reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

cześć kobiety,
Kobietka , fajnie że lekarz ci przypadł do gustu
Anulka , u mnie też wyjątkowo seksowy weekend :)
basia , wykres chyba ok , teraz żeby tempka poszła trochę do góry .... to może coś by z tego było :)
do ti , gratuluje córeczki !

IZW , kochana ale super wieści - gratuluje serdecznie !
Pati , no ale napisz chociaż jak się czujesz ?
 
reklama
czarna prócz bólu cyców juz mi nic nie dolega ale mdłości mnie tym razem nie ominęły :-) przy Michale to tylko cyce bolały ale do 12tc a teraz to bolą mnie ciągle i juz z miseczki A mam C... aż się boje co będzie w październiku.

powodzenia staraczką i gratulacje dla wszystkich zaciażonych ;-)
 
Kochane jakie badania należy zrobić po poronieniu? Ja chce ograniczyć do minimum kolejne poronienie dlatego wolę się przebadać niż później obwiniać się że tego nie zrobiłam :-(
 
Bett kochana doczytałam oczywiście o tych Twoich krwawieniach...i nieco się przeraziłam...więc super ze na teraz odpuściły...mam nadzieję ze nie wrócą a z Fasolką wszystko w porządku. Ja wizytę u gina mam we wtorek ale to na NFZ więc wiele się nie dowiem...moze potem uda mi się polecieć na usg prywatnie choć nie wiem czy powinnam, ale zobaczymy...szczerze mówiąc po pierwszym poronieniu /w 14 tc/ niewiele mi to dało...miałam usg na którym było wszystko idealnie a na nastęny dzień odeszły mi wody i zaczął się poród...
dziś leże i nie mam siły nawet oddychać...dobija mnie to strasznie...
 
Kochane jakie badania należy zrobić po poronieniu? Ja chce ograniczyć do minimum kolejne poronienie dlatego wolę się przebadać niż później obwiniać się że tego nie zrobiłam :-(

Zajrzyj na watek- Badania po poronieniu, mysle, ze tam znajdziesz najbardziej potrzebne informacje :)

Emka wlasnie wrocilam z Leroy'a, kurde jak drogo....kupilam kij i haki do firanek i zaplacilam 60 eurakow!! masakra jakas!!!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki.:-)
Zaglądam tylko na chwilkę ,bo mała mnie poddusza i nie mogę na boku leżeć .
U nas oki .Mała rozrabia strasznie .
Mam pokopane żebra ,przeponę ,płuca i poturbowany pęcherz.

Dziś mi się tyłkiem całym pod żebro prawe wciskała .Ból i duszność nie do opisania.....
Ale najważniejsze ,że rośnie i jest jeszcze w brzuszku:tak:

A teraz coś o Kubusiu ,bo też o nim muszę Wam napisać :tak:
Kuba wbrew naszym obawom radzi sobie świetnie.:tak:
Dobrze go widocznie przygotowaliśmy ;-):-D:-D:-D

Na początku pytał tylko czy Karolinka żyje :szok::szok:
potem już mówił:
możesz i do maja sobie leżeć ,ale przywieź mi Karolinkę do domu :-D:-D:-D:-D:-D

Na święta był u mnie w odwiedzinach i powiedział,że bardzo tęskni za przytulaniem...:szok::szok::-D:-D:-D
Jak zapytałam czy za mną też tęsknisz?
to odpowiedział:
Za Tobą nie tęsknię ,bo jak Ciebie nie ma to śpię z tatą w sypialni :-D:-D:-D:-D:-D
Na koniec wizyty przykleił się do mnie i się mocno tulił...
potem powiedział :
no jedzcie do końca te śmierdzące jajka i kiełbasę i spadamy do domu ,bo ja chcę się Lego pobawić ,które mi tata kupił i mi je da jak będę teraz grzeczny ;-):-):-):-)

czyli po prostu cały mój Kuba :-D:-D:-D:-D
 
As twoj Kuba rozwala jak zwykle!!!!!:-D Karolinka tez widze bedzie niezlym ziolkiem!!!! Lez teraz poki mozesz,bo pozniej to se na tylku nie usiadziesz na bank!!!:szok: Buziakiiiii:-D
 
Hej,
Przyszlam na szybka konsultacje:
skonczyl mi sie duphaston,nie mam na wieczor i na rano,jutro po pracy dopiero kupie,dzis wszystkie apteki zamkniete sa.
Czy jak nie wezme 2 x to mi gwaltownie spadnie poziom hormonów i to niebezpieczne?
Kurcze...nie wiem...
Jakos przegapilam,ze sie koncza a dzis nie ma gdzie kupic.
Boje sie,ze jak nie wezme 2 tabl.to dostane krwawienia jak z odstawienia.
 
reklama
AniołkowaMamo Gatto ma rację, apteki są pewnie pozamykane ale któraś pełni dyżur, zazwyczaj wywieszają info która w jakie dni. Za leki płaci się chyba kilka zł więcej ze względu na "taryfę nocną", ale myślę, że jeśli minie Ci 24 h od ostatniej dawki to może być za długo, może lepiej poszukaj dyżurnej apteki.
Ciasto upieczone, wyszło pycha :-) zazwyczaj jak się nie staram żeby wyszło to upiekę bardzo dobre ciasto, a jak się staram to bywa różnie ;-)
As jesteś wspaniała, dajesz powody do radości i nadziei, zdrówka dla Ciebie i Karolinki oraz szczęśliwego rozwiązania
biggrin.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry