reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

hej dziewczynki:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
jak tam humorki z czartku :confused::confused::confused:
u mnie jak na razie bardzooo dobrze M ma dzisiaj wolne wiec mam go calego dla siebie:szok::szok::szok::szok:
chyba ze pojdzie malowac mieszkanie zanjomych ;-);-);-);-)

kasiek dacie rade co macie nie dac bedzie wszystko dobrze tak chcialas drugie dzidziusia tak walczylas a teraz chcesz sie poddac a ja tak wierzylam ze jak Ty bedziesz zafasolkowana to ja tez bede :-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
Witam Was:-)

Właśnie skończyłam śniadanko. Teraz pół godzinki przerwy i mogę napić się cieplutkiej kawki:-)

Coś mnie zaczyna pobolewać lewy jajnik, nie takie kłujące uczucie tylko tak jakbym go mocno czuła, trochę pulsuje... Nie wiem czy to normalne? Mam nadzieję, że nic się nie przyplątało, muszę wytrzymać do wizyty we wtorek.
 
Witajcie,
jestem lekko zaspana, wczoraj do połnocy robiłam ogóreczki korniszony, takie tyci tyci, 2-3 centymetrowe... szwagierka narobiła mi smaczku na takie korniszonki i sie skusiłam, co prawda dziś bede jeszce dokańczac, bo wczoraj wszystko naszykowałam w słoiczki, a dzis bede zalewac i pasteryzowac, ale to już szybko pojdzie....22 słoiczki...
@ dziś brak...
słodziutka, a może wy coś zmajstrowaliście...
dlaczegotak, trzymam kciuki za szczesliwie zakonczenie
aga AJ, życzę udanego wypoczynku i pieknej pogody
selenko, Tobie pozyczę tego samego ale za jkiś tydzien...
 
A ja mam dzisiaj małe święto w domu
Moja córcia ma 10 urodziny!!!!!!!!!!

i wszystko by było ok gdyby nie to że muszę iść do pracy:-(
 
sto lat dla Emilki
 

Załączniki

  • 233.gif
    233.gif
    66,7 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Do góry