reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Plenitude- to jak już znajdziesz jakiegoś lekarza do skonsultowania tego to daj nam koniecznie znać co powiedział , ja myślę ,że przed starankami zrobię sobie progesteron i prolaktynę nie zaszkodzi , tylko powiedzcie mi w jakim dniu cyklu te badania robić?
 
reklama
czarna- szkoda, ale żyje się dalej, jak się załamujesz to popatrz na dobrą stronę-możesz dalej używać męża, mój nie był używany od 50 dni (mam nadzieję:sorry2:)

plenitude- nie pomogę, nie mam pojęcia, ale skonsultowałabym

karola- być jak będziesz częściej ściągać to będziesz miała więcej pokarmu, tylko pamiętaj, żeby opróżniać pierś, mnie też się udawała ściągać tylko troszke i w końcu przestałam po około 3 miesiącach, pamiętam to jako koszmar, miałam mało pokarmu więc nic nie robiłam tylko ściągałam-porażka, oby u ciebie było lepiej, a nie możesz spróbować jakiegoś dobrego mleka, ja karmiłam enfamilem i byłam bardzo zadowolona, tyle, że to drogie mleczko
 
Plenitude .... wiesz co kochana.. wszyscy tylko nie "cegielska" nie na darmo ma ksywke CEGŁA... ja bym porównała do dziurawki, ale nie bede nikomu ubliżac....

Jedynie co mogę ci polecić to Laber prywatnie, Sandecki prywatnie, Lach na kase chorych, tylko Lach czasem nie dociera na wizyty.... byłam u niego, jest konkretny też.... z całej tej trójki wybrałabym najbardziej Labera.... on się trozku tematami niepłodności, inseminacjami itp zajmował, ale niestety do tanich nie nalezy...

A ja dziś mogę się zaliczyc do SMARKACZY pospolitych... mam katar i tyle...


Czarna.. kochana bedzie dobrze, nowy cykl, nowe nadzieje, nowe przyjemne staranka...aczkolwiek ja i tak zycze ci II grubych kresek :)
 
mysiaczku masz rację, u Cegielskiej byłam raz po odbiór wyników bo mojej gin nie było grrr :-D poczytałam opinie, z pewnością do niej nie pójdę, koleżanka też poleciła mi Sandeckiego, jutro i tak muszę być na Niepodległości więc zapytam kogo tam w ofercie mają, zastanowię się jeszcze, porozglądam najpierw na NFZ a jak nici to śmignę prywatnie. Muszę wiedzieć.
 
Nie wiem czy słyszałyście o lekarzach z Wrocławia, którzy robią rzeczy niemożliwe. Poszukajcie sobie opinii na temat:
profesor Floriański - zajmuje się skutecznym leczeniem bezpłodności, oraz specjalizuje się w ginekologi położniczej i innych kobiet nie przyjmuje. Nie jest tani.
kolejni to lekarze z klinik z chałbińskiego: Eco (nie wiem jak się pisze, jest czarnoskóry), Korzeniewski - mój lekarz, jest skuteczny - brak kontaktu telefonicznego, w poniedziałki i środy siedzi się w kolejce i wchodzi według kolejności jak się przyszło. W czwartki i piątki przyjmuje na godzinę, ale trzeba się pofatygować w poniedziałek lub środę i umówić, w ciąży zapisuje na następny miesiąc. Jak dla mnie jest bardzo dobrym lekarzem, poszłam do niego pierwszy raz bo leczyłam grzybicę pochwy przez 6 miesięcy nieskutecznie u dwóch innych. Warto było.
Kolejny lekarz to Blok - na jego temat tylko słyszałam, że jest dobry. Nie znam osobiście żadnej dziewczyny, która by chodziła do niego.

Jak macie duże problemy i nie wszystkie możliwości zawiodły a jesteście z okolic Wrocławia, to może warto spróbować. A wiem, że do Floriańskiego i Korzeniewskiego przyjeżdżają laski z całej Polski.

Co do Floriańskiego dodam jeszcze: jak byłam z Jurandem w ciąży nie mogłam urodzić, w 15 dniu wywoływali i ani jednego skurczu, zabrał mnie właśnie chyba Blok na usg i czy mam udokumentowane USG z terminem ciąży. Powiedziałam, że mam i jest z 20 tygodnia, powiedział, że jest już duży margines pomyłki a ja mu, że robił to Floriański. Nie musiałam pokazywać papieru, kazał mi wracać na porodówkę, i za 2h miałam cc. Więc Floriański ma opinię nawet w śród lekarzy bardzo dobrą, wystarczyło powiedzieć jego nazwisko i zdecydowano o cc.
 
Ostatnia edycja:
Karola - A sama nie możesz iść na spacer?

nio mogła bym,ale nie ogarnelam jeszcze trzymania nosidelka i wyciagania wozka z komorki i rozkladania go pod blokiem.

hona dziekuje.nio jak narazie pije tylko cherbatke koperkowa,ale mam zamiar zaczac jeszcze pic wode niegazowana w wiekszej ilosci-tak mowila polozna w szpitalu,ze to pobudza laktacje i jesio bede pila kawe zbozowa z mlekiem.nio i zastanawiam sie nad kupnem laktatora elektrycznego,bo recznym nie jestem w stanie sciagnac calego pokarmu,a elektryczny to tak jakby sie dziecko przystawiało.a skad twoj maz pochodzi?? plenitude,a nie slyszalas o kims godnym polecenia??? jesli nie to wejdz moze na strone znany lekarz.pl i tam popatrz.majra nio mała byla wlasnie karmiona enfamilem i nie bylo klopotow,ale zmienilismy na bebiko ze wzgledu na cene i sie zaczelo...teraz ten hipp,ale tez to samo,bo mala nie moze sie po nim zalatwic,placze itd i to mleko blokuje zalatwianie sie po moim:wściekła/y:...lekarka mowila,ze jesli poprawy nie bedzie to zmienimy na hipp komfort-wg mnie bez sensu,bo skoro po zwyklym nie ma efektow to czemu ma byc po tym?? zasugerowala jeszcze bebilon,ale my nie bedziemy za kazdym razem wprowadzac nowego mleka i wlasnie maz dzis rano powiedzial,ze kupi malej enfamil i wrocimy do tego,bo to mleko tolerowala bez klopotów.i jesli nadal beda zaparcia to wtedy pojdziemy do lekarki i pewnie bede chciala skierowanie do gastrologa o ile jest potrzebne.

a my jednak poszlismy wczoraj na spacer z mała.bardzo lubi przebywac na swiezym powietrzu,spiuchna sobie nic ja nie obchodzi:tak:.maz wczoraj mi powiedzial,ze dziecko bardzo nas do siebie zblizyło i,ze kocha mnie jeszcze bardziej:szok::zawstydzona/y:...
 
karola u mojego Juranda po bebiko było dokładnie to samo - lekarz zalecił bebilon pepti i po tym po jakimś czasie - 2-3 tygodnie wróciło do normy. Jeśli mała piła jakieś mleczko i było wszystko ok, to wróćcie do niego i odczekajcie jakiś czas. Bebilon pepti dostaliśmy, bo niby miał podejrzenie o nietolerancję białka krowiego. Dzieciaczki nasze natura stworzyła tak, że mają trawić nasze ludzkie mleko, ale czasem jest tak, że nie karmimy i poszukanie mleka dla dziecka, z którym żołądek malucha sobie radzi jest trudne.
 
reklama
Bett dziękuję za odpowiedź. Już nie plamie. Nie było tego dużo, ale biorąc pod uwagę nasz bagaż doświadczeń, każda zmiana wywołuję w nas strach. Dziewczyny już mi parę razy pisały że jestem panikara:tak:, ale tak na prawdę nie jestem doświadczona w tym wszystkim. Nie piszę z Wami bo serce mi pęka jak widzę nowe nicki, albo któraś z znajomych to przechodzi. Głownie przychodzę do Was po radę, bo kto lepiej mi wytłumaczy jak dziewczyny, które przeszły to co ja.
Pytałaś jak się czuję. zależy od dnia. Strasznie mi się słabo robi. Wczoraj jak byłam na badaniach to z autobusu musiała mnie koleżanka wyprowadzać, chociaż miałam do przejechania 3 przystanki. I tak samo w kościele. Mało kiedy mi się zdaża żeby nie zasłabnąć. A tak poza tym to pomału i do przodu. Chyba czuję już ruchy:tak:, ale na 100% pewna nie jestem.
Pozdrawiam goraco;-)
LILIANA Gratuluję;*******
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry