!i Zaczynam od Ciebie, bo Ty jestes nastepna w kolejce do wklejenia fotki swojej pieknoty. My tez sie nie mozemy doczekac!

Chociaz wg suwaczkow to chyba Ikus jest wczesniej, ale Ikus sie zapodzial ... no dobrze, przyznam sie podgladnelam na lutowki :tak:.. ale tam ruch w interesie! Ale Ikus jeszcze w dwupaku. Napisz cos do nas Kochniutka!

Joas! Dzieki :-). Trzymam Cie za slowo z tym zapylaniem. Ja czekam na jakiekolwiek objawy ;-)... Od wczoraj utrzymuje mi sie metaliczny posmak w ustach... :szok:
Bardzo sie ciesze, ze u lekarza wszystko poszlo dobrze z brzusiem. Mam nadzieje, ze katar wypedzisz szybciutko.

Aga! Super, ze Twoje badanka rowniez poszly dobrze. To wazny pierwszy kroczek ...;-)

Izulka, nie robilam zadnych hormonow, poza tarczyca (na ktora sie lecze). :-( . Trzymaj sie :-).

Cyprysiowa! Sciskam mocno. Mam nadzieje, ze juz sie lepiej czujesz.
Gosia :-) Dbaj o siebie!

Berbelku! :-) Poglaskaj ode mnie pieseczke.

Dlaczegotak! Ciesze sie mdlosciami kobieto ! ;-)
Ja tez mialam dzis przygody pradowe i bylam skazana na siebie :szok:, bo mezczyzna spedza weekend ze swoimi dziecmi. Korek (nie automatyczny) wywalilo, akurat ten co obsluguje kuchnie i lodowke. Teoretycznie, to sie powinnam na tym znac ale w praktyce pradu sie boje. Nie bylo zmiluj sie, pojechalam do sklepu elektrycznego. Nabylam, wymienilam, dziala a ja puchne z dumy :laugh2:.
Tolus, fajnie, ze sie odezwalas :-).

Jezyk, a jak u Ciebie? Minal katar? Mam nadzieje, ze tak, Zdrowka zycze.

e_mama, co u Ciebie. Stesknilam sie za zdjeciem Twojej niuni.

Mocno sciskam wszystkie pozostale dziewczynki. Milej niedzieli :rofl2:
 
reklama
Małgosiu;
Jestem z Ciebie dumna :-)
Ja mam takie chyba automatyczne ponieważ wystarczy zrobić pstryk do góry i już działa :-D nie umiałabym wymienić tak jak Ty :-)
Staraj się za dużo nie myśleć i nie nakręcać - bo można zwariować :-) ja tak miałam :-D tylko działać działać i jeszcze raz działać :-D do dzieła więc :-D
 
Nie no, Maggie kochana, aż się wzruszyłam, że pamiętasz. Wielki cmok dla Ciebie.:tak::tak:

U mnie 2 dni temu minął miesiąc od .....
Lepiej się czuję fizycznie ale z moją psyche jakoś się mijamy.
Nie pisałam do Was ostatnio bo znowu czarne chmury krążyły nad moją rodziną.
Dzięki Bogu w końcu idzie ku lepszemu.

Dziś świętujemy z małżownikiem 6 rocznicę ślubu i tak to właśnie wygląda, że ja po kąpieli podczytuję Was z lampką czerwonego wina a małżownik podobno czeka na mnie w salonie:sorry: Ale co to za czekanie jak mam @:-p

Gratuluję Ani pięknego synuńcia:tak::tak:

U nas pauza w staraniach o rodzeństwo dla Julki. Najpierw muszę sama z sobą dojść do ładu a później kto wie.

Maggie kochanie, trzymam kciuki za Ciebie i za Twoje zielone światełko! Buziak!!!

Pozdrawiam Was wszyyyyyystkie najserdeczniej jak potrafię!
Miłego wieczorku babeczki!
 
e-mamcia;
super,ze już z nami Jesteś :-)
Wszystkiego najlepszego w dniu rocznicy :-) ale ta Twoja @ wybrała sobie termin ;-) ale cóż, najważniejsze, że ją Dostałaś :-)
mam nadzieję także,żę Rodzinne problemy już zniknęły niczym zły sen...
Wiesz co, mój ginek proponował mi wizyty u specjalnego psychologa - poniewaz nawet po 9 długich miesiącach nie byłam do końca sobą... jakoś obyło się bez niego ale myślę, że wiele by mi pomógł i oszczędził wszystkich lękó, których miałam bez liku...
niestety, czasami nawet Rodzina nie jest w stanie do końca zrozumieć co się dzieje z kobietą po takich przejściach :-(
Z tym, że musi to być odpowiedni psycholog przygotowany do pracy w tym temacie... U nas w szczecinie są tylko 2 takie osoby.
Wiem, że to trudne ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze... w razie wątpliwości - wygadać a raczej wypisać się na naszym forum - to też forma terapii :-)
Buziaki dla Córeczki :-)
 
Dziewczyny u mnie na zachodzie tzn okolice Zgorzelca już 2 dni prawdziwa wiosna i temp. 22C!!! Jakoś tak lepiej na duszy. Biegam z dziećmi,psami po łąkach wokół naszego domu.Miłej niedzieli
 
Czesc Dziewczynki, niedzielnie!

Izulka, dobrze, ze Ci lepiej na duszy :-) TAK TRZYMAC!

U nas tylko+3 i wyjatkowo szaroburo i mokro. Ale poszlam na dlugi spacer z psem. Potem zafundowalysmy sobie prysznic bo zwierzatko przypominalo brudnego mopa.
:-)
JOASIU! DZIEKI! Staram sie oderwac myslac o pracy :eek: bo probne matury nam sie zblizaja, a ja nie wiem w co lapki wlozyc ... :baffled: :baffled: :baffled:

Ale tak naprawde, to przydalby sie urlop nad cieplym morzem..., jakikolwiek urlop...
Na szczescie we czwartek zaczynaj sie krotkie ferie zimowe :rofl2: .

To bardzo madry pomysl z tym psychologiem. Ginka, do ktorej zaczelam chodzic jest tez psychoterapeutka ... jak bede wpadac w dolki to moze umowie sie, zeby pozagladala mi w dusze tym razem ;-).

E-mama, jak sie ciesze, ze jestes! Gratuluje @ !!!! Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie jak przyszla to byla ulga, ze wszystko powoli wraca do normy :tak:

Pozdrawiam Was wszystkie niedzielnie i wracam do ``odrabiania lekcji`` na jutro.
 
Heloł babeczki.
Za oknem bury listopad...:dry:...a już taka wiosna fajna była....:crazy:. Wiecie coś mnie od pewnego czasu między nogami boli i się zastanawiam czy to junior się pcha czy się "rozłażę";-)... Młody tylko wystawia różne części ciała i się cieszy.


Aga - fajnie, że już możecie się starać... U mnie też mogli sobie wynik histo darować.


Maggie - w pierwszej ciąży ten metaliczny smaczek w ustach mnie dobijał... Trzymam kciuki:-D... Wiesz co do korków to jak ściągniesz te metalowe końcówki (niewiem czy zagramanicą są takie same jak u nas) to w środku wystarczy wymienić drucik miedziany na jakiś stary. Tylko niemoże być za gruby bo instalacja pójdzie w ścianie;-)

E_mama - niestety czeka Cię teraz najgorsza część procesu - pogodzenie się z tym co się stało i nauka życia od nowa. Niespiesz się - musisz być gotowa na ciążę i nowe maleństwo. Trzymam kciuki żebyś się z tym uporała... Cieszę się, że w rodzinie lepiej i gratuluję @ i rocznicy.

Izulka - jak ci zazdroszczę tej wiosny za oknem...

JoannA - zdrówka życzę.

Pozdrowionka dla wszystkich
 
:) Hej kochane Dziewczyny:)
Ale piszecie, nie można nadążyć:szok:
Ja dzisiaj tak szybciutko bo mamy gościa:)
W piątek byłam na USG i będzie BABA:-). Z chłopca nici, nawet ja widziałam na usg ze dziewczyna :) Ale dziewczyna też super. Zwłaszcza że ruchliwa, zdrowa i śliczna. dostałam dużo zdjęć 3d i nawet w prezencie płytkę z filmami. Tak się spodobała że pan lekarz zachował dla siebie kilka zdjęć bo podobno bardzo dokładne były.:tak: Cieszymy się ogromnie. Młoda już codziennie się wierci.
Kończę, odezwę się jutro. Poczytam was tylko dokładnie.
Całuję, pa pa;-)
 
izlulka;
u nas w Szczecinie również piękna wiosna od kilku dni :-) z tym, że ja zimuję w domu... z tym katarem :angry:
Dagusia;
ale fajnie, że Maluch już niedługo będzie po drugiej stronie :-) Z całą pewnością jest już jemu bardzo ciasno i chciałby mieć troszeczkę więcej swobody :-) Już niedługo i Ty wkleisz piękne zdjęcie :-)
Małgosia;
i tak 3mać - grunt to mieć zajęcie i się myślami nie zadręczać:-) Nie zazdroszczę Tobie kąpania piesia :-) mi prawdę mówiąc cięko jest umyć moje 1.5 kilowe piskle :-D a muszę ją kąpać co tydzień ponieważ ma sierść podobną do włosa ludzkiego, który się przetłuszcza i brzydko pachnie...
Ptaszynka;
gratuluję Córeczki :-) super - będą sukieneczki i spódniczki oraz bluzeczki z falbankami :-) super :-)
u mnie w tv leci ,,testosteron''- po raz kolejny potwierdzam, że jest to denny film (moim zdaniem). Nawet mój J. się nie śmieje i przyznaje po cichu mi rację - a jak byliśmy na tym filmie w kinie to twierdził inaczej :-D
Buziaki
 
reklama
post ptaszyna gratuluję babeczki, ważne się rozwija zdrowo i kopie mamunie


maggie ja nie moge uporac sie z kaszlem mam taki silny duszacy chyba bede musiala znowu sie przejsc do lekarz.

pozdrawiam was i zycze fasolkowych nocy:-)
 
Do góry