reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Anna GRATULACJE !!!:tak::-D:tak::-D:tak::-D:tak::-D:tak::-D


Znowu mi się suwak " popsuł " ostatnio dodawał dni , a teraz odejmował ?A ten pierwszy w 8 tc pokazywał , że do porodu zostało 280 dni !!! jak zwykle mam nowego , ustawionego tak jak ma być - według usg :baffled:
zobaczymy na jak długo ...:szok:
 
Witam Was ponownie .... dziewczyny a ja tak się boję .... ponieważ druga @ po poronieniu nie przyszła poszłam wczoraj do lekarza .... i albo jestm w ciąży albo miesiączka ma się pojawić za jakiś czas .... nie było jeszcze widać na usg bo za wcześnie ... a ja tak wógle myślałam że coś już jest nie tak ... chyba ostatnio jestem przewrażliwiona troszkę ..... ale jak w pracy popatrzę naa te maleństwa to aż .....

Pozdrawiam Was wszystkie .... często tu zaglądam, bo jak czytam to jest mi lżej ... ale postaram się też częściej tutaj pisać ....
 
Muffy mam nadzieję że niedługo się spotkamy na wąteczku z brzusiami:-):-):-)
o Adamie napiszę Ci na naszej klasie przeczytaj.
A jak tam Twoje zdrówko bo czytam że masz mnóstwo leków do brania dlaczego?

Ania GRATULUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


 
Beatkaa ! Powiem ci w sekrecie , że kiedyś usłyszałam od pewnego starego lekarza (ordynatora) że tak najlepiej to zajść zaraz po poronieniu , bo przez kilka tygodni po poronieniu w organiźmie kobiety , są podwyższone hormony ciążowe, tak więc jest duża szansa na sukces , mogą o tym poświadczyć co niektóre laseczki z forum , ktore niejednokrotnie nie doczekały nawet pierwszej @ po poronieniu ! Tak więc trzymam kciuki żeby było ok ! :tak:
 
Beatkaa Dlaczegotak dobrze pisze. Nie stresuj się, jak poczytasz ten wątek to zobaczysz że wiele dziewczyn zafasolkowało baaardzo szybko i wszystko jest dobrze. Także głęboki wdech weź, poczytaj i zobaczysz ile jest szczęśliwysz mamuś.

dlaczegotak zajadasz już pączki?? Ja czekam :-D mniam mniam
 
Ptaszynko Droga ! Musze sie przyznać , że tak :zawstydzona/y: !!! Zeżarłam pączka , nawet nie zdążyłam donieść go do domu ... ale to tylko dla tego, że był cieplutki i tak pachniał ... Ale mam jeszcze 5 czekaja na męża :-D
korzystam bo dopiero 2 dni temu wrócił mi apetyt ( cały czas męczyły mnie mdłości i wymioty , a do tego przeziębienie i ból gardziołka ) mam kilka kg do nadrobienia hihi !
 
A ja nie mam dziś pączków.:no: Nie chce mi sie ubierac specjalnie cypriana i wychodzic specjalnie po pączki :-( Ale nie powiem ze bym sobie nie zjadła:tak:

Mam pytanko. Jak krwawiłyście po zabiegu? Mi leci bardzo bardzo malutko, wczoraj praktycznie cały dzień nic, dopiero popoludniu troszke i to bardziej nie krew tylko brązowy śluz. Ale Wam pączki obrzydziłam :laugh2:
 
reklama
Czesc Cyprysiowa! Paczkow mi nie obrzydzilas, po pracy ide cos kupic. Jak tradycja to tradycja, niech mi tyleczek rosnie.
Trzymaj sie dzielnie!

Beatkaa! Sciskam mocno. Nie boj sie Bedzie dobrze!:tak: Musi byc!!!!!

Dzieki za gratulacje z okazji zielonego swiatelka. Jutro moj najdrozszy przyjezdza po 10 dniach nieobecnosci, bardzo wyposzczony..... wiec nie bedzie klopotow z zachecaniem ;-)

Zgadzam sie Ptaszynko, wakacje, najlepiej nad cieplym morzem to byloby to.... Ale oboje pracujemy w szkole, wiec nikt nam urlopu nie da. Ale postaramy sie wyrwac na weekendzik.

Sciskam!
 
Do góry