reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam dziewczynki....wiem, że niektóre z Was mnie nie znają, może nawet nie pamietają....

Czarna Gratulacje:tak: widzę, że eMek sie przełamał....ciesze się bardzo:tak::tak:

Wpadam wam tylko powiedzieć, że i dla mnie słoneczko zaświeciło, nawet podwójnie :-D:-D:-D:-D spodziewam się blixniaków, jestem na początku tej drogi, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze, w końcu w Niebie mamy osobistego Anioła Stróża....pozdrawiam was wszystkie:-)
 
reklama
Bibianko , to fantastycznie !!!! ależ się cieszę :)
zaglądaj do nas , ja cie stale śledzę na wiątku "aniołkowym" i trzymałam kciuki żebyś się doczekała maluszka
a tu taka niespodzianka , że bliźniaczki , jupi ! Ktoś tam u góry o Tobie pamięta , (*) dla Filipka


A mój T zaczął sam przebąkiwać że czas ucieka ;-)i wziął się do roboty
 
Bibiana, ogromne gratulacje!!!:-):-):-)

Kojarzę Cię z wątku "ludzie marzą o aniołach"... bardzo się cieszę się, tym bardziej, że Wasze szczęście jest podwójne. Który to tydzień? Długo się staraliście?
 
izw zmiana czestotliwosci kupek jest od mleka modyfikowanego,ale jak robi 1 kupke dziennie to dobrze.moja mala tez tak sie zalatwia.przyzwyczai sie.brzuszek musi sie przyzwyczaic.kochana to szczesliwego rozwiazania i duzo zdrowia dla was.te swieta beda wyjatkowe:tak:.kaira czas leci jak szalony...ja rowniez pamietam walke o mala,pozniej kazdy strach,a teraz ma juz 4 msc...mam nadzieje,ze wreszcie sie wam uda,ze nowy rok bedzie lepszy niz ten:tak:.martusia u ciebie juz 29tc:szok:...corcia mala,ale kto wie ile jeszcze urosnie.mysiak ucaluj corcie niech szybko zdrowieje.malgonia trzymaj sie kochana...bedziemy tu czekac na ciebie...majra mnie tez fenoterol nie sluzyl.dostawlamw dawce 4x1 i okropnie mna telepalo,a przez to wzmagaly mi sie skurcze i mala miala podwyzszone tetno wiec szybko dali isoptin w takiej samej dawce jak fenoterol...ochana dacie rade.mnie sie macica stawiala i szyjka skracala od 25tc.lezalam w szpitalu,pozniej w domu,w 35tc znowu w szpitalu z bialkiem w moczu,a w 37tc urodzilam.bedzie dobrze.wczoraj w tv mowili,ze wlasnie w matce polce kobieta urodzila w 25tc.dziecko wazylo 1500 i zyje:szok:...uratowali je.jestes pod dobra opieka.monik.k.witaj...* dla aniolka...mozesz czekac 2 cykle,3 to juz zalezy od tego jak sie czujesz,czy jestes gotowa.lekarze roznie mowia,ale generalnie zaleca sie 3 cykle.czarna przytul przyjaciolke ode mnie...pamietam jak my jechalismy na genetyczne cali w strachu,ja ze łzami w oczach,bo przeciez mialam siostre z zespolem downa...balam sie,ze i mnie moze to spotkac co moja mame...te badania sa bardzo potrzebne bez watpienia,ale jesli okazuje sie cos nie tak wali sie caly swiat...martusionek witaj.co u ciebie? niedlugo finisz:tak:.bibiana wielkie podwojne gratulacje:-).
 
bibianko wiele razy sie zastanawiałam co u Ciebie...Cieszę się, że wrocilaś z takimi wieściami. bardzo ci gratuluję i niech Filipek opiekuje sie bliźniakami z nieba. Los czasem musi coś zabrać, żeby potem oddać podwójnie. Niech Twoja ciąża przebiega spokojnie.
 
Czarna cieszę sie bardzo, że w końcu sie przełamał....

Matita 5tc3d może troszke dalej, bo do zapłodnienia doszło wcześniej.... a stralismy się ponad 2 lata....
 
karola, kochana, jeśli się nie mylę a oglądałam to w wiadomościach to ta dziewczynka waży teraz (po ponad 2 mc życia) trochę ponad 1500 g a kiedy się urodziła ważyła 600 gram. To dopiero jest cud prawdziwy!! czytałam, że tam w Matce Polce ratują ekstremalnie wczesne wcześniaki...
 
Bibianko Ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!
martusia u ciebie już 29 stukło a pamietam jak pisałaś o 2 krechach
Mysiak zdrówka dla córeczki, a uszy bardzo bolą
CZarna to bardzo nieciekawie a w którym ona jest tygodniu
monik.k Witaj najlepiej odczekać 2 cykle po łyżeczkowaniu
majra ja fenoterolu od 21 tyg jadłam 7 tabletek potem tylko kroplówki 24 h podpięte miałam przez 2 tyg
 
Kaira , 12-13tc , a już mi się przypomniało , maluch nie ma spoidła między półkulami chyba
strasznie wczoraj rozpaczali po tym badaniu , tak mi ogromnie ich szkoda ... jutro w szpitalu wyniki na cito z krwi będą i jakieś decyzje
 
reklama
Do góry