reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
lili, niech trochę powalczy, może jednak szczęście jej dopisze i będzie i jedną i drugą :tak:
Jak przyjdzie na nią czas na pewno zawalczy, a ja będę stała za nią murem.

Babeczki sorry że wpadam, jak po ogień. Wczoraj miałam zabieg a wieczorem gorączkę prawie 38. Dzisiaj ok 12-tej 37,5. Borę antybiotyk. Czy któraś z was tak miała, czy mam się zacząć martwić? Dodam, że nie mam jakiś specjalnych boleści tylko odczuwam skurcze macicy, ale to norma.
Po 5 dniach możesz zacząć się martwić. Może coś nie tak wyczyścili. Trzeba wtedy sprawdzić. Na chwilę obecną myślę, że organizm walczy po zabiegu o powrót do normalności.
 
dorotko87 dziekuje za modlitwe w swoim imieniu:tak:.mam nadzieje,ze lepiej sie juz czujesz po tej pielgrzymce i,ze wiara na nowo wroci.zjola ja mialam tylko bolesci.nic wiecej.moze skonsultuj sie z lekarzem,bo z tego co mi wiadomo goraczka nie jest dobrym objawem.
 
mam pytanie: z racji tego, że jestem tutaj od niedawna i nie jestem w stanie prześledzić postów z 11 tys. stron chciałabym zapytać, czy jest wśród nas dziewczyna, której udało się po poronieniu zajść w ciążę i ją szczęśliwie donosić??



 
reklama
Zjola ja nie mialam ani temperatury ani zadnych boli dostalam antybiotyk profilaktycznie kurcze takie duze pigulu byly i niepowlekane ze ledwo przelknelam a po dwie mialam brac:tak:fajnie ze juz jestes:tak:joaasia napewno i to nie jedna;-)
 
Do góry