reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny! Odebrałam betę
emoji4.png
w piątek było 16 dziś 232
emoji4.png
coś spory ten przyrost, ale się cieszę
emoji4.png
dla pewności powtórzę jeszcze w czwartek
emoji4.png
Gratulacje kochana oszczędzaj się teraz przyrost piękny:)
Wykoncze sie ,mam krew ,jade na ip


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jesteś silna kobieta dasz radę będzie dobrze:) wierzę w to :) Funia za niecałe 9 miesięcy będziesz szczęśliwa mamusia :) Trzymam kciuki za wizytę :)


U mnie dziś beta 15157 przyrost 122% moja dzidzia rośnie aaaaa jestem taka szczęśliwa :) jeszcze tylko wizyta i będę spełniona jak zobaczę serduszko :)
 
Witam się nieśmiało i mam nadzieję ze mnie przyjmiecie.ja poronilam w styczniu w 16 tc.przyczyną była jakaś bakteria która po prostu rozpoczęła poród.straszne jest to że gdybym miała innego lekarza, który by nie olewal objawów i zrobił wymaz w ciąży to wystarczyło by pobrać antybiotyk i za 2 tygodnie byłabym mama.eh... czytam was od 5 miesięcy ale jakiś nie mogłam nic pisać.teraz jestem niby przeleczona i mogę zaczynać starania, ale coś mi nie daje spokoju i chyba pójdę jeszcze na wizytę i poproszę o kolejne wymazy.
Cały czas wam kibicuję , a ostatnio pojawiło sie tyle fasolek, że aż zdecydowalam się przemówić, bo tak powialo optymizmem. mam nadzieję ze mnie przygarniecie.
 
Kochane, wszystkim gratuluję pięknych bet i trzymam mocno kciuki żeby dalej było wszystko dobrze!
Funiu Kochana! Przeczytam teraz co się dzieje! Pisz koniecznie!

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Frezja witaj bardzo mi przykro z powodu straty. Mam nadzieję że szybko wróci do Ciebie Twoj Aniołek. Na temat lekarzy to szkoda gadać!! Masz już innego lekarza?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry