reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Miałam takie bóle właśnie w 16tc. Pojechałam na ip, sprawdzili z małym było wszystko ok. Kazali brać magne b6 forte 3x1 tabletka i no spe jakby bolało mocnej. Zaraz potem poczułam ruchy [emoji85]
Być może u mnie dlatego bóle są do wytrzymania, bo przyjmuje magnez od dłuższego czasu, 3tabletki.
 
reklama
Test z wczoraj. Na żywo linia jest ciemniejsza
IMG_20191123_130948.jpeg
 
Nie boli po prawej czy lewej stronie. Tylko na samym środku zaraz nad wzgorkiem lonowym. Jakby w samym dole brzucha. Też czytałam że macica się powiększa i że może bólec...przestraszylam się po prostu nowego bólu. I to takie uklucie co jakiś czas mnie prostuje. Pani dr mi nie odpisała. Jak do wieczora nie przestanie kłuc to wezmę nospe. Boję się brać bez zaleceń. Tyle leków, ograniczeń i starań i nie Chce czegoś popsuć.
 
Bóle są inne niż przy ostatnim plamieniu bo też miałam krwiaka. Pierwszy raz mam takie inne klucia. Jestem w 16 tc teraz. Napiszę do Pani doktor może coś podpowie.
A jak się objawia tzw stawianie brzucha Czy twardnienie k czy na takim etapie ciąży ono występuje ?
Mi cała dolna część brzucha tak mniej-więcej od pępka w dół twardnieje, tak się spina, cała jak kamień ciężka jakby w skurczu nie wiem ale bezbolesne to jest, ogólnie mam tak powiedzmy 10 razy dziennie ale dziś to już przesada, aż się zmartwilam, bylam na mieście na zakupach to poprostu non stop twardy był, na chwilkę puszczaloi za chwilę spowrotem, wróciłam wzięłam buscopan i leżę, jak leżę to lepiej. [emoji51][emoji51][emoji51]
 
hej. a u mnie dziś mega nerwowo
Wróciłam do pracy i niestety...mąż nie ogarnia na tyle ile bym chciała
Sam powiedział że nie wyobraża sobie zostać sam z trójką dzieci...
Także chyba niestety/stety ale będę musiała pożegnać się z myślą o 3...
widocznie tak miało być...
 
Dziewczyny porady potrzebuje. ;(
Obudził mnie dzisiaj ból brzucha. Ale takie kłucie. Silne. Zakluje na dole brzucha i spokój na jakiś czas. Potem wstanę to znowu zakluje. Nie miałam jeszcze takich boli. Przy okazji pachwin trochę bolą. Czasem krzyż zaboli. Ogólnie czuje się jakbym mnie ktoś przejechał. A dzisiaj nie mam okazji poleżeć bo idę na uczelnię na zajęcia. Czy takie bóle kojarzycie u siebie? Mąż uspokaja że przecież musi się wszystko rozciągnąć. Ale ja już sama nie wiem. Raz w piersiach ból i raz w brzuchu.
Uklucia na dole brzucha da silne. Ale trwają sekundę. Wiem że któraś z Was pisała że miała takie bóle że składała się w pół. Ale nie wiem czy iść na IP? Ale z czym? Wyśmieja mnie przecież.

I jak tam brzuszek? Przeszło już? Ja tez pamietam czas, kiedy miałam bóle kłujące... tylko nie pamietam kiedy dokładnie to było 🤭 i wtedy wszyscy mi mówili, ze się więzadła i macica rozciągają ...[emoji6] Weź nospe dodatkowa a jeśli do jutra nie przejdzie, to sprawdź to u lekarza dla świetego spokoju [emoji6]
 
@Sandra094 A który masz dzień cyklu? Moim zdaniem nie wygląda to na ciążę, bo ta kreska powinna dość szybko ciemnieć. Mam nadzieję, że się mylę. Kciuki cały czas trzymam.
 
Ja też nieśmiało chcę się pochwalić. U mnie 6 cykl po poronieniu. Moje cykle są długie. Dziś 37 DC i rano postanowiłam zrobić test. Miałam taki strumieniowy. Robiłam rano i było jeszcze tak szarawo i nie zapaliłam światła i patrzyłam na ten test przy oknie i tak patrzę, że niestety nie udało się. Ok. południa coś mnie tknęło i zajrzałam na ten test i cień cienia widziałam, ale myślę sobie po takim czasie to już nie odczytujemy i to chyba niemożliwe. Ale z drugiej strony może poprostu rano nie widziałam. Mąż mówi idź kup drugi test. Kupiłam i zrobiłam drugi i są dwie kreski ❤. W poniedziałek pójdę na betę. Cieszę się bardzo ❤ ale z drugiej strony się boję, ale musi być dobrze! Mam w domu 10 tabletek duphastonu, myślę, żeby brać. Chyba nie zaszkodzę?
 

Załączniki

  • IMG_20191123_134432.jpg
    IMG_20191123_134432.jpg
    819,9 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Test jest z 30 dnia cyklu z wieczora (no nie mogłam się doczekać) kreska jest wystarczająco ciemna. Możesz myśleć że to nie jest ciąża, ale ja widzę już takie jasne kreski 3 raz i w poprzednich razach była to ciąża.
@Sandra094 A który masz dzień cyklu? Moim zdaniem nie wygląda to na ciążę, bo ta kreska powinna dość szybko ciemnieć. Mam nadzieję, że się mylę. Kciuki cały czas trzymam.
 
Do góry