reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny, melduje się ze szpitala. Wczoraj dostałam 3dawki leków, na początku oprócz silnych bóli brzucha i krwawienia nic się nie działo. Było kilka skrzepów... Bóle okropne, żałowałam, że jednak nie zdecydowałam się na zabieg. Przy podaniu ostatniej dawki lekarz powiedział że szyjka jeszcze zamknięta i raczej będzie trzeba robić zobic dziś zabieg. Ale po 3godz znów dostałam silnych skurczy i nagle poczułam że wody odeszły dosłownie jakbym się zsiklaka i coś dużego wyleciało. Później jeszcze dwa razy wyleciało że mnie dosyć sporo no i dziś mają mi robić USG czy już wszystko się wyczyścilo. Obok mnie leży dziewczyna która jest w 20tyg :( roniła wczoraj obok mnie na łóżku...) straszne to wszystko...
Będzie dobrze kochana, najgorsze już za Tobą. Zabieg jednak oszczędza te wszystkie przeżycia, ale teraz już będzie tylko lepiej.
 
reklama
@Loli05 u nas nawet tego seksu nie ma w tym cały problem brak erekcji albo nie może dojść. Teraz po prawie dwóch miesiącach jednak się przyznał, że może mieć infekcje. Faceci.

Jestem zalamana tym wszystkim i już nawet nie robię sobie nadziei na to, że kiedyś nam się uda.

Kochana nie załamuj się [emoji182][emoji182] infekcje są do pokonania, dlatego idźcie jak najszybciej do lekarza aby móc wdrożyć szybciutko leczenie. Faceci bardzo się od nas różnią, a niby są tacy nieskomplikowani, nie wiem kto to wymyślił [emoji6] uda się kochana i będziesz miała swój brzuszek, dzidziusia, nie możemy tracic nadzieji pamiętaj że ona umiera ostatnia A my kobitki jesteśmy waleczne [emoji173]

@Paula919191 jesteś dzielna tule Cię mocno [emoji173] szyjka otwarta teraz to zabieg nie będzie tak inwazyjny, a co do kobietki roniacej w 20 tyg to straszne.... Ja lezalam na sali z ciężarną z dużym juz brzusiem, za ścianą plakalay maluszki, za druga ściana ciężarne pod ktg więc wszędzie płacz bicie serduszek i wielkie brzuszki, nie pomagało to [emoji17]
 
@roki_1991 @Dzoana88 mnie dobilo to, że moje dwie najbliższe przyjaciółki są w ciąży i oświadczył mi to jedna na urodziny wysłała zdj usg że będę ciocia w drugą wczoraj. Załamałam się bo ja nawet seksu nie mam, a o ciąży nie mam co marzyć. Zrobiłam mężowi taka awanturę i dopiero wtedy łaskawie powiedział co się dzieje. Nosz ku... Przecież trn problem trwa już 3 miesiąc i on tego nie widzi... I zamiast cieszyć się ze szczęścia przyjaciółek to ja ryczę nad sobą.
 
@roki_1991 @Dzoana88 mnie dobilo to, że moje dwie najbliższe przyjaciółki są w ciąży i oświadczył mi to jedna na urodziny wysłała zdj usg że będę ciocia w drugą wczoraj. Załamałam się bo ja nawet seksu nie mam, a o ciąży nie mam co marzyć. Zrobiłam mężowi taka awanturę i dopiero wtedy łaskawie powiedział co się dzieje. Nosz ku... Przecież trn problem trwa już 3 miesiąc i on tego nie widzi...
Rozumiem słońce i masz prawo być zła bo mógł wcześniej powiedzieć, przecież to twój mąż i takie sprawy nie powinny być tematem który boi się? Wstydzi ? Sie poruszyć, ech kto wie co tym naszym facetom siedzi w głowach. Tym bardziej że starajcie się o dzidzie i wie ze starania są dla Ciebie ważne. Rozumiem Cię kochana Ale postaraj się być ponad to i wyleczcie te infekcje i zawalczcie o swoje szczęście [emoji182][emoji182] zasługujesz na to [emoji182] A co do przyjaciółek w ciąży...niestety każdy ma swoje życie i nie mamy wpływu na pewne sprawy, czas dla Ciebie jest ciezki Ale one temu winne nie są niech dzidziusia rosną zdrowo A Ty też się swojego doczekasz zobaczysz [emoji173] moja szwagierka zaczyna 4 miesiąc też jest mi z tym ciężko, ale swoje przeżyła i wiem że zasługuje na szczęście i wierzę że moja pora jeszcze przyjdzie. Jakos nie czuje że w tym cyklu Ale dowiem się za niedługo
 
Cześć dziewczyny, melduje się ze szpitala. Wczoraj dostałam 3dawki leków, na początku oprócz silnych bóli brzucha i krwawienia nic się nie działo. Było kilka skrzepów... Bóle okropne, żałowałam, że jednak nie zdecydowałam się na zabieg. Przy podaniu ostatniej dawki lekarz powiedział że szyjka jeszcze zamknięta i raczej będzie trzeba robić zobic dziś zabieg. Ale po 3godz znów dostałam silnych skurczy i nagle poczułam że wody odeszły dosłownie jakbym się zsiklaka i coś dużego wyleciało. Później jeszcze dwa razy wyleciało że mnie dosyć sporo no i dziś mają mi robić USG czy już wszystko się wyczyścilo. Obok mnie leży dziewczyna która jest w 20tyg :( roniła wczoraj obok mnie na łóżku...) straszne to wszystko...
Tak jak ja w 19 tyg ... dobrze że to już za Tobą .. teraz będzie tylko lepiej:*
 
Kochana nie załamuj się [emoji182][emoji182] infekcje są do pokonania, dlatego idźcie jak najszybciej do lekarza aby móc wdrożyć szybciutko leczenie. Faceci bardzo się od nas różnią, a niby są tacy nieskomplikowani, nie wiem kto to wymyślił [emoji6] uda się kochana i będziesz miała swój brzuszek, dzidziusia, nie możemy tracic nadzieji pamiętaj że ona umiera ostatnia A my kobitki jesteśmy waleczne [emoji173]

@Paula919191 jesteś dzielna tule Cię mocno [emoji173] szyjka otwarta teraz to zabieg nie będzie tak inwazyjny, a co do kobietki roniacej w 20 tyg to straszne.... Ja lezalam na sali z ciężarną z dużym juz brzusiem, za ścianą plakalay maluszki, za druga ściana ciężarne pod ktg więc wszędzie płacz bicie serduszek i wielkie brzuszki, nie pomagało to [emoji17]
Fakt ja nie mialam mocnych boli i po 2 dawce blobulek poronnych leciutko zaczelam krawawic znak ze szyjka puściła i o 20 byl zabieg. Wszystko juz podobno bylo na wylocie jak mnie uspili do zabiegu. Ja bylam na sali z dziewczyna z porazeniem mozgowym dzieciecym 35 lat wygladala na 20. Nie jadala sama nie pila pampersy, w szpitalach sa niestety straszne przeżycia
 
@Takaja123 tak to jest z tymi facetami, my latamy do lekarzy badamy się wzdłuż i wszerz, a oni udają że nie ma problemu... Nie znam się co można zrobić, ale dziewczyny już sporo podpowiedziały. Wyleczcie infekcję i trzymam za Was mocno kciuki!

@Paula919191 dzielna dziewczyno, najgorsze już za Tobą. Dlatego ja się cieszę w sumie że leżałam na izolatce i nie miałam nikogo w sali... Dobrze ze samo poszło, zabieg będzie mniej inwazyjny dla szyjki. Jestem z Tobą [emoji3590]
 
reklama
@roki_1991 @Dzoana88 mnie dobilo to, że moje dwie najbliższe przyjaciółki są w ciąży i oświadczył mi to jedna na urodziny wysłała zdj usg że będę ciocia w drugą wczoraj. Załamałam się bo ja nawet seksu nie mam, a o ciąży nie mam co marzyć. Zrobiłam mężowi taka awanturę i dopiero wtedy łaskawie powiedział co się dzieje. Nosz ku... Przecież trn problem trwa już 3 miesiąc i on tego nie widzi... I zamiast cieszyć się ze szczęścia przyjaciółek to ja ryczę nad sobą.
Przykro mi kochana, ;* myślę, że facetom ciężko się przyznać, że coś się dzieje. Dobrze że w końcu to powiedział. Zbadacie się (Ty też powinnaś jak wspolzylas A mu wyjdzie infekcja, przeleczycie i juz) A swoją drogą to przyjaciółka jeśli wiedziała o Twojej stracie to mogła podarować sobie takiego SMS w twoje urodziny ... mogła Ci to powiedzieć delikatniej w oczy... przynajmniej takie moje zdanie.
 
Do góry