reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Ijusz przytulam mocno. Nie ma co się męczyć. Trzeba do szpitala. Pewnie jeszcze jedno usg przed Tobą. Trzymaj się. Jesteś bardzo dzielna.

@roki_1991 szybkiego rozdwojenia, @kb.karola90 jeszcze szybszego.:)
No ja tu wchodzę, a tu cisza w becikowie i tylko dwa wielkie brzuchy wzdychają. Dzieci kochane, wiosna!
Reszta brzuszków niech siedzi i czeka.
 
reklama
To może nie potrzebnie biorę ten duphaston . Chodź wiem że niektóre dziewczyny biorą po owulacji . Nie wiesz czy szybko się dostaje okres po odstawieniu,?
Fajnie by było gdyby do maja się udało chociaż ..wierzę że przyjdzie mój czas .

Ja ostatnie dwa cykle brałam dupka od owu i mimo to normalnie rozkręcały mi się @ plamieniami, nawet na dupku i zaraz po odstawieniu dostawałam okres. Wiec tez nie jest powiedziane ze trzeba czekać dokładnie 3 dni, bo ja nie musiałam wcale ...
 
@Ijusz przytulam mocno. Nie ma co się męczyć. Trzeba do szpitala. Pewnie jeszcze jedno usg przed Tobą. Trzymaj się. Jesteś bardzo dzielna.

@roki_1991 szybkiego rozdwojenia, @kb.karola90 jeszcze szybszego.:)
No ja tu wchodzę, a tu cisza w becikowie i tylko dwa wielkie brzuchy wzdychają. Dzieci kochane, wiosna!
Reszta brzuszków niech siedzi i czeka.
No wlasnie czekam z szpitalu robią wlasnie zabiegi niedługo wtedy ja. Zrobia usg i wtedy sie zdecyduję czy zabieg czy jeszcze w domku poczekac
 
reklama
Do góry