reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tyle napisali co napisali ale choc cos.
Musze do rodzinnego po recepte pojsc w nastepnym tygodniu zobacze co mi powie.
Trudno najwyzej bede placic 100% przeciez wyjscia nie mam. Po cc dostane ze szpitala recepte a do tego czasu zobaczymy.

W duo juz bedziesz miala od 13 tygodnia.




Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Roxi do 2mc bralam kazda z osobna potem gdzies kolo 9 tyg gin kazal mi zmienic na prenatal wiec lykam tylko jego

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 na tych b6 i b12 tak pisalo,ale to na pewno dlatego ,ze nikt nie testowal ich na kobietach w ciazy.
Przynajmniej tak pisalo w aukcjach[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@zosiak ja staram sie jesc duzo warzyw i owocow ,pije tez soki swiezo wyciskane,o ile sobie wycisne[emoji5]
Z ryb ostatnio jem bardzo malo,w smazone krewety w ciescie polecam[emoji16]do tego sosik czosnowy mniam mniam[emoji4]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ja dziewczyny zrobilam dzisiaj 3 km i pocwiczylam troszke :) ale okropnie duszno jest i wiecej juz nie dalam rady:/ a dzisiaj ide z prezencikiem do siostry kupilam w koncu martini sheridans
 
Tak ja biorę kwas foliowy, b6 i b12 metylowane i D3 tez aktywna formę. Z tym, ze b6 i b12 biorę co drugi dzien. Ta genetyk przez telefon mówiła mi zeby przy mutacji mthfr wlasnie brać te metylowe formy i sprawdzać homocysteine.

Funia jak tam po wizycie?

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem juz pisze,musialam tesciowa odebrac z pracy i jeszcze chciala na zakupy jechac do biedry....

Ogolnie :pecherzyk jest,ale pusty,czego sie spodzielawalam,no moze liczylam na cialko zolte (tak to sie chyba nazywa) ,ale ten gbur stwierdzil ,ze albo zarodek bedzie albo to juz ciaza obumarla....co on mi tu gada jak to dopiero 5t1d to ja nie wiem.
Strsznie niedelikatny byl,stwierdzil ,ze mam tylozgiecie macicy,pierwszy raz uslyszalam taka diagnoze.
Bardzo bolalo mnie nawet usg.
Pobral mi cytologie,powiedzial ,ze to najlepszy moment.

A na koniec powiedzial,Ze lezec nie musze bo to nic nie da,zyc mam normalnie ,bez stosunkow ale UWAGA nie katowac Meza i tylko bez stosunkow dopochwowych!!!czujecie?
Powiedzial,ze do ciazy mam sie nie przyzwyczajac,nie zzywac,podchodzic bez euforii bo byc moze jestem obciazona nieplodnoscia wtorna i nic z tego nie bedzie.
Plakac mi sie chcialo.

Leki przepisal,bez problemu z refundacja.

Ehhh wiadomo ,ze sie nie nastwiam no ale kurcze ....cos takiego kobiecie mowic,no chyba ,ze ja jestem przewrazliwiona

Zbadal mi tez biust,pierwszy raz w zyciu i powiedzial,ze powinien byc nabrzmialy a nie jest,ja tez to czulam,byl nabrzmialy a jakos kolo piatku piersi puscily i zmalaly,nie wiem co o tym myslec.
Generalnie nastepna wizyte mam juz u mojego lekarza,ale najchetniej to wolalabym wyleciec w kosmos albo w ogole nie chodzic na usg.
Tyle stresu mnie to kosztowalo ,ze masakra.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry