reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Plenitude... kochana sama nie wiem, bo z tego co czytałam to prolaktyna po obciązeniu powinna wzrosnąć ok 5x. jak dodamy do tego twoj brak owulacji i mega napiecia przed@owe, brak miesiaczki itp to myśle, ze lekarz powinien na powaznie się ta prolaktyną zainteresowac, bo cały obraz cyklu jest zaburzony.

znalazłam coś takiego
http://ginekologia.wieszjak.pl/endo...-na-hiperprolaktynemie-z-metoklopramidem.html
moze to ci pomoze....

a skoro doktorek nic ci nie przepisal to kup sobie castagnus albo Agufen.. one są chyba ziołowe i naturalnie zbijają poziom prolaktyny.jedyny minus to taki, ze zadziałają dpiero po 2 albo 3 cyklu...

ja bym tez poszła do innego gina na konsultacje....

Czarna zaraz Cię przez kolanko jak siostra przełozona przecylę i naklepie w dupaskę.... nosz .. wytrzymaj, nie nakrecaj sie tak kochana....test sie wykonuje najlepiej w dniu albo po terminie spodziewanej @!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
lili sliczna mała:-) tez wlosiata jak moja Ala:-) czarna,a nie za wczesnie??? plenitude pokusila bym sie o wizyte u kogos innego...ile bedziesz jeszcze czekac az z ta prolaktyna bedzie ok??? moze ktos inny bedzie mial nie co inny pogld na sprawe...nic nie ryzykujesz,a mozesz zyskac.

a my mielismy isc z mala na spacer,a moj maz pojechal pomagac koledze w przeprowadzce:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no rece opadaja tym bardziej,ze pogoda piekna,a mala dawno nie byla na dworzu...zauwazylam,ze po moim mleku załatwia sie,a po sztucznym ma problem...nie wiem czy isc z nia do lekarza w czwartek czy nie.lekarka powiedziala,ze jak bedzie postep to nie potrzeba przychodzic,ale co to za postep jak nadal ma problemy...mniejsze,ale ma gydby nie moje mleko to nadal by bylo zle.
 
Witam

Plenitude nie wiem jak dlugo chodzisz do tego gina i jak On Ci pomogl dotychczas,ale z ta prolaktyna to niestety nie ma facet racji.Moj gin,jest bardzo przezorny,to prawda,ale wlasnie o to chodzi,zeby Oni reagowali na kazda taka rzecz,wyraznie mi powiedzial,ze prolaktyna stresowa powinna byc do 5 razy wyzsza od podstawowej,dlatego jak zobaczyl moje wyniki,to od razu przepisal bromergon.Mialam go brac po pol tabletki rano i wieczorem na poczatek,ale zaznaczyl,ze jesli bede sie zle czuc to po 1/4.Tak tez bylo,myslalam ,ze po tych tabletkach zejde.Po 3 tygodniach,kiedy mialam wrazenie,ze juz sie lekko do nich przyzwyczailam zaczelam znow po pol,ale skutki byly takie same.W kazdym badz razie prolaktyna jest strsznie wazna,nie mozna jej lekcewazyc zwlaszcza w sytuacji,kiedy kobieta nie moze zajsc w ciaze.Jedno wplywa na drugie i tak bledne kolo sie zamyka.Jezeli moge cos poradzic to prosze udaj sie na jakas konsultacje do innego gina,ten nie powienien bagatelizowac takiego wyniku.

Czarna oj,klapsik to sie nalezy naprawde.Troche sie pospieszylas z tym tesciorem,ja robilam dzien po spodziewanej @ i druga kreseczka wyszla bledziutka,wiec zaczekaj CIERPLIWIE i powtorz tescik w odpowiednim terminie:-)

Karola fajnie,ze z mala lepiej ale kurcze trzeba cos zaradzic na ten pokarm,zeby byl go wiecej skoro piszesz,ze Ala po nim lepiej sie zalatwia.Sluchaj a probowalas sobie popijac herbatke z mlekiem,tzw.bawarke?To metoda mojej babci.Moj maz z kolei tez robi przepyszna,z kardamonem.Najpierw gotuje mleko,ok.szklanki,jak sie zagotuje wsypuje granulowanej dobrej herbaty,zmielonego badz w calosci kardamonu do smaku i slodzi.Wszystko to gotuje przez chwile az nabierze takiego kawowego koloru.Dla mnie pyszne,uwielbiam i czesto popijam.To tez pija kobiety w Jego kraju,ale nie omieszkalam podpytac rowniez co jeszcze moze pomoc na "produkcje" mleczka.Jak tylko sie dowiem to oczywiscie napisze.:tak:
 
Ostatnia edycja:
Czarna - przykro mi z powodu testu ,ale w sumie to ja też nie od razu ujrzałam II więc może jeszcze jest nadzieja ja robiłam pierwszy w terminie @ i nie wyszedł...
A ja to mam te temperatury jak ufo jakieś dziwaczne raz spada raz rośnie nie wiem czy ja źle mierzę czy jak.:confused:
 
czarna: jak ja Cię rozumiem... dziś kupiłam test z zamiarem przetestowania mojego moczu. Mimo, że @ mam dostac w czwartek. Nie mogę się doczekac... Siknę jutro i zobaczymy. Jak nie pokaże, to będę czekac jeszcze. Dziesięc złotych nie majątek- najwyżej okaże się niepotrzebnie wydane. A może potrzebnie?

lilka: GRATULACJE!!!! MAŁA JEST CUDNA!
 
Ostatnia edycja:
No wiem dziewczyny , ale cóż zrobiłam i już :) nawet mi sie zrymowało
Jak zobaczyłam tą jedną a konkretną kreskę na teście to mi wszystkie objawy przeszły :cool2:
Zaczynam plamić ,więc jutro @ i kolejny cykl przed nami :)
 
Cześć:tak: byłam dzisiaj na cytologi, wymazie z pochwy i wymazie z cewki moczowej. i troszkę plamie. Dr od razu mi powiedziała że mogę plamić ale jednak się stresuję, dzwoniłam do swojego dr i powiedział że to całkiem normalne, i jak tylko sikam to troszkę się śluzu zabarwionego pojawia. Miała tak któraś z Was?
Pozdrawiam Wszystkie gorąco:tak:
 
Czarna - przykro mi, ale tak jak piszesz - nowy cykl, nowe staranka. chociaż ja jeszcze kciuków nie puszczam dopóki @ się nie rozkręci na maxa
Kwiatuszku - z tego co pamiętam to niedawno Aniii tak miała, że pojawiło się plamienie po cytologii. jeśli pani doktor Cię uprzedzała że tak będzie to tym bardziej postaraj się nie denerwować. a jak się w ogóle czujesz?
 
reklama
mysiaczku obmyślam właśnie do kogo by tu iść, nie mam zbyt dużego wyboru bo paru już tu miałam, może na Niepodleglości w alde medzie jest ktoś u kogo nie byłam :-D pójdę nawet do Cegielskiej:errr: byle by to skonsultować, masz jakieś propozycje?

hona ja też mam takie odczucia, coś tu jest nie halo, widziałam nawet tabelkę że powyżej 20 podstawowa to już jest łagodna hiperprolaktynemia, ten lekarz leczy mnie już ponad rok, owszem wiele dla mnie zrobił bo chociaż przywrócił mi owu za pomocą clo, raz zaszłam, ale niestety nie zgadzam się z jego opinią, że wszystko jest ok. w ostateczności nawet zamierzam brać castagnusa od przyszłego cyklu jak nic u lekarzy nie wskóram. Postaram się skonsultować to z przynajmniej jednym lekarzem, w tym przypadku nadmiar nie jest zbyt dobrym sygnałem, a może niestety przeszkadzać.

karola mam nadzieję, że są tu lekarze o innych poglądach, postaram się kogoś znaleźć choćby na NFZ, mam dość czekania aż ona urośnie do 40.

do mnie dziś przyszła przesyłka, kupiłam na allegro 20 testów o czułości 20 za 1 zł i żel conceive plus, mam na zaś ;-)
 
Do góry