reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Chciałabym zrobić wszystkie i mam taka karteczkę to jakbyście mogły mi podpowiedziec:
10dc. FSH , LH, E2
13dc. J/w
21dc. P, T, PRL
Czy tyle da jakis obraz sprawy
 
@Lu_cy myślę, że wystarczy. Prolaktynę robiłam tylko wcześniej. W tej pierwszej grupie, ale endokrynolog mówiła mi, że to nie ma znaczenia. Z kolei naprotechnolog stwierdziła, że do 10 d.c.
Aaa i jeszcze ginekolog zalecała, żeby progesteron zrobić ze dwa-trzy razy. Czyli np. 21,23 d.c.
I nie martw się tym brakiem dwóch kresek. Jeszcze widocznie organizm nie jest gotowy. Jeszcze przyjdzie na to czas.
 
Dziewczyny wiecie coś na temat polipa w ciąży? Moja znajoma w 8 tygodniu trafiła do szpitala z niedużym krwawieniem okazało się, że to prawdopodobnie nieduży polip szyjkowy. Tego samego dnia jej przeszło, podali jej luteinę podjęzykową. Wczoraj znowu dostała małego krwawienia i jest przekonana, że to z tego polipa i nie pojechała do szpitala. Leży i dzisiaj tylko przy wymiotach pojawiło się trochę krwi. Ja bym pojechała do szpitala, a ona czeka na wizytę u gina...
 
@Domi89 każde krwawienie w ciąży trzeba konsultować, dlatego że my nie mamy możliwości, żeby na 100% ustalić stopień zagrożenia dla ciąży. Może to być z polipa a może nie. Może się nic nie stać, a może się stać, czego oczywiście nie życzę nikomu.
Ja bym jej dotąd ględziła, że ma jechać, aż by pojechała.
 
Powiedziała, że dzwoniła dzisiaj do lekarza, kazał jej wziąć leki, leżeć i przyjść do niego dzisiaj na wizytę...
 
@Domi89 no i dobrze jej lekarz powiedział. Zwłaszcza na początku trzeba chuchać i dmuchać na te małe fasolki. Ze spokojem i bez popadania w panikę, ale to, co jest odstępstwem od normy i budzi niepokój - sprawdzać i konsultować.
A jak tam u Ciebie samopoczucie? Bo już widzę, że okrągła dziesiąteczka stuknęła.
 
reklama
Do góry