reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
bett to teraz już MUSI być z górki;-)
kłaczek czy ci ludzie nie wiedzą,że jest jeszcze cos takiego jak wzrost dziecka,a nie tylko m-ce i waga?:szok:
butterfly ja 26 dni
 
Zjola; Kłaczku - trzymam mocno za Was kciuki &&&&&&&&&&&&
Kłaczusiu - będzie ok. nie ma innej opcji&&&&&&&&&&&&

No to uciekam; we wtorek czeka mnie wizyta u gina - to będzie 18t+3d; maluszek już powoli daje o sobie znać kuksańcami (jeszcze bardzo delikatne).... liczę, że po starej znajomości dołaczycie do mnie;-):-)
 
Majra, tego sie trzymam.
Butterfly, u mnie to zawsze bylo w granicach 40 dni, ksiazkowo jest do 42.
Anty, chyba nie wiedza, a przynajmniej nie w pierwszym roku zycia - jest tabelka centylowa i jak "skacze" po liniach to jest zle. "Grzech" Karola polega na tym, ze urodzil sie na 51 centylu, potem wylecial na 96, spadl na 70 ktorystam, potem poszedl na 98 i teraz jest powyzej 98. Spadl, bo chorowal na oskrzela, a tuz wczesniej grype, slabo jadl i wymiotowal, ale to juz mniejsza, widac ze spadal a potem sie znow wdrapywal wysoko, choc zaczal nisko. Gdyby trzymal sie "swojej" poczatkowej linii, bylby grzecznym chlopcem. Na wage jest go za duzo i juz. A im od tych tabelek mozgi wyjadlo.
Agamati, jest pewna szansa ze dolaczymy.:-D
 
Butterfly - ja czekałam miesiąc kalendarzowy, tylko że za drugim razem to miałam przez cały miesiąc krwawienia, plamienia, a po miesiącu normalny okres. a cóż się takiego ważnego dzieje 15 czerwca?
 
butterfly a co jest takiego ważnego 15 czerwca? Ja akurat dostałam na komunię,ale i tak się cieszyłam,bo niektóre problemy z tym mają i musiano u nich wywoływać farmakologicznie.
kłaczku ja tam za tuczeniem dzieci nie jestem,ale skoro jak piszesz Karol jest duży a ty nie karmisz go tortami to niech oni sobie te tabelki w buty wsadzą...
 
Kochane- 15 czerwca mamy wizytę u nowego ginekologa (tzn starego do którego chodziłam w Poznaniu przed przeprowadzką) i strasznie się boje co powie... czy wszystko jest oki, kiedy można się starać na nowo :eek:
 
Butterfly - w sumie to najlepiej by było jak byś już poszła do niego po miesiączce, ale na to pewnie już nie ma szans. nie denerwuj się tak tą wizytą, na pewno wszystko będzie dobrze i dostaniesz zielone światełko do starań
 
reklama
bett no właśnie problem w tym,że ja nie wiem co będzie z @ czy przyjdzie sama czy znów jej nie będzie i czy nie potrzebne będzie jej wywołanie dlatego wolę iść przed bo i tak czekałam miesiąc żeby sie tam dostać
 
Do góry