reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@agatush kocham Cie [emoji16]
Asia przy cycu to cos naskrobie
@roki_1991 kochana dziekuje za pamiec [emoji5]
Asiula to jest ksiezniczka i czasto gesto kaze sie nosic calymi dniami haha
Mamusia po tylku nie ma jak sie podrapac bo jestesmy same ,M wraca ok 20 do domu a rano wychodzi.
Jak tylko uda mi sie ja odlozyc to probuje cos sprzatnac lub ugotowac.
Od tyg ssie smoka wiec jest troszke lepiej.
Wczesniej nawet autem nie moglysmy nigdzie pojechac bo bidula wrzeszczala az bordowa byla
Na szczescie po calej walce polubila smoczka
Bo dajcie spokoj nawet w gondoli lezec nie chciala i trzeba bylo niesc a z moim kregoslupem kiepsko.
Teraz jest moja siostra tak jak @agatush powiedziala takze znow nie ma czasu i tak ciagle cos[emoji23]

Dziewczyny po stracie uwierzcie ,ze sie da .
Ja mam za soba dwie i swoj cudowny wymagajacy cud [emoji5]

A to ksiezniczka z wczoraj
45a710640764f3852ceb46f1e60765dc.jpg
Jaka cuuudooowna ;) Księzniczka ;)
 
@Funia90 piękna Asienka. 2 miesięce, jak to szybko poleciało :-)

@Totois30 będziemy Cię wspierać w trakcie wizyty i postaramy się abyś nie zeszła z tego świata :-) a na wizycie napewno wszystko będzie dobrze. Nie martw się na zapas. Musisz uwierzyć że będzie dobrze ale tak naprawdę uwierzyć i tak się stanie.

@roki_1991 bardzo się cieszę że wróciłaś do nas tak całkiem :-) i kurcze kciuki trzymam tak mocno że aż strzelają :-)

@zosiak a jak tam u Ciebie? Spokojnej trochę natlokiem zajęć? Skończyłaś już któreś praktyki?

@hona zakladamy że mamy 2dc który będzie owocny w dzidzie. A kiedy masz planowany urlop? TY weź tak wylicz aby na nim były płodne dni. Jak noe będzie stresu to może się uda. Zioła odstawiasz czy nadal będziesz zażywać?

@Marika92 oswoilas się już z wyjazdem M? Na pewno nie jest lekko tym bardziej że każdą chwilę chcesz dzielić z nim. A przyszlosciowo jaki plan? Wraca do PL?
 
@AgaB33 no powiedzmy że jakoś sobie radzę, nie mam wyboru... Zajmuje się zamawianiem mebli do mieszkania itd... Więc jakoś myśli zajmuje. A przyszłościowo - hmmm na tą chwilę ciężko powiedzieć, ale wiem że on też się tam męczy jak wie że ja tu jestem sama. Myśli o czymś konkretnym tu w Pl ale wiesz jak jest.. Chcę mieć dobrą alternatywę na powrót żeby nie spaść finansowo bo jednak tam zarobki inne a nie ukrywam że teraz zastrzyk gotówki się przyda i to bardzo - kredyt trzeba spłacać, żyć trzeba a jeszcze trochę i pojawi się maluszek a jeszcze sporo rzeczy dla niego nie mamy. Biedy nie klepiemy ale coś kosztem czegoś... Ciągle robi coś żeby tu na miejscu mieć jakiś dochód ale wiadomo że to nie te same kwoty co w Norwegii. Więc myśli myśli i coś wymyśli :) jakoś damy radę. Nie mogę mu też co chwile pisać że mu smutno ze go tu nie ma bo on to wie doskonale a jednak każde takie zdanie go dobija bo sam chciałby być tu na miejscu. Jednak ma tam firmę która ma już swoją renomę i stałych klientów i ja to rozumiem. No nic, jakoś musimy dać sobie radę.. Wyboru nie ma..
 
@AgaB33 dzieki za wywołanie z praktykami to jest tak ze to nie konczaca sie opowiesc... a skoncza sie jak studia zakoncze czyli luty 2019 ostatnio nie mam czasu myslec o staraniach bo dzisiaj wrocilam do domu z oddziału paliatywnego i jedyne na co mam ochote to na kieliszek wina. Pozdrawiam czekam dalej na brzuszek wiem ze ostatnio byla smutna na forum atmosfera ale rozweselilabys ja troche
Trzymam kciuki za staraczki za brzuchatki tez:)
@Marika92 a nie chcialabys jechac Ty do faceta skoro ma bardzo dobra prace;) zawsze jakies rozwiazanie jest:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@AgaB33 oj przydalby sie urlop. Ale my dopiero dwa pierwsze tygodnie sierpnia, jeszcze troche trzeba poczekac. Choc weekend majowy prawdopodobnie bedzie dlugi, jak dobrze pojdzie.Marze o odpoczynku, chociaz jak sa takie dni jak dzis, to az sie chce pracowac,szef usmiechniety, zadowolony z naszej pracy, az milo. Co do castagnusa, zostaly mi 2 tabletki i koniec. Zobaczymy, jaki bedzie przyszly cykl, czy cos sie wydluzy? No chyba,ze nie bedzie. Zamierzam dzialac na calego. Wczoraj mlody powiedzial, ze jego najlepszy przyjaciel z przedszkola bedzie mial siostrzyczke. Popatrzyl na mnie i zapytal,czy on tez moglby miec siostrzyczke? Powiedzialam, zeby zwrocil sie z prosba do taty. A on na to: "aha, to tatus wtedy zamowi dla mnie siostrzyczke?" Powiedzialam, ze oczywiscie.
Ech, moj maly chlopiec jest juz taki duzy, mozna z nim porozmawiac, jak z doroslym. Jest bardzo madrym chlopcem.
W przyszlym tygodniu jade z nim do kliniki, gdzie bedzie diagnozowany w kierunku autyzmu. Bardzo sie boje, i choc wiem, ze to nie jakis wyrok, to bardzo bym chciala, aby ta diagnoza nic nie wykazala, moze oprocz tego, jak to moja bratowa powtarza, ze jest po prostu rozpierd......ny ;)

Za wszystkie wizytki trzymam kciuki, szczegolne za te najmniejsze fasolki. Duze juz sa silniejsze i nie ma innej opcji,musza sobie poradzic. Trzymam tez kciuki za kolejne testujace, w tym za mnie. @Funia90 posluchalam Twojej rady i test juz dluzszy czas zakupiony lezy i czeka na swoj wielki dzien. Niestety malpa co miesiac smieje mi sie nadal prosto w twarz i wkracza do mojego zycia, zupelnie nieproszona.Ale przyjdzie dzien, ze jeszcze ta wredote przechytrze, dla mojego mlodego,aby mogl miec upragnione rodzenstwo.

Zycze wszystkim milego, slonecznego weekendu.
 
reklama
@Funia90 Asia jest przesliczna, nie moge sie napatrzec. Mala ksiezniczka.

@ivvonka jakos nie wyobrazam sobie tego forum bez Ciebie, wnosisz tu tyle slonca, usmiechu , zawsze z olbrzymia przyjemnoscia czytam Twoje posty. Jestes bardzo pozytywna osoba. Przypominam, ze jakbys kiedys znalazla czas na pisanie bloga, to ja bede najwierniejsza fanka :tak:
 
Do góry