reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Kasiekkm ja mogę się wypowiedzieć na temat życia bez rodzeństwa. Jestem jedynaczką - całe dzieciństwo wspominam jako dopominanie się o braciszka lub siostrzyczkę, mój M ma siostrę z którą ma super układy (jest od nas młodsza o 7 lat). Nie wiem czy świadomie pozbawiłabym dziecko rodzeństwa. Osoby, które mają złe kontakty, pewnie będą miały inne zdanie;)
 
Ostatnia edycja:
Magda...widzisz ja mam jedno dziecko....."przyszło mi z wielkim trudem je mieć"...teraz straciłam moją Kruszynkę....i choć bardzo chciałabym aby moja córka nie była jedynakiem to nie wiem czy kolejny raz chce ryzykować......rozumiem Twoje podejście...i mam podobne zdanie ale zycie pisze różne scenariusze..i tak właściwie to chyba każda z nas musi sama dobrze przemyśleć jak bedzie lepiej.....
 
ja absolutnie nikogo nie oceniam:-) Piszę z perspektywy jedynaczki, która pragnęła rodzeństwa. Posiadanie dzieci to sprawa indywidualna każdej pary. Jak byłam młodsza to mówiłam, że chcę jedno dziecko. Jak byłam w ciąży mówiłam że dwójkę a teraz chcę "chociaż" jedno. Mój M był zdania, ze jedno wystarczy, ale po stracie zgodził się na dwójkę.

Zobaczymy co przyniesie nam życie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magda.....wiem ,że nikogo nie oceniasz.....poprostu nigdy się nie wie co nam los szykuje........dlatego tak ciężko jest realizować swoje zamierzenia....
Aga...oj kochana Ty to rzeczywiście masz pecha......
Ja niestety musze juz uciekać....
Słodkich snów Babeczki.......
 
Do góry