reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Eeeee....nie przejmuj sie...zgubisz....mi tez ciezko zgubic nadmiar i muszę sie ukrywać z odchudzaniem...bo ponoć chudzielec ze mnie.....a jak Chude to nie znaczy,ze ładne.....
a Słodziutka to pewnie uciekla do męzusia.......
 
reklama
ale dzisiaj z okazji naszego świeta....tak tak dziewczynki SKÓRZANA (kupiłam pejcz:-D;-):-)skórzany hahahha) więc trzeba Go wypróbować :-D:-D:szok::-):-):-)

Więc żegnam się
 
Agula jak Ty mnie znasz :cool2::-p:-D

własnie pójdę do Męzusia mojego kochanego


Raz jeszcze wszystkim dziewczynkom dziękuje bardzo za wszystkie życzenia.. mąz był wzruszony!! Bardzo Was lubi.. to nie tak że Was nie zna... ze mnie gaduła więc wie o Was bardzo dużo (ale nie wszystko ;-):-D)

Buziale i do jutra!!!
 
reklama
Do góry