reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej Kobietki;
Byliśmy wczoraj na filmiku Lejdis - i muszę przyznać, ze bardzo przyjemny film :-) Testosteron mnie rozczarował, natomiast ten film naprawdę jest całkiem fajny. Babeczki górą :-D:-D:-D:-D
Małgosieńku;
Do mojej buzi przykleił się mój 1,5 kilowy York :-D:-D:-D:-D
Cieszę się,ze już zaczęliście staranka :-) Ta zmiana nastrojów - to całkiem normalna sprawa - też tak miałam...Musisz być dobrej myśli i nie przejmować się tym, że jest ktoś, kto o Tobie coś tam gada - przecież ja Ciebie doskonale rozumiem bo jestem w podobnej sytuacji... Na pierwszym mejscu - Myśl o sobie i no i o Was :-) Ta trzecia osoba to już historia... Co prawda zawsze będzie obecna w Waszym życiu ze względu na Dzieci... ale to już historia i trzeba nauczyć się tego dystansu. Pamiętaj, że Twój Facet jest teraz tylko i wyłącznie Twój :-)
Odnośnie testu - mi gin powiedział abym zrobiła w tydzień po spodziewanej miesiączce - ja oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam w dniu kiegy powinnam ją była dostać - no i wyszły II :-)
Musiał być to bardzo czuły test.
Dziewczynki ściskam Was:-)
Daga, Tola - gdzie się Podziewacie- będziecie miały duże zaległości ;-)
Anulka;
Ściskam Ciebie i Michasia :-)
 
reklama
Hej,jestem,jestem,tylko ledwo żywa.Wybrałam się załatwiać różne urzędowe sprawy,zakupy przecenowe itp....z dzieckiem:szok: No,ja ledwo żyję,a te małe nóżki mają jeszcze siłę:sorry2: A od rana łaziliśmy.
Oprócz tego poszłam do okulisty i kazało się,że mam duże problemy,masę badań w najbliższym czasie,no w skrócie ślepnę:wściekła/y:
Normalnie,w ramach profilaktyki "przedciążowej" co pójdę do jakiegoś lekarza,to sie okazuje,że się sypię całkowicie jak stara baba,buuuuuuuu:angry:
No,to tyle u mnie:dry:
Maggie,moje skromne zdanie-działaj-wszystko się ułoży:tak:;-):blink: Trzymam kciuki,oby się udało
Ja na grudzień się nie piszę,po pierwsze już kiedyś byłam na grudniu,to wystarczy:baffled: Po drugie muszę to moje zdrowie podratować:zawstydzona/y:
Maggi,ja robiłam testy tak 1-2 dni po spodziewanej @,zawsze wynik był wiarygodny.
Buziaki.Papa.
 
Joasiu i Gabi dzieki za wsparcie!

Joasiu. Jaka Ty laska jestes!;-) Z calym szacunkiem dla Yorka. Tak mi sie wydawalo, ze to pieseczek, ale nie bylam pewna. Sprobuje wkleic moje zwierzatko. W koncu to duma mamuniowa :-D
 
Małgosiu ! Działaj kochana ile sił w ... nogach :-D Trzymam mocno kciukasy żeby jak najszybciej ci się udało! Co do testu to wiarygodny jest w dzień spodziewanej @ albo 2 dni po zależy od czułości testu. Jednak ja mam złe wspomnienie z testami , gdybym w sierpniu odczekała 2 dni ( robiłam w dzień @ ) to nawet nie wiedziałabym że byłam w ciąży, ciąża poroniła się tak szybko przełom 4/5 tc że nawet macica się nie powiększyła ani endometrium. Teraz robiłam 2 dni po @ i 2 mocne kreski, a w tedy jedna mocna a ta druga taka bledziutka że ledwo ja było widać :-( Zaoszczędziłabym sobie mnóstwa zmartwień i łez !
Co do babiszona ktory cię nie lubi to sie nie przejmuj ! ale trzymaj rekę na pulsie...
 
Małgosiu;
Dziękuję za miłe słowa Kochana :-)
Twój piesio jest kochany:-) no i ten słodki jęzor :-D zupełnie jak u mojego owczarka :-D pieski są suuuper :-)
 
reklama
O Aniu,widzę,ze zaglądasz;-) A właśnie się zastanawiałam,czy już wyszliście do domciu.Pewnie z czasem krucho,ale my tu czekamy,chociaż na słówko,nie ma to jak babska ciekawość:-p
Buziaki.
 
Do góry