reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

karola- spokojnie znam dziewczyny, które w 22 tc nie czuły prawie jeszcze ruchów, dobrze się czuje ruchy troszkę później, natomiast jak leżałam w szpitalu w 30 tc, to musiałam liczyć ruchy i zapisywać i musiało być minimum 10 na godzinę. w szkole rodzenia położna powiedziała, że ruchy zaczyna się czuć w połowie ciąży. U mnie się sprawdziło pierwsze ruchy poczułam w 18 tc a urodziłam w 36, moja sąsiadka w tym samym czasie pierwsze ruchy w 21 tc, na cesarkę ją wzięli w 41 tc i nic nie zwiastowało porodu. karola moim zdaniem wszystko jest w porządku, jak się martwisz zawsze możesz iść do szpitala tam pewnie robią ktg na życzenie, za jakąś drobną opłatą

pozdrawiam wszystie dziewczyny- życzę pięknej soboty
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczyny.
Jestem po takich samych przejściach..
Wczoraj minęły 4 tygodnie od odejścia mojego aniołka ,czekam nadal na wyniki ,które miały ustalić dlaczego tak się stało..
Plusem jest to ,że mam już dwie wspaniałe córki i męża ,który wspiera mnie cały czas.
Poczekam co los przyniesie ,czy będzie nam dane cieszyć się kolejną ciąża ,jeśli tak to niech to będzie w miarę szybko ,bo lata uciekają..[40/41]
Na razie czekam czy przyjdzie @ ,a potem zobaczymy .
Pozdrawiam Was serdecznie
**Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie****
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczynki
Tez jestem mama aniolkow (dwoch) Wiem, ze nie ma slow, ktore moga Was pocieszyc, ale nie traccie nadziei:tak: Ja w ciagu dwoch lat mialam 2 poronienia i nie moglam zajsc w ciaze. Badania nie wykazaly zadnych nieprawidlowosci.... Udalo mi sie i mam juz mojego malego szkraba, czego i Wam zycze :))))
Pozdrawiam i trzymam kciuki
 
Sandy, anielkaa czesc
[*] dla Waszych Aniolkow

u mnie pogoda sie troche skiepscila ale narazie nie pada wiec jest ok:-)

Dzis mam wolna saobote ale czekaja mnie zakupy i sprzatanie brrrr jak ja tego nie lubie:-(
Zblizamy sie do dni plodnych ale nie bylam jeszcze u gina po zabiegu wiec chyba sobie darujemy w tym cyklu pojde zobacze co mi powie i wtedy postanowimy co ze starankami;-)

Buziaki dla Wszystkich :*
 
Sandy - jestem o rok starsza od Ciebie i dalej nie tracę nadziei. W ciągu 4 lat starań 2 poronienia. Niedawno przeszłam histeroskopię. Po tym zabiegu leci 3 cykl starań oby w końcu owocny. Jeżeli teraz się nie uda naturalnie podchodzimy do IUI.

Anielka - fantastycznie, że Ci się udało :tak::tak:
 
Zjola ja tez z listopada:-)skorpion???? A wogole co u Ciebie malo sie ostatnio udzielasz tutaj;-)jak sprawy z prawkiem na motor?? Powisialas troche na zyrandolu bo widze ze na dniach bys sprzyjajacy czas;-)
 
myszko dziekuje za odpowiedz:tak: troszku sie uspokoiłam...bo juz naprawde myslalam,ze cos jest nie tak...nio to moje dziecko nalezy do tych co wlasnie tak długo spia jak piszesz:tak: majra tobie tez dziekuje.nio ja pierwsze ruchy poczułam tak w 19tc...wiec urodze w 39tc?????:eek:????? nie bede szła do szpitala,bo powiedza,ze nawiedzona jestem:-D w srode mam wizyte u gina to mu powiem,pewnie tez kaze mi wrzucic na luz i sie nie stresowac...ehhh czasem raz na jakis czas musze miec jakas jazde,bo by za nudno było:rofl2:. sandy40 ehhh smutne,ze kolejna z nas to przechodzi i zastanawiajace jest,ze mimo,ze wlasnie mozna miec wczesniej dzieci bez problemow pozniej los zgotowywuje takie cos...:no: i kto potrafi to racjonalnie wytłumaczyc???? czekaj za wynikami i napisz co tam w nich wyszło...anielkaaa twoj post zaczał sie nie miło,ale jak doczytałam do konca to mi ulzyło w pewnym sensie:tak: i co w 3 ciaze zaszłas poprostu ot tak i co nie dostawalas zadnych lekow ani nic???? co lekarze mowili??? u mnie tez po dwoch poronieniach badania nic nie wykazały,ale biore heparyne,bo podejrzewali złe przeplywy...

a u nas kolejny ciepły dzien...miało isc ochłodzenie i jakos go nie widac...po południu ide sobie do kolezanki obok na osiedle co mi tyle ciuszkow odpaliła po dzidzi,maz w pracy to chociaz nie bede sie nudzic.pozdrawiam wekeendowo
 
reklama
Elka - Skorpion :-). Mało się udzielam, bo malowałam chałupkę, uffffffffffffffff.
Prawko w toku. Jazdy we wtorek. Podobno nieźle mi idzie, chociaż ja mam jeszcze tale ogromnego pietra. Instruktor ciągnie mnie już do miasta :szok:. Zobaczymy czy dam się namówić :-D. Jak usłyszałam, ze faceci mają problem z kręceniem ósemek a ja to robiłam na pierwszej jeździe, to trochę mnie to podbudowało :)
Na żyrandolu wisiałam wczoraj :tak:. Według wszelkich znaków na niebie i na ziemi czas był idealny :tak:. Czy coś z tego wyszło okaże się za 12 dni.
 
Do góry