reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny powiedzcie czy powinnam się martwić. Jestem 2,5tyg.po łyżeczkowaniu. Beta w dniu łyżeczkowania 337328 U/l, dziś robiłam i jest 255 mlU, czy ten spadek jest dobry, czy za słabo spada? Ja już schizuje...

Bardzo dobry spadek :)
Ja dwa dni przed zabiegiem miałam ponad 32tys a 6tyg po zabiegu było jeszcze 5. Także spokojnie. Najważniejsze żeby spadała. Sprawdź sobie za jakieś dwa tyg :)
 
reklama
@roki_1991 dzięki,jesteś kochana. Dół mam taki, że chyba się już z niego nie wygrzebię. W dodatku bratowa idzie od piątku na zwolnienie, a ja dalej w czarnej d.... e. Sorki, że smęcę, muszę się wygadać, bo ryczeć już nie mam czym.
Zakupiłam dziś olej z wiesiołka, na jutro będę miała ovarin I castagnus. Tylko nie wiem, czy mogę jeszcze brać skoro to od 1dc.Tak się nastawiłam na to, że teraz się uda, że zupełnie nie myślałam a co jak nie.
Olej z wiesiołka już biorę, nie wiem co z resztą. Podpowiecie?
Wiem, że wszystko od 1dc.
 
@hona Kochanie przypomnij mi swoj adres. Podesle ci opakowanie owarinu, bo gdzies mi sie paleta i ziola o.Soroki, pije sie do owulki. Mozesz pic ty i m. Reguluje cykl. Bierz wit d3 2000j. Bardzo mi przykro, ze tak Ci trudno. Nie porownuj sie do nikogo, nie zestawiaj. Twoje zycie jest wyjatkowe. Razem z @roki_1991 mocno, bardzo mocniutko nie tylko kibicuje, ale tez trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
 
@Destino , @gosia100 jesteście kochane, aż się poryczałam. Tyle dobrych słów, ciepła zawsze od Was dostaję, no I rozumiecie moje rozterki, w sumie nasze. Cieszę się, że Was mam.
Ja powinnam dostać @ w okolicach 18 lutego. Od 16 dnia cyklu jem luteinę. Gin powiedziała, że narazie ma tak być, do momentu stymulacji.
@hona Olej z wiesiołka piję oczywiście.
A może zaskoczy w tym cyklu. :) :) Może owu sama sobie przyjdzie. Nie wiem :)
 
reklama
@roki_1991 dzięki,jesteś kochana. Dół mam taki, że chyba się już z niego nie wygrzebię. W dodatku bratowa idzie od piątku na zwolnienie, a ja dalej w czarnej d.... e. Sorki, że smęcę, muszę się wygadać, bo ryczeć już nie mam czym.
Zakupiłam dziś olej z wiesiołka, na jutro będę miała ovarin I castagnus. Tylko nie wiem, czy mogę jeszcze brać skoro to od 1dc.Tak się nastawiłam na to, że teraz się uda, że zupełnie nie myślałam a co jak nie.
Olej z wiesiołka już biorę, nie wiem co z resztą. Podpowiecie?
Wiem, że wszystko od 1dc.
Ja mam fajną koleżankę z pracy. Jest po 40. Jej mąż zmarł. Teraz ma chłopaka i stara się o dziecko, tzn. nie zabezpiecza się i mówi: a może zaskoczę :) ona nie ma wcale dzieci, leczyli się latami, aż z rozpaczy mąż zaczął pić i odebrał sobie życie. Tak cierpiał.
 
Do góry