reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Gratulacje narodzin córeczki.

Ja już po wizycie. Jest pęcherzyk i ciałko żółte. Nie ma jeszcze zarodka i echa serca. Lekarz na NFZ całkiem spoko. Ciąża wygląda na 5tc. Jest 5+2. Niestety nie dal mi zdjęć USG. Ale mam problem ponieważ nie mowialm mu że lecze się też prywatnie i przepisał mi clexanxe na ryczalt. I pewnie jak nie wykupie to bedzie wiedział a lekarz prywatnie daje mi neoparin, który kosztuje jakieś 3.5 a clenax 35 zł. I nie wiem co robić czy wykupywać.
Kolejna wizyta 2.06 u prywatnego i 10.06 tu na NFZ.
Możesz powiedzieć że był problem z dostępnością i dali Ci zamiennik neoparin. Ja tak miałam na początku i potem jechałam do końca na neoparinie


@gigi_ wielkie gratulacje, czekamy na fotkę Blanki
 
Możesz powiedzieć że był problem z dostępnością i dali Ci zamiennik neoparin. Ja tak miałam na początku i potem jechałam do końca na neoparinie


@gigi_ wielkie gratulacje, czekamy na fotkę Blanki
Ale to oznacza że muszę wykupywać a ja mam wykupiony neoparin na 4msc. A i w ogóle w aptece mówili że mam trzymać poza lodówka a ten lekarz z NFZ że trzymać w lodówce. W Aptece w sumie trzymają w szafce
 
Ale to oznacza że muszę wykupywać a ja mam wykupiony neoparin na 4msc. A i w ogóle w aptece mówili że mam trzymać poza lodówka a ten lekarz z NFZ że trzymać w lodówce. W Aptece w sumie trzymają w szafce
Jeśli trzymasz w lodówce musisz zużyć w ciągu miesiąca. Trzyma się w temperaturze pokojowej jest w ulotce wszystko.
 
Dziewczyny jak powinna wyglądać prawidłowo krzywa insulinowa?
Dziś seria kolejnych nastu badań... i krzywa mi wyszła: na czczo 87, po godzinie 91, a po dwóch godzinach 102. To chyba dobrze?
Jak tylko dostanę resztę wyników umawiam się na spotkanie z dietetyk, która ma mi ustawić suplementację dla mojego stanu i obciążeń.
 
Ostatnia edycja:
@gigi_ Gratulacje!❤️ Odpoczywajcie i zbierajcie siły 🥰
Ale to oznacza że muszę wykupywać a ja mam wykupiony neoparin na 4msc. A i w ogóle w aptece mówili że mam trzymać poza lodówka a ten lekarz z NFZ że trzymać w lodówce. W Aptece w sumie trzymają w szafce
U mnie w aptece tez trzymali to w szafce i ja tez tam trzymałam. Z lodówki podobno bardziej boli, bo płyn jest zimny ...
A skąd wiesz ze lekarz to będzie wiedział? Serio tak jest, ze lekarz może sobie sprawdzić? Ja bym się tym nie przejmowała ... mogłaś zgubić receptę i później poprosić swojego lekarza rodzinnego o wypisanie recepty (niby)...
 
@M@lly możesz wziąć zamiennik jeśli nie ma danego leku, a jest pod inna nazwa, a z tym samym składem. Tu raczej lekarz nic nie powie 😉
Jeśli Chcesz mam do oddania 2 op neoparinu ważne do 2021 mi na razie nie będzie potrzebny, a nie chce wyrzucać
 
reklama
Dziewczyny jak powinna wyglądać prawidłowo krzywa insulinowa?
Dziś seria kolejnych nastu badań... i krzywa mi wyszła: na czczo 87, po godzinie 91, a po dwóch godzinach 102. To chyba dobrze?
Jak tylko dostanę resztę wyników umawiam się na spotkanie z dietetyk, która ma mi ustawić suplementację dla mojego stanu i obciążeń.
Piszesz o insulinowej czy cukrowej??? Bo jeśli insulina taka Ci wyszła to zdecydowanie za wysoko na czczo, pozniej też to powinno być niżej. Chyba że piszesz jednak o cukrowej to inny temat :)
 
Do góry