reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Do mnie te segregatory nie przemówił ale ta książka mega... Splakalam się dzisiaj przy niej ze wzruszenia, a mój Mąż jak marudził że na co nam i w ogóle był na nie, sam bardzo ją chwali :)
Ale ja to taka sentymentalna dupa jestem.... [emoji14]
A w ciąży wrazliwiec do potęgi... :D
 
reklama
Dziewczyny porady potrzebuje. ;(
Obudził mnie dzisiaj ból brzucha. Ale takie kłucie. Silne. Zakluje na dole brzucha i spokój na jakiś czas. Potem wstanę to znowu zakluje. Nie miałam jeszcze takich boli. Przy okazji pachwin trochę bolą. Czasem krzyż zaboli. Ogólnie czuje się jakbym mnie ktoś przejechał. A dzisiaj nie mam okazji poleżeć bo idę na uczelnię na zajęcia. Czy takie bóle kojarzycie u siebie? Mąż uspokaja że przecież musi się wszystko rozciągnąć. Ale ja już sama nie wiem. Raz w piersiach ból i raz w brzuchu.
Uklucia na dole brzucha da silne. Ale trwają sekundę. Wiem że któraś z Was pisała że miała takie bóle że składała się w pół. Ale nie wiem czy iść na IP? Ale z czym? Wyśmieja mnie przecież.
 
Dziewczyny porady potrzebuje. ;(
Obudził mnie dzisiaj ból brzucha. Ale takie kłucie. Silne. Zakluje na dole brzucha i spokój na jakiś czas. Potem wstanę to znowu zakluje. Nie miałam jeszcze takich boli. Przy okazji pachwin trochę bolą. Czasem krzyż zaboli. Ogólnie czuje się jakbym mnie ktoś przejechał. A dzisiaj nie mam okazji poleżeć bo idę na uczelnię na zajęcia. Czy takie bóle kojarzycie u siebie? Mąż uspokaja że przecież musi się wszystko rozciągnąć. Ale ja już sama nie wiem. Raz w piersiach ból i raz w brzuchu.
Uklucia na dole brzucha da silne. Ale trwają sekundę. Wiem że któraś z Was pisała że miała takie bóle że składała się w pół. Ale nie wiem czy iść na IP? Ale z czym? Wyśmieja mnie przecież.
Mnie jakoś w 18 tyg zakluwalo po lewej stronie brzucha, dosyć mocno i regularnie, trzymało mnie cały dzień. Byłam na drugi dzień sprawdzić i wszystko było okej, ale trochę pobralam buscopan bo kazał. Mowil że może też jakiś nerw został ucisniety Ale ze nic się nie dzieje. Jak cos Cię martwi to zawsze można to sprawdzić dla własnego spokoju pamiętaj [emoji8]
 
Dziewczyny porady potrzebuje. ;(
Obudził mnie dzisiaj ból brzucha. Ale takie kłucie. Silne. Zakluje na dole brzucha i spokój na jakiś czas. Potem wstanę to znowu zakluje. Nie miałam jeszcze takich boli. Przy okazji pachwin trochę bolą. Czasem krzyż zaboli. Ogólnie czuje się jakbym mnie ktoś przejechał. A dzisiaj nie mam okazji poleżeć bo idę na uczelnię na zajęcia. Czy takie bóle kojarzycie u siebie? Mąż uspokaja że przecież musi się wszystko rozciągnąć. Ale ja już sama nie wiem. Raz w piersiach ból i raz w brzuchu.
Uklucia na dole brzucha da silne. Ale trwają sekundę. Wiem że któraś z Was pisała że miała takie bóle że składała się w pół. Ale nie wiem czy iść na IP? Ale z czym? Wyśmieja mnie przecież.
Hej.. Może powiem Ci na swoim przykładzie... Ja nie miałam żadnych boli do czasu wystąpienia plamienia. Z godz na godz się rozkręcalo, podjęłam decyzję że musi mnie zobaczyć lekarz. I tak i IP powiedziano mi że jeśli nie zostanę w szpitalu to na własną odpowiedzialność bo każde plamienie trzeba skontrolować.. I lekarz wziął moja sprawę bardzo poważnie. I się zaczęło. Bóle i plamienia tydzień..
 
Bóle są inne niż przy ostatnim plamieniu bo też miałam krwiaka. Pierwszy raz mam takie inne klucia. Jestem w 16 tc teraz. Napiszę do Pani doktor może coś podpowie.
A jak się objawia tzw stawianie brzucha Czy twardnienie k czy na takim etapie ciąży ono występuje ?
 
Dziewczyny porady potrzebuje. ;(
Obudził mnie dzisiaj ból brzucha. Ale takie kłucie. Silne. Zakluje na dole brzucha i spokój na jakiś czas. Potem wstanę to znowu zakluje. Nie miałam jeszcze takich boli. Przy okazji pachwin trochę bolą. Czasem krzyż zaboli. Ogólnie czuje się jakbym mnie ktoś przejechał. A dzisiaj nie mam okazji poleżeć bo idę na uczelnię na zajęcia. Czy takie bóle kojarzycie u siebie? Mąż uspokaja że przecież musi się wszystko rozciągnąć. Ale ja już sama nie wiem. Raz w piersiach ból i raz w brzuchu.
Uklucia na dole brzucha da silne. Ale trwają sekundę. Wiem że któraś z Was pisała że miała takie bóle że składała się w pół. Ale nie wiem czy iść na IP? Ale z czym? Wyśmieja mnie przecież.
Weź nospe. Może być skurcz macicy albo twardnienia macicy. Ja ostatnio miewalam bardzo silne bóle klujace od pępka w dół i w pochwie. Okazało się że nic groźnego.
Jeśli masz możliwość skontaktuj się z lekarzem a jeśli nie minie to podejdź na IP.
 
Weź nospe. Może być skurcz macicy albo twardnienia macicy. Ja ostatnio miewalam bardzo silne bóle klujace od pępka w dół i w pochwie. Okazało się że nic groźnego.
Jeśli masz możliwość skontaktuj się z lekarzem a jeśli nie minie to podejdź na IP.
Dokładnie w tym miejscu mam te klucia co mówisz! Do Pani dr napisałam. Mam nadzieję że da znać co i jak ;)
 
Bóle są inne niż przy ostatnim plamieniu bo też miałam krwiaka. Pierwszy raz mam takie inne klucia. Jestem w 16 tc teraz. Napiszę do Pani doktor może coś podpowie.
A jak się objawia tzw stawianie brzucha Czy twardnienie k czy na takim etapie ciąży ono występuje ?
Miałam takie bóle właśnie w 16tc. Pojechałam na ip, sprawdzili z małym było wszystko ok. Kazali brać magne b6 forte 3x1 tabletka i no spe jakby bolało mocnej. Zaraz potem poczułam ruchy [emoji85]
 
reklama
Bóle są inne niż przy ostatnim plamieniu bo też miałam krwiaka. Pierwszy raz mam takie inne klucia. Jestem w 16 tc teraz. Napiszę do Pani doktor może coś podpowie.
A jak się objawia tzw stawianie brzucha Czy twardnienie k czy na takim etapie ciąży ono występuje ?
Cześć, ja mam ból od dwóch dni, z prawej strony. Zaczęło się przy dłuższym chodzeniu. Znalazłam na internecie taką informację : Ból więzadła obłego – więzadło obłe to jedno z więzadeł budujących macicę. Podczas 9-miesięcznej ciąży macica zwiększa swoje rozmiary 100-krotnie. W efekcie rozciągają się mięśnie oraz tkanki łączne. Ból w tym przypadku jest silny, rwący oraz ostry i może być zlokalizowany w pachwinach lub w podbrzuszu. Najczęściej jest to ból w podbrzuszu po prawej stronie . Przypomina ból podczas bolesnej miesiączki. Aby temu zapobiec, należy unikać wykonywania gwałtownych ruchów i przeciążania organizmu, np. dźwigania ciężkich przedmiotów.

Jeżeli czujesz niepokój, to warto jednak skonsultować z lekarzem.
 
Do góry