reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja też ich nie lubię ale tampony nie dla mnie więc co mi pozostaje [emoji1787]
Kubeczek menstruacyjny :p

P.s dziewczyny dlaczego mi nie wchodzą emotki praktycznie żadne? :( Tylko muszę z tych podstawowych wybierać tu z bb a nie mogę dać np płaczącej buźki z tel ? Może przez to ze nie mam pobranej apki bb?
 
@Martha86 Masz już wynik? :)

@mohaaa Ja miałam zalecenie by po poronieniu przez 3 pierwsze miesiączki nie stosować tamponów (ze względu na ryzyko infekcji).
Hej dziewczyny
Otóż mam wynik i nie jestem niestety w ciąży 2,5mlU więc moje pytanie skąd ból jajników i pozytywne testy... Otóż udałam się do rodzinnej po zbadaniu wysłała mnie na chirurgie a chirurg do ginekologa, okazało się, że mam torbiel na jajniku 5cm:szok: wiecie co, dalej nie słyszałam co lekarz mówił, bo moje starania szlag trafił na kolejne 3 miesiące:no2: powiedział, że przez torbiel wynik testu mógł być fałszywie dodatni:no2: te objawy to wszystko wina tej torbieli... Jestem załamana...
 
Hej dziewczyny
Otóż mam wynik i nie jestem niestety w ciąży 2,5mlU więc moje pytanie skąd ból jajników i pozytywne testy... Otóż udałam się do rodzinnej po zbadaniu wysłała mnie na chirurgie a chirurg do ginekologa, okazało się, że mam torbiel na jajniku 5cm:szok: wiecie co, dalej nie słyszałam co lekarz mówił, bo moje starania szlag trafił na kolejne 3 miesiące:no2: powiedział, że przez torbiel wynik testu mógł być fałszywie dodatni:no2: te objawy to wszystko wina tej torbieli... Jestem załamana...

Co prawda torbieli nie miałam ale wydawało mi się że nie trwa tak długo pozbycie się jej. Faktycznie słyszałam kiedyś że może dawać fałszywie dodatnie wyniki testu. Dostałaś coś na tą torbiel? Dupka albo luteine? Co ci lekarz powiedział?
 
Co prawda torbieli nie miałam ale wydawało mi się że nie trwa tak długo pozbycie się jej. Faktycznie słyszałam kiedyś że może dawać fałszywie dodatnie wyniki testu. Dostałaś coś na tą torbiel? Dupka albo luteine? Co ci lekarz powiedział?
[/QUOT
Lekarz właśnie jakoś to zbagatelizował i dał mi cipronex na jakieś infekcje kazał po następnej @ przyjść na usg, ale moja dr rodzinna nie daje za wygraną i znów dała skierowanie do chirurga i na usg, bo twierdzi, że to nie jest normalne, żeby zwijać się z bólu... Jutro czeka mnie wizyta u chirurga i muszę zapisać się na usg... Do tego doszły mi jakieś guzki podskórne na łokciach... Miałam je dłuższy czas ale teraz jak tylko oprę się łokciami to ból niesamowity i muszę to skonsultować z dermatologiem, a u nas w mieście nie ma ani jednego... Same problemy
 
ekarz właśnie jakoś to zbagatelizował i dał mi cipronex na jakieś infekcje kazał po następnej @ przyjść na usg, ale moja dr rodzinna nie daje za wygraną i znów dała skierowanie do chirurga i na usg, bo twierdzi, że to nie jest normalne, żeby zwijać się z bólu... Jutro czeka mnie wizyta u chirurga i muszę zapisać się na usg... Do tego doszły mi jakieś guzki podskórne na łokciach... Miałam je dłuższy czas ale teraz jak tylko oprę się łokciami to ból niesamowity i muszę to skonsultować z dermatologiem, a u nas w mieście nie ma ani jednego... Same problemy... Coś mi się pochrzaniło z poprzednim postem:eek:
 
ekarz właśnie jakoś to zbagatelizował i dał mi cipronex na jakieś infekcje kazał po następnej @ przyjść na usg, ale moja dr rodzinna nie daje za wygraną i znów dała skierowanie do chirurga i na usg, bo twierdzi, że to nie jest normalne, żeby zwijać się z bólu... Jutro czeka mnie wizyta u chirurga i muszę zapisać się na usg... Do tego doszły mi jakieś guzki podskórne na łokciach... Miałam je dłuższy czas ale teraz jak tylko oprę się łokciami to ból niesamowity i muszę to skonsultować z dermatologiem, a u nas w mieście nie ma ani jednego... Same problemy... Coś mi się pochrzaniło z poprzednim postem:eek:

Wstawiło ci się w cytacie :p
Hmm, dziwne że nie dał progesteronu ale może się nie znam. A skąd ci się wzięło że 3 miesiące trzeba czekać??
 
reklama
Hej dziewczyny
Otóż mam wynik i nie jestem niestety w ciąży 2,5mlU więc moje pytanie skąd ból jajników i pozytywne testy... Otóż udałam się do rodzinnej po zbadaniu wysłała mnie na chirurgie a chirurg do ginekologa, okazało się, że mam torbiel na jajniku 5cm:szok: wiecie co, dalej nie słyszałam co lekarz mówił, bo moje starania szlag trafił na kolejne 3 miesiące:no2: powiedział, że przez torbiel wynik testu mógł być fałszywie dodatni:no2: te objawy to wszystko wina tej torbieli... Jestem załamana...
@Martha86 ja też miałam torbiel czynnościową i to dwa razy. Wchłonęły się same. Drugą zdiagnozowali jak trafiłam z poronieniem do szpitala. Też myślałam, że objawy ciążowe i wysoka beta to sprawka torbieli. Ale skurcze macicy przy poronieniu rozwiały moje wątpliwości.
Teraz tak, moja torbiel miała 4cm i nie dostałam na nią nic. Kontrola miała być po miesiącu. Ale bolało mnie podbrzusze i po kilku dniach podeszłam do szpitala na kontrolę. Lekarka zaleciła przez siedem dni przyjmować jednocześnie nospe max 3x1 tabletkę i paracetamol 3x2 tabletki. W razie mega bólu dodatkowo ciepła kąpiel. Gdyby nie pomogło to powrót do szpitala i szybki zabieg, bo torbiel może się skręcić i wówczas jest konieczna natychmiastowa interwencja chirurga. A teraz uwaga najważniejsze, na kontroli u mojej ginki po dwóch tygodniach torbiel wchłonęła się całkowicie. Także bez paniki, postępowanie lekarza w Twoim przypadku jest jak najbardziej prawidłowe. Spróbuj brać no spe max i paracetamol w takiej dawce jak zalecili mi w szpitalu. Na pewno poczujesz ulgę.
 
Do góry