reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny melduję się, że dziś wróciliśmy do domu, pomału jakoś próbuję się ogarniać. Kamila póki co tylko by spała z przerwami na jedzenie i przewijanie, więc nie ma źle. Za to ja mam od wczoraj taki nawał pokarmu, że pierwsze co zrobiłam po powrocie do domu to było uruchomienie laktatora. Synek chory, więc jak mnie zobaczył to mnie nie opuszcza. Jak będę mieć dłuższą chwilę to opiszę wizytę w szpitalu.
 
reklama
Lenka, przytulam
[*] Bardzo przeżyłam to co Ciebie spotkało. Nie umiem nic więcej napisać.

Znów mam doła, ale teraz czekam na@ i marzę, żeby przyszła w pełnej obfitości. Takie marne były te dwie ostatnie, boję się , ze coś nie tak. Jeszcze sobie namieszałam Dupkiem.
Dziewczynki, pomóżcie, która brała Duphaston przed ciążą? Napiszcie jaką dawkę brałyście i ile dni. Że 2-3 dni po owulce to wiem, ale do kiedy, 10 dni czy do terminu spodziewanej @? A czy może tak być, że @ przyjdzie mimo brania Dupka? Miałyście jakieś plamienia? Kiedy przyszła @ po odstawieniu?
Ja mam problem, nie wiem o co chodzi. Wczoraj miałam żywoczerwone plamienia, ustały i od wczoraj cisza. Brałam Dupka po owulce, w sumie do wczoraj tj 9 dni. Dzisiaj już nie, bo myslałam, że to początek @. test ciążowy z dzisiaj ujemny. Tempka wariuje, ale może to przeziębienie, chociaż zupełnie tak się nie czuję. Nie wiem o co chodzi :( Znów pod górkę.
 
Juchu jeszcze raz gratulacje :) Z niecierpliwością będę czekać na Twoje dalsze wiadomości. Tak fajnie się czyta jak ktoś jest szczęśliwy po porodzie :)
 
Ostatnia edycja:
malgonia1 - ja biore duphaston 3 dni po owulacji przez 7 dni, ale wydaje mi sie ze mekarz kazdemu przepisuje jakos inaczej ...
a tobie jak przepisal ? miesiaczki sa faktycznie bardziej skape, ja mam krwawienie ( o ile mozna to nazwac krwawieniem bardziej plamienie) jakies 2 dni... ale moja doktor mowi ze to normalne.

Od tego miesiaca mam tez brac clo od dnia okresu przez 3 dni, czy ktoras brala ? jakies poczatkowe objawy? pomaga to wogole ?



Buziaki
 
Nisiao na połówkowym wyszło mi właśnie takie coś, tez mam nadciśnienie, muszę w domu mierzyć ciśnienie i zapisywać..... chyba mogłabym napisać ksązkę "jak nie przechodzic ciazy" :-(
 
MamusiaSynka u mnie z tym cisnieniem wyglada tak,że raz mam 120 na 80 a jeden dwa dni podwyzszone jak dziś,teraz mma ok.W szpitalu jak bylam i sie denerwowalam to bylo ciezko bo mialam 170 na 90....tylko nie wiem,mam mierzyc ale nie mam przepisanych zadnych tabletek a Ty??masz na nadcisnienie??kurcze na polówkowym nic mi gin nie mowil że mam cos nie tak z przeplywami itp,a ma to zwiazek z csnieniem??
 
To jest niemożliwe jakie teraz są problemy w ciąży, a nawet i zajściem w ciąże. Kiedyś tego nie było.
Ja mam jutro wizytę na 16, trochę się denerwuje, ale chyba nie mam czym skoro wyniki wyszły okej. To raczej ciąża rozwija się prawidłowo, żadnych niepokojących objawów również nie zauważyłam.
 
CzekamyNaIgorka - wiesz kiedys tak nie bylo, wszytsko bylo inne jedzienie nie bylo takie naszpikowane itd.
Daj jutro znac co i jak :) napewno wszystko bedzie ok, unikaj stresu bo dzidzia tez czuje a niepotrzebnie bo napewno wszytsko pojdzie po twojej mysli :)
 
Nisiao u mnie nie wiadomo od czego i nie wiadomo na 100%, na razie mam wpisane podejrzenie ADEF w AU- do kontroli, lekarz pociesza, ze na razie to nic nie znaczy ale ja juz sie naczytałam............a ciśnienie mam w caly swiat, wczoraj 120/60 i leb mnie bolal cały dzień, dzis 130/90 a u lekarza 160/100 miałam :-( na razie nie włączył leczenia, dopiero jak zobaczy kartkę z zapisami z pomiarami z domu................ a tak wogóle bez ciazy nie mam nadcisnienia a w pierwszej ciazy tez miałam............
 
reklama
Do góry