reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Polecam ten zestaw na pewno poleci w dół. Dziewczyny polecają picie soku z kiszonych lub zwykłych buraków. Dodatkowo weź sobie cynk i witaminę b2, bo one również biorą udział w szlaku. Jako że ja po burakach nie najlepiej się czuje biorę TMG w tabletkach. Zobacz załącznik 886030

Powinnam sie skonsultowac z lekarzen najpierw?
 
Powinnam sie skonsultowac z lekarzen najpierw?
Mi lekarka zalecila metylowane witaminy ale to bylo jak mialam tylko wynik z homocysteiny bez mutacji jak pytalam jakie dawki powiedziala ze poki co podstawowe... no wiec doradzilam sie dziewczyn i biore to co Lu_cy w takich samych dawkach jak ona zbija i mi polecila wyczytałam tez na innych grupach ,ze tak jest ok ;) a czy u mnie ma to efekt sprawdze po miesiącu jak dziewczyny radza. Biore to od 24lipca
 
Mi lekarka zalecila metylowane witaminy ale to bylo jak mialam tylko wynik z homocysteiny bez mutacji jak pytalam jakie dawki powiedziala ze poki co podstawowe... no wiec doradzilam sie dziewczyn i biore to co Lu_cy w takich samych dawkach jak ona zbija i mi polecila wyczytałam tez na innych grupach ,ze tak jest ok ;) a czy u mnie ma to efekt sprawdze po miesiącu jak dziewczyny radza. Biore to od 24lipca
Burakow nie jem , soku nie pije, bo wyszlo mi IO :( wiec nie bardzo moge. Bede robila zakwas jak sie ogarne w koncu...
 
@Tutti_frutti_by-Iga Ja bym radziła, że lepiej nie wstawiaj wyników ze swoimi danymi (PESEL, imię, nazwisko itp.) tylko nam po prostu napisz co Ci tam wyszło. Nie wiadomo kto to czyta i do czego potem wykorzysta.

Ok sluszna a uwaga . Nie zwrocilam w ogoleuwagi Bo inne robilam we wloszech a tam mam zaszyfrowane wszystko skasuje i dodam inaczej dzieki
 
Jeżeli masz lekarza który to ogarnia to możesz. Ja akurat po otrzymaniu wyników byłam u genetyka ale nie dowiedziałam się niczego nowego. Kazała brać to co polecają dziewczyny

Nie mam w polsce! Szukam wlasnie lekarza w waw Bo Bede w nastepnym tygodniu i chcialabym pojsc do kogos ogarnietego kto sie na takiej przypdkach zna
 
reklama
Do góry