reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Frezja witaj i rozgosc sie.Fajnie,ze wychylilas sie zza krzaka i odwazylas napisac,my nie gryziemy :)
Bardzo mi przykro,ze spotkala Cie taka tragedia.Az nie chce sie pomyslec,ze to lekarza wina,przeciez my powierzamy w ich rece zycie naszych dzieci ,wspolczuje,ze trafilas na kogos takiego.Pisz do nas ,dziewczyny,jak juz zauwazylas sa super,nawet jak mamy ciezkie dni to ,pomimo,ze watek o tematyce raczej smutnej ,to potrafimy zartowac ,smiac sie. Jezeli czujesz jakis niepokoj,cos Cie martwi,to pewnie,ze tak,idz do gina,doradzam innego,sprawdz dla swojego spokoju czy wszystko tam jest juz ok, i co? Moze jakies starania??Bede kibicowac :)

Funia,prosze odezwij sie,bo nie pojde spac.
 
reklama
@Frezja_1 witamy :* przykro mi bardzo :< u nas może znajdziesz pocieszenie chociaż na tle tego wszystkiego to tylko cząstka ale zawsze coś , nawet nie chce komentować tego lekarza ...
Wazne ,że coraz bliżej starań ...więc jest nadzieja to najważniejsze :* przebadaj się dla pewności i do dzieła :*
@Funia90 teraz to już naprawdę się boję o Ciebie ! o Was :< :* już ta godz a tu cisza :<
 
Jestem po wizycie.
Wiele sie nie dowiedzialam,jedynie tyle ,ze potwierdzilam obecnosc krwiaka.
Czy jest duzy?ostatecznie nie wiem,pokazywal mi go ale ja widzialam szare plamy,niby mniejszy niz ciaza ale mi wydawal sie wiekszy.
W kazdym razie krwawienie mam obfite.
Co do lekow:dostalam cyklonamine 3x1 ,dupka mam brac 3x2 dopoki krwawienie nie minie a potem luteine dopochwowa 2x1 ale nie wiem czy nie zostane przy polaczeniu dupka i lutki ,tylko dupka zwieksze na 3x1 plus luteina 2x1 .
Mam lezec i sie dostosuje do tego,obym nie umarla smiercia glodowa[emoji4]
Nie wiem jak to bedzie ,ale najwyzej bede zamawiac obiady do domku.
Karty ciazy mi nie zalozyl,bo nie wiadomo co bedzie,wczesniej zakladal mi od razu jak bylo serduszko.

Czuje ,ze bedzie mi sie dluzyc ten czas,oby bylo dobrze.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ps przepraszam ,ze tak dlugo ale czekalam w kolejce bo bylam "nadprogramowo" [emoji5]jestescie wszystkie kochane


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 dobrze będzie :* krwiaczek sobie spłynie zobaczysz i dzidzia będzie rosła spokojnie ! Ty leż odpoczywaj , zanudzaj się, dla Waszego dobra :* dobrze ,że napisałaś , już miałam milion myśli na sekunde ! Dobrze , że bąbelek ma się dobrze teraz mama musi odetchnąć i opanować nerwy :*
 
Funia jak ja się cieszę że się już odezwałaś. Odpoczywaj dużo :-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje Wam za wsparcie ale wiecie jak to jest...odetchnac to tak na prawde mozna po porodzie chyba[emoji4]
Narazie dzidzi rosnie ,dzis 6t3d wiec zgadza sie z ostanim usg .
Wierze w to ,ze bedzie dobrze ale same dobrze mnie rozumiecie [emoji20]

@Frezja witaj ,rozgosc sie,przykro mi z powodu Aniolka[emoji20]smutne to wszystko


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 rozumie się rozumie......dlatego teraz to już wg , kolejna ciąża i się przeżywa wyjątkowo , mi się udzielają Wasze przeżycia i z każdą jestem myślami ciągle :* będzie dobrze dzidzia niech rośnie i daje o sobie znać :* pokonamy przeszkody :) Mama mocna babka !
 
Funia odpoczywaj!
Frezja, to bardzo przykre [emoji58] ale jeśli coś Cię niepokoi to zbadaj , żeby nie żałować

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie przychodzą mi powiadomienia i juz się bałam tej ciszy ale na szczęście! Funiu odpoczywaj ile tylko możesz. Krwiaczek się szybko wchłonie. Zobaczysz!

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry