reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Fajnie by było ale to chyba przeziębienie bo zaczęło się od lekkiego bólu gardła teraz katar i troszkę kaszel . Obawiam się że nic z tego bo piersi nie bola .. chodź mnie nigdy przed okresem nie bolą ostatniej ciazy też nie bolały .
@roki myślałam że tylko luteinę trzeba odstawić a przy duphastonie i tak przyjdzie .

Sent from my SLA-L22 using Forum BabyBoom mobile app

Właśnie odwrotnie ;) to przy luteinie przyjdzie, bo to naturalny progesteron, taki sam jak produkuje organizm. Więc jeśli jego poziom ma spaść żeby przyszła @ to spadnie nawet biorąc luteine. A dupek do sztuczny progesteron i jego niestety trzeba odstawić.
Wiem kochana że miałaś taki termin jak ja, więc rozumiem że ci ciężko... Tule mocno i trzymam kciuki ;)
 
To może nie potrzebnie biorę ten duphaston . Chodź wiem że niektóre dziewczyny biorą po owulacji . Nie wiesz czy szybko się dostaje okres po odstawieniu,?
Fajnie by było gdyby do maja się udało chociaż ..wierzę że przyjdzie mój czas .
Właśnie odwrotnie ;) to przy luteinie przyjdzie, bo to naturalny progesteron, taki sam jak produkuje organizm. Więc jeśli jego poziom ma spaść żeby przyszła @ to spadnie nawet biorąc luteine. A dupek do sztuczny progesteron i jego niestety trzeba odstawić.
Wiem kochana że miałaś taki termin jak ja, więc rozumiem że ci ciężko... Tule mocno i trzymam kciuki ;)
 
To może nie potrzebnie biorę ten duphaston . Chodź wiem że niektóre dziewczyny biorą po owulacji . Nie wiesz czy szybko się dostaje okres po odstawieniu,?
Fajnie by było gdyby do maja się udało chociaż ..wierzę że przyjdzie mój czas .

Twój czas na pewno przyjdzie :) ja nie brałam nigdy dupka po owu, ale kojarzy mi się że koło 3 dni się czeka po odstawieniu. Także jeśli wiesz kiedy miałaś owu, to ja bym 11dpo zrobiła betę i jak będzie coś na rzeczy to brałabym dalej a jak nie to odstawiła
 
Tzn. że jesteś bardzo waleczna!
Mówisz , że zapłaciła wysoką cenę... Ale chyba też robiłaś wszystko co mogłaś by ratować swoje dzieci i opóźnić wczesniactwo. Dlatego mówię, że każdy da radę :)
wiadomo też , że każdy ma inna sytuację rodzinną, ja mogę sobie pozwolić na leżenie w szpitalu .. niektórzy niestety nie. Dlatego ja na kolejną ciążę się nigdy nie zdecyduje, wiem jakie to ryzyko i że przy dzieciach w domu nie mogłabym pozwolić sobie na tą walkę co teraz :*
 
reklama
@coco07 no jasne, ja nie jestem zachlanna więc mam nadzieję że każdej z nas będzie dane go przejąć [emoji4][emoji4][emoji173][emoji173]

@Takaja123 dziekuje kochana jeszcze troszkę czasu jest, starania w trakcie [emoji16][emoji16] ech no co ma byc to bedzie.. jakies to takie się robi dla mnie nie osiągalne..
To zajacie w ciaze.. Jak mi się uda to i tak nie uwierzę, bo tyle niepowodzeń, ale mam ciągle nadzieję i staram się myśleć pozytywnie !
 
Do góry