reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej laski
U nas spacer zaliczony obiad gotowy bo z wczoraj został. Abs chodakowskiej zaliczylam, a po południu skalpel 2 zrobię. Abs mam z gazety be active polecam fajna gazeta.
Te ćwiczenia na brzuch spowodowały, że mięśnie bolą, ale jak się rozruszalam to jakoś poszło i powiem Wam , że warto bylo zacząć i efekty na prawdę są wcześniej nosilam spodnie 42 teraz wchodzę w 38 ,a te co mam wiszą na szczęście odlozylam te z chudych czasów w piwnicy; )
Dlatego moje kochane ćwiczące laski dajcie czadu bo warto :)
O ja Cie gratulacje
Ile juz cwiczysz?
 
reklama
Funia no właśnie moja babcia a zachowuje się, jak by mnie dopiero poznała...

Misia jedyne, co mogę Ci poradzić, to wizytę u dentysty. Tabletki pomagają tylko w sytuacji, kiedy dzisiaj nie możesz pójść do dentysty, ale pójdziesz jutro. Najlepsze działanie przeciwbólowe z zakresu nie na receptę ma paracetamol w połączeniu z nlpz. Kup w aptece zwykły paracetamol po 500 lub 1 i ibuprofen po 300 lub 600. Na raz weź jeden gram paracetamolu + 600 g ibuprpfenu, ale najpierw umów się do dentysty. Najprawdopodobniej masz ropień okw, za kilka dni spuchniesz, jak zrobi się podśluzówkowy i wtedy zdecydowanie zmniejszy się ból. Możesz też mieć zapalenie miazgi, ale wtedy historia bólowa jest dłuższa. Idź do dentysty.

Mamcia Ty to wiesz, jak rozsiewać powolutku oplatającą mnie motywację ;-)
 
Mamcia zazdroszczę efektów :D
Moja instruktorka od trampolin mi ostatnio oświadczyła, że po cc mogę zacząć skakać dopiero po pół roku od zabiegu, czyli od kwietnia. Może uda mi się wrócić do formy przed wakacjami.

Alza jak wizyta u pediatry?
Gloria jak często karmisz Marcysię w nocy? co 3 godziny?
 
Magdalena mi gin na którejś wizycie mówił też kiedy mogę zacząć ćwiczyć ja też po cc ,ale zastrzel mnie nie pamiętam po jakim czasie :)ja teraz się uparlam na zdrowszy tryb życia bo wcześniej zaczynałam i odpuszczalam po miesiącu, dwóch mam nadzieję, że tym razem nie poddam się szkoda zmarnować efekty ciężkiej roboty bo na początku lekko nie było każdy kolejny trening to walka ze słabościami, ale warto.
Funia nie dziękuję żeby nie zapeszyć; )
 
Alza to kawał chłopaka :)
Moje dziecko w styczniu skończy 2,5 roku nie wiem kiedy to zlecialo dopiero miał roczek potem dwa latka a waży 13 kg jest z takich szczupaczkow bardziej tesciowa nawet pytała czy nie ma niedowagi mi pani dr powiedziała, że wszystko ok i tego się trzymam.
 
reklama
Alza - to Stasiu rosnie w sile. Moze bedzie jak moj dawid. Moj pudzianek ma 7 mcy i 10 kg na liczniku[emoji47] ale jest tez dlugi bo ubranka na 86 nosi
 
Do góry