reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny byłam dziś na wizycie i dziecko ok ale szyjka mi się sporo skróciła niestety :( 3,5 tygodnia temu była 4,5 cm a dziś niecałe 3. Lekarz dał spowrotem progesteron, mam dużo leżeć i za 3tyg kolejna wizyta i zobaczymy. Trochę za wcześnie na takie skracanie szyjki bo to 18tydzien. No ale nie będę panikować, narazie leżenie mnie czeka, a lekarz mowi że jakby było gorzej to szpital. A może i być tak że spowrotem się wydłuży i tej myśli staram się trzymać. Aha i dalej do końca nie wiadomo kto tam siedzi bo znów się źle ułożył ale lekarz mowi że na jego to chłopak bo coś dynda pomiędzy nogami ale na połówkowych się powinno już okazać lepiej.
A zrobił Ci jakiś wymaz?? Bo czego tak się szybka skraca przy infekcji....
 
reklama
A zrobił Ci jakiś wymaz?? Bo czego tak się szybka skraca przy infekcji....
No właśnie nie robił wymazu a ja nawet o tym nie pomyślałam, powiązał to z tym że odstawiłam po ostatniej wizycie progesteron plus miałam dosyć sporo ruchu. Ale dał mi jakieś globulki bo mówiłam mu ze ostatnio miałam żółte uplawy ale po lactowaginalu przeszło, sprawdził tylko pH w pochwie i wyszło prawidłowe ale dał na wszelki wypadek te globulki jakbym znowu zauważyła ze mam te uplawy.
 
Dziewczyny byłam dziś na wizycie i dziecko ok ale szyjka mi się sporo skróciła niestety :( 3,5 tygodnia temu była 4,5 cm a dziś niecałe 3. Lekarz dał spowrotem progesteron, mam dużo leżeć i za 3tyg kolejna wizyta i zobaczymy. Trochę za wcześnie na takie skracanie szyjki bo to 18tydzien. No ale nie będę panikować, narazie leżenie mnie czeka, a lekarz mowi że jakby było gorzej to szpital. A może i być tak że spowrotem się wydłuży i tej myśli staram się trzymać. Aha i dalej do końca nie wiadomo kto tam siedzi bo znów się źle ułożył ale lekarz mowi że na jego to chłopak bo coś dynda pomiędzy nogami ale na połówkowych się powinno już okazać lepiej.
Faktycznie dużo, ale może to właśnie ta infekcja... Grzecznie leż teraz, a ma następnej wizycie może podpytaj o pessar jak dalej tak będzie?
 
Nie da się tak, teść mi powiedział jakoś z 1,5 tygodnia temu jak cały szał się zaczął z kwarantannami, że on
za wszelką cenę i tak przyjedzie jak wyjdziemy ze szpitala i choćby miał się wykąpać w płynie do dezynfekcji, to przyjedzie. Zagrzało mnie to na maxa. Powiedziałam i jemu i Mężowi później jeszcze powtórzyłam, że nie ma opcji i nie wpuszczę nawet do domu w obecnej sytuacji. Ma telefon, Facebooka, messendzera, będziemy mogli sobie pogadać, wysłać zdjęcia i ma uszanować zdrowie nasze i małej. 🙄
Moi rodzice zrozpaczeni, bo to pierwsza wnuczka, ale podchodzą do tego normalnie z głową, a on tak gada i ciśnienie podnosi 🙄
I wyobraź sobie teraz, że mamy normalne warunki... I on ma w dupie to, co mówię i o co proszę. 🙄
Współczuje! U mnie u rodziców i teściów też pierwsza wnuczka :D szał po prostu. Najgorzej z moim tata, nawet mnie po brzuchu dotykał! (tak nawiasem mówiąc, nie wiem czemu ludzie myślą, że bedąc w ciąży to nagle ich zdaniem nie jest twój brzuch, jakby się straciło do niego prawo), sąsiadka to damo i kilka koleżanek. Dzielnie to znoszę, bo widzę w ich oczach radość i euforię na mój widok... ehhh...
Powiem szczerze, że też siętrochę cieszę i mam nadzieję, że nadal będzie zakaz porodów rodzinnych. Nie będzie mowy o tym, że będę musiała wypraszać jak będę chciała nakarmić, albo nie daj Boże będe musiała pierś wyciągać przy naj
No tak zrobię ale lekarz już mi powiedział zejak będzie się dalej skracac to szpital.
U mnie infekcja byla przyczyna skracania szyjki. 3 dni przez infelcje moczowa lezalam w szpitalu. Poszlo mi juz na miedniczki nerkowe. W 5 dni z szyjki 3.5 cm.do 2 cm. Bali sie i podali mi sterydy na rozwój pluc.
Większa część lobiet w ciąży przechodzi infekcje bezobjawowo, dlateho tak wazne jest badanie sie. Ja na wizycie miałam sprawdzane ph pochwy bo tez mialam uplawy. Dostalam 3 dni globulki (takie duże żółte) i mimo tego po 5 dniach miał silne zapalenie pęcherza. Bolalo bardzo w dole brzucha, brzuch sie przez to spinal i powodowal skurcze. Wszystko sie działo pomimo brania antybiotyku.
Kiedy ostatnio badalas moc? Cos cie szczypie? Cos piecze? Boli w brzuchu? Może warto na swoja teke zrobić CRP i mocz? Mi w posiewie wszystko wyszlo ok, a miałam.bardzo leukocyty ppdwyzszone cp tez wyszło w morfologii.
U mnie w koncu pomoglo leżenie w szpitaly i 3 kroplowki z magnezu i antybiottk. ;)
 
Współczuje! U mnie u rodziców i teściów też pierwsza wnuczka :D szał po prostu. Najgorzej z moim tata, nawet mnie po brzuchu dotykał! (tak nawiasem mówiąc, nie wiem czemu ludzie myślą, że bedąc w ciąży to nagle ich zdaniem nie jest twój brzuch, jakby się straciło do niego prawo), sąsiadka to damo i kilka koleżanek. Dzielnie to znoszę, bo widzę w ich oczach radość i euforię na mój widok... ehhh...
Powiem szczerze, że też siętrochę cieszę i mam nadzieję, że nadal będzie zakaz porodów rodzinnych. Nie będzie mowy o tym, że będę musiała wypraszać jak będę chciała nakarmić, albo nie daj Boże będe musiała pierś wyciągać przy naj

U mnie infekcja byla przyczyna skracania szyjki. 3 dni przez infelcje moczowa lezalam w szpitalu. Poszlo mi juz na miedniczki nerkowe. W 5 dni z szyjki 3.5 cm.do 2 cm. Bali sie i podali mi sterydy na rozwój pluc.
Większa część lobiet w ciąży przechodzi infekcje bezobjawowo, dlateho tak wazne jest badanie sie. Ja na wizycie miałam sprawdzane ph pochwy bo tez mialam uplawy. Dostalam 3 dni globulki (takie duże żółte) i mimo tego po 5 dniach miał silne zapalenie pęcherza. Bolalo bardzo w dole brzucha, brzuch sie przez to spinal i powodowal skurcze. Wszystko sie działo pomimo brania antybiotyku.
Kiedy ostatnio badalas moc? Cos cie szczypie? Cos piecze? Boli w brzuchu? Może warto na swoja teke zrobić CRP i mocz? Mi w posiewie wszystko wyszlo ok, a miałam.bardzo leukocyty ppdwyzszone cp tez wyszło w morfologii.
U mnie w koncu pomoglo leżenie w szpitaly i 3 kroplowki z magnezu i antybiottk. ;)
Mocz badałam teraz w piątek, nie mam żadnych obajwow pieczenia ani nic takiego, żadnych bóli brzucha, ale w moczu wyszły leukocyty 0-1, lekarz w sumie mówił że nie powinno być ale może to być kwestia złego pobrania, wcześniej wyniki moczu co 3tygodnie robiłam i było wszystko cacy, kazał powtórzyć na nast.wizyte. Kurde teraz tak mi namieszalyscie w głowie że sama się zastanawiam czy mój lekarz jest godny zaufania czy to do tej pory przeceniałam bo nie mówil że szyjka może mieć związek z infekcja....
 
Współczuje! U mnie u rodziców i teściów też pierwsza wnuczka :D szał po prostu. Najgorzej z moim tata, nawet mnie po brzuchu dotykał! (tak nawiasem mówiąc, nie wiem czemu ludzie myślą, że bedąc w ciąży to nagle ich zdaniem nie jest twój brzuch, jakby się straciło do niego prawo), sąsiadka to damo i kilka koleżanek. Dzielnie to znoszę, bo widzę w ich oczach radość i euforię na mój widok... ehhh...
Powiem szczerze, że też siętrochę cieszę i mam nadzieję, że nadal będzie zakaz porodów rodzinnych. Nie będzie mowy o tym, że będę musiała wypraszać jak będę chciała nakarmić, albo nie daj Boże będe musiała pierś wyciągać przy naj

U mnie infekcja byla przyczyna skracania szyjki. 3 dni przez infelcje moczowa lezalam w szpitalu. Poszlo mi juz na miedniczki nerkowe. W 5 dni z szyjki 3.5 cm.do 2 cm. Bali sie i podali mi sterydy na rozwój pluc.
Większa część lobiet w ciąży przechodzi infekcje bezobjawowo, dlateho tak wazne jest badanie sie. Ja na wizycie miałam sprawdzane ph pochwy bo tez mialam uplawy. Dostalam 3 dni globulki (takie duże żółte) i mimo tego po 5 dniach miał silne zapalenie pęcherza. Bolalo bardzo w dole brzucha, brzuch sie przez to spinal i powodowal skurcze. Wszystko sie działo pomimo brania antybiotyku.
Kiedy ostatnio badalas moc? Cos cie szczypie? Cos piecze? Boli w brzuchu? Może warto na swoja teke zrobić CRP i mocz? Mi w posiewie wszystko wyszlo ok, a miałam.bardzo leukocyty ppdwyzszone cp tez wyszło w morfologii.
U mnie w koncu pomoglo leżenie w szpitaly i 3 kroplowki z magnezu i antybiottk. ;)
Jak mnie drażni to wyciągnie łap do brzucha... Wrrr, ale zawsze możesz powiedzieć że cycki też Ci urosły i może chcą też podotykać? [emoji1787] Najlepszy tekst ever i zapewniam że przestaną [emoji1787]
 
Dziewczyny byłam dziś na wizycie i dziecko ok ale szyjka mi się sporo skróciła niestety :( 3,5 tygodnia temu była 4,5 cm a dziś niecałe 3. Lekarz dał spowrotem progesteron, mam dużo leżeć i za 3tyg kolejna wizyta i zobaczymy. Trochę za wcześnie na takie skracanie szyjki bo to 18tydzien. No ale nie będę panikować, narazie leżenie mnie czeka, a lekarz mowi że jakby było gorzej to szpital. A może i być tak że spowrotem się wydłuży i tej myśli staram się trzymać. Aha i dalej do końca nie wiadomo kto tam siedzi bo znów się źle ułożył ale lekarz mowi że na jego to chłopak bo coś dynda pomiędzy nogami ale na połówkowych się powinno już okazać lepiej.
U mnie infekcja byla przyczyna skracania szyjki. 3 dni przez infelcje moczowa lezalam w szpitalu. Poszlo mi juz na miedniczki nerkowe. W 5 dni z szyjki 3.5 cm.do 2 cm. Bali sie i podali mi sterydy na rozwój pluc.
Większa część lobiet w ciąży przechodzi infekcje bezobjawowo, dlateho tak wazne jest badanie sie. Ja na wizycie miałam sprawdzane ph pochwy bo tez mialam uplawy. Dostalam 3 dni globulki (takie duże żółte) i mimo tego po 5 dniach miał silne zapalenie pęcherza. Bolalo bardzo w dole brzucha, brzuch sie przez to spinal i powodowal skurcze. Wszystko sie działo pomimo brania antybiotyku.
Kiedy ostatnio badalas moc? Cos cie szczypie? Cos piecze? Boli w brzuchu? Może warto na swoja teke zrobić CRP i mocz? Mi w posiewie wszystko wyszlo ok, a miałam.bardzo leukocyty ppdwyzszone cp tez wyszło w morfologii.
U mnie w koncu pomoglo leżenie w szpitaly i 3 kroplowki z magnezu i antybiottk. ;)
 
Jak mnie drażni to wyciągnie łap do brzucha... Wrrr, ale zawsze możesz powiedzieć że cycki też Ci urosły i może chcą też podotykać? [emoji1787] Najlepszy tekst ever i zapewniam że przestaną [emoji1787]
Coś mi się z tym postem rozjechało.... chciałam wczoraj go napisać @nnat. odnośnie jej historii z teściem, który uparł się być w szpitalu. Ale nie dokończyłam go a i tak się zapisał, druga część miała iść do @Paula919191 :)
To ci forum mnie zaskoczyło. Ale fakt, to z piersiami to na pewno ich by zamurowało :D Ja już mojemu tacie nagadałam, że jak jeszcze raz powie do mnie "grubasku" to nie ręczę za siebie. Wiem, że mówi to pieszczotliwie, ale chyba zapomniał jak to jest mieć babę z humorami :D
 
reklama
Dziewczyny może wy będziecie coś widzieć. Wrzucam test z niedzieli 59dc i z dzisiaj 61dc
IMG_20200323_122511.jpeg
IMG_20200325_075948.jpeg
 
Do góry