reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mamusia, Ty juz po polowkowym? Rany, jak to, kiedy, jakoś mi czas Twojej ciąży przemknął przez palce. Tak samo jak Ozili, juz 12 tygodni poszło... Tylko moja ciąża się tak wlecze niemiłosiernie. Dopiero 25. Miesiąc temu bylo 24. A połówkowe to chyba juz z pol roku temu miałam ;) Zwariuje.

Misiak, dlaczego za wcześnie na wózek? U mnie juz od kilku tygodni stoi, zdążyłam go sobie poprac, wyszorować, jest juz elegancki i gotowy na przyjęcie maluszka. Pozawijalam w folie, żeby mi się nie kurzyl.

Od kilku dni mój mały cały czas mi pęcherz sciska. Ile razy bym nie stała to i tak ciągle mam wrażenie, ze mi się chce. Jak leze ro tak nie ma, ale jak stoję - ciągle...
 
reklama
Powiem szczerze że dopiero będę się cieszyć z ciąży jak będzie widać i będzie wszystko w porządku, bo nawet nie chce się z początku znajomym chwalić, aby nie zapeszyć, bo oni zawsze źle życzą :-D
 
Loi no to dobre wieści,już tak blisko i Haneczka będzie na świecie.Widzisz chciałas dobrze i szprycowalas się,ale dobrze że na małą nie miało to bardzo negatywnego wpływu,najwazniejsze ,że Hania gotowa na przyjscie na świat i jest bezpieczna,troche jeszcze przybędzie jej na wadze i będzie :)dobrze.
No to w takim razie kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Elka
no to fluidki przesyłam jak i do wszystkich staraczek ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kat no wlasnie tak jakoś odkładam to a w sumie to potem jak się zorientuje to może być późno a tak sobie go umyję i wypiorę co trzeba....
Wreszcie będzie kolejny zakup dla małej a nie tylko 3 pary skarpetek:) jaks mi się nie wydaje,że można już....
Cay czas jakoś mysle że moze to za szybko a przeciez to taka radość.
Zawsze się wzruszam jak oglądam te ubranka to wszystko,że to dla Naszej Kini KUpujemy,że wreszcie dla swojego dzieciątka.......achhh:-)
 
Nisiao, dziekuje:-D co do wozka, to spokojnie, jak jest okazja, to bierzcie:tak: zapakujesz sobie, odstawisz i bedzie spokojnie czekał.

Dzis mi pediatra wytlumaczyla, czemu lepiej rodzic dzieci w 7mc niz w 8mc. Ponoc dzieci w 8 mc zwalniaja troszke z rozwojem pluc i organow, a skupiają sie na przybieraniu na wadze.

Kat, kazdej dluzy sie jej ciaza, ja po pare razy na dzien przypominam sobie, ktory to tydzien i dzien, a jak patrzysz komus na suwaczek, to wydaje Ci sie, ze pedzi:-) ja np dzisiaj przez chwile przezywalam, ze musze czekac az tydzien!:baffled::-D do nastepnej wizyty:-D
 
Mamusia synka trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Daj znac jak się sprawy mają. A bierzesz clexane? On ponoś poprawia przepływy.
Dulano trzymam kciuki za pozytywne zapłodnienie.
Elka ciążowe fluidy wysyłam. Łap i do dzieła, ja trzymam kciuki za staranka!
Karola dużo zdrówka Kochana!
OneMoreTime gratuluje egzaminu. A co do lekarza i wyników to mam nadzieje, że mądrzy się zbiorą i uda im się szybko tok leczenia ustalić i już niedługo będziesz mogła zacząć staranka.
Lenka dużo zdrówka. Trzymaj się Kochana.
Loi mój Filip też mniejszy i rozwija się prawidłowo. Mamy dużo ze sobą wspólnego;) Ja też mam sporo ubranek na 50 i fajnie byłoby je wykorzystać:tak: Mój M ma 24.10 30 urodizny i chciał, żebym wtedy rodziła, ale się nie da.
Małgonia
nie znam się kochana. Ale tule Cię mocno aby humor się poprawił.
 
Ostatnia edycja:
Loi Twoja Hania filigranowa, a moja Zośka rośnie jak szalona! Ma już 1720g i lekarz powiedział, że jak tak dalej pójdzie (w 3 tyg przybrała 700g), to może będzie potrzebne cc. Ale okaże się na koniec listopada. Mam nadzieję, że urodzę sn i tydzień przed terminem jak moja mama :)
 
reklama
dziewczyny,horror,cala noc nie spie....
Tak mnie glowa boli na dodatek mam dziwne odczucie....
nie wiem czy ja druga noc nie mam skurczów tych braxtona Hicksa,nie wiem jak one powinny wyglądać.
Macica mnie boli podejrzewam,że z mocnego kaszlu.
Ale dodatkowo jak leżę na boku,to czuję jakby mi brzuch podskoczył i koniec,za jakis czas znowu.Juz cos takiego mialam w okolicach 20 tyg jeden raz potem za jakis czas tez,ale nie mialam tyle pod rząd,nie wiem do czego to przypisać.
To tak jakby mi brzuch podskoczyl i koniec,nawet 15 sec to nie trwa,nie wiem jak takie skurcze powinny wygdac ze brzuch sie uniesie i trzyma się i popuszcza.
jestem tak zmeczona ta chorobą i brakiem snu nie potrafie spac nic a nic ta noc wyjatkowo nie przespana wcale.
Ja sie wykoncze.
 
Do góry