reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Aga jak zapytałam czy w święta przypadkiem nie urodzę, to powiedział, że do świąt nie doczekam w dwupaku. Robił usg dzieciola i szyjki, badał w środku i stwierdził,że szykujemy się na 10.12. Przejrzał też te usg z samego początku, bo powiedział,że są najbardziej miarodajne. Mam wpaść 6 grudnia, żebyśmy mieli weekend "na manewry" jak to nazwał.
 
Joaro, zapomniałam Ci życzyć wszystkiego najlepszego :)

Dorotka, piękności!!!

A ja mam kolejny nieprzewidziany efekt tej porąbanej cukrzycy. Jem ten chlebek pro body cały czas, on ma takie ziarenka. No i dzisiaj wśród tych ziarenek znalazł się kamień a w efekcie ja mam teraz złamany ząb :( Muszę iść do dentysty. Myślicie, że będę mogła wziąć znieczulenie?
 
Dorotka słodki synek. Widzę, że jedzenie mu sluży. Mój też grubasek.
Magda jak tak to już teraz trzymam kciuki bo Ty już niedługo możesz być po. Życze szybkiego porodu!!!!!

Ja dzisiaj wyrwałąm się troche do ludzi. Pochodziłam po urzędach, byłam na zakupach i w ulubionym lumpku. A i na krótim spacerze. 2 godziny dla siebie- tego mi było trzeba. Odrazu człowiek ma lepszy humor.
To i ja się pochwale swoim tłuścioszkiem
 

Załączniki

  • DSC02862.jpg
    DSC02862.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC02845.jpg
    DSC02845.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 46
Agnieszka jaki Filipek jest kochany :tak:
Dzwoniła do mnie szwagierka czy nie chce wziąć od niej ciuszków do maleństwa i bujaczka, ponieważ ma to na strychu a jej dach przecieka. Moja mama wierzy w zabobony i kategorycznie mi tego zabrania. Co wy o tym myślicie ?
 
Czekamy ja totalnie nie wnikam w takie zabobony. Od ponad miesiąca mamy już wszystko gotowe dla Zosi, a ja się nie stresuję. Wózek kupiliśmy jak byłam w 4-5 miesiącu. Kto jak uważa, ale moja kumpela zwlekała z wyprawką, a urodziła 3 tyg przed terminem, więc mąż kupował łóżeczko,wózek i jakieś duperele.
 
cześć dziewczynki
jak ja się cieszę z nowych ciężarówek na wątku :-D karola, kobietka, kłaczek, małgonia jestem myślami z wami i mam cichą nadzieję że może dołączę do waszego grona ;-) zbliżają się dni płodne... może coś (ktoś) z tego będzie ;-)
joaro wszystkiego najlepszego, upragnionych dwóch kreseczek :-)
neta trzymam kciuki za nowy cykl, bardzo kibicuję :-)
czekamy ja nie wierzę w zabobony i przesądy i dziwię się że są osoby które traktują takie rzeczy poważnie, nawet jeżeli to twoja mama ci odradza coś, to musisz się zastanowić czy sama też w to wierzysz czy nie, jeżeli nie to się w ogóle nie przejmuj gadaniem innych, każdy ma swój rozum... ja bym chętnie przyjęła ciuszki czy inne rzeczy dla dziecka od rodziny czy koleżanek, chyba że chciałyby mi wcisnąć coś co mi się nie podoba albo mi się nie przyda, wtedy bym podziękowała za dobre chęci i kupiła nowe :-)
onemoretime powrót do pracy chyba dobrze ci zrobił, trzeba wrócić do obowiązków i natłoku zajęć, żeby w domu nie zwariować ;-)
dorotka masz pięknego synka, gratuluję :tak:
magda ty już na wylocie, życzę spokojnego i szybkiego porodu
pozdrowienia dla wszystkich rozpakowanych, oczekujących narodzin oraz dwóch kreseczek, trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&
my 19 grudnia jedziemy do Polski na święta, jeszcze nie wiemy czy po nowym roku wracamy do Norwegii czy nie... jak zwykle wszystkiego dowiemy się w ostatniej chwili... ja bardzo doceniam ten spokój jaki tu mam, myślę że fajnie by mi się tutaj spędzało ciążę, ale najpierw muszą w nią zajść... :tak::sorry:
 
reklama
Ja w takie głupoty nie wierze i sama się mojej mamie dziwie że w to wierzy. Przyjmę to a najwyżej mama się obrazi :tak:
Poprzednio kupiłam skarpeteczki i bluzkeczke w 5 tygodniu zaraz jak sie dowiedziałam o ciązy, ale niestety poroniłam.
 
Do góry