reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Wczoraj dowiedziałam sie ze moja kuzynka ( nie mam z nia kontaktu) jest w ciazy dzis przyjechali nasi znajomi i moja najlepsza kolezanka oswiadczyła ze jest w ciazy
 
ej no.....uspokoj sie kochana....niedlugo ty bedziesz chadzala z wielkim brzuszkiem...a do tego niestety trzeba sie przyzwyczaic....my dziewczyny po poronieniach niestety bardziej wylapujemy kobiety ciezarne....coz....lekko nie jest ci napewno...ale ....troszke optymizmu...ty tez bedziesz....
 
oni siedzieli i gadali cos a ja wogole ich nie sluchalam czekałam kiedy tylko wyjda bo coraz bardziej napływały mi łzy do oczu ide spac tak chyba bedze najlepiej
testu narazie nie moge zrobic bo to chyba za wczesnie @ ma byc na 9 wiec chyba jeszcze musze sie wstrzymac
 
reklama
Do góry