reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczynki:) Co porabiacie w ten pochmurny dzień? Mnie coś mózg zaczął pobolewać...czas na sikowatą kawę z mlekiem hehe Nie piję mocnej bo bym tydzień nie spała;) Na imprezach rodzinnych zawsze się ze mnie śmieją,że piję napój mleczny;)
A tak poza tym to czytam Was codziennie...ale mam ostatnio jakiegoś doła:( Dociera do mnie to,że byłabym już w 30 tc,że tak mało barkowało...podejrzewam,że w połowie maja miałabym już córki obok w pokoju...Kur... z tego wszystkiego przez 2 miechy przytyłam chyba z 5 kg,ale non stop jem słodkie i nie mogę przestać:( Wazę teraz o 1,5 kg więcej niż w 22 tc...

No to sobie pomarudziłam...

Dziewczyny wiem,że nie piszę do Was z osobna,ale czytam co tam u Was:) Za te starające się bardzo mocno trzymam kciuki:) Za te zaciążone również bardzo bardzo bardzo mocno i życzę nuuuudnej ciąży:))) Z mamusiami Aniołków łączę się w bólu,kochane słońce jeszcze dla nas zaświeci,a stracone maleństwa zawsze będą z nami,w naszym serduchcach:)))

Przytulam Was wszystkie i całuję,bo taka uczuciowa kobita ze mnie;))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej Emka;-)usmiechnij sie Kochana, tyle otuchy dajesz innym ..choc wiadomo kazdy ma swoje doly, ale jak wiadomo do niczego dobrego to nie prowadzi.Potrzeba nam tutaj uczuciowej babki;-)Moze zastosujesz diete mż?;-))), słodycze boszeszzz kto to wymyslil no nie?i po co?zeby nam dupska rozpychac chyba.Jakis zawistny czlowiek to musial byc:-p
 
Ostatnia edycja:
Anulka mż nie da rady heheh Tak mam od wyjścia ze szpitala,wszyscy o nas bardzo dbali,tu obiadki,tam co innego i tak mi zostało,żołądek rozciągnięty to woła i woła o więcej;( Lekarz mi powiedział,że jestem jedną z tych co na stres dużo je,a słodkie wcinam bo mózg potrzebuje endorfin...Taaa a lato idzie,a tu opona,dupka jak u Lopez heheh Mąż zadowolony bo "klatka" też urosła...;) Jasny gwint...lekko nie ma;)
 
Anulka zgadzam się z tym rozpychaniem, namówiłaś mnie, idę upiec seromakowiec :-);-)

No i pocos mi takiego smaka narobila????jeju !!!a ja nic nie mam slodkiego w domu ,cukier tylko;-)))

.Taaa a lato idzie,a tu opona,dupka jak u Lopez heheh Mąż zadowolony bo "klatka" też urosła...;) Jasny gwint...lekko nie ma;)
no wiesz lopezka podobno dupe na iles tam milionow ma ubezpieczona ;-))))
 
Anulka ja też nic nie mam :baffled:, ale od kilku dni marudzę mężowi, że chcę ptasie mleczko albo podobną grzeszną słodkość :szok: i nic nie kupiłam, a że mam twaróg w wiaderku, puszkę masy makowej i brzoskwinie w puszce to już dosyć miauczenia o słodkościach, pora je zrobić i się w nie wgryźć :rofl2:, a co tam :-)
 
No nic..kawka wypita,czas zebrać grube dupsko i jechać do leroy..zamontuje sobie dzisiaj półki w garderobiance i chyba położe też tam płytki...Piszę "chyba" bo nie wiem w jak dużych workach sprzedają klej elastyczny do płytek heheh jak po 25 kg to nie uniose i dupa bedzie:( I pewnie dziwicie się po co baba zabiera się za takie rzeczy...ale ja tak mam ,musze coś robic,żeby nie myśleć,więc dobrze,że mamy chatę do wykończenia,a im więcej teraz zrobię tym lepiej,bo jak uda się zajść w ciążę lada miesiąc to znowu nie będę mogła nic dźwigać itd...
 
reklama
wy to macie potencjał zeby tyle nasmarowac:tak: my wlasnie wrocilismy z obiadku u tesciow,ale jakos dzis sobie nie pojadlam,bo bylo mi nie dobrze oczywiscie:no: spac mi sie chce okrutnie i chyba zaraz pojde sie zdrzemnac dopoki mama z siorka nie przyjda...zauwazylam,ze sennsosc ostatnio bardzo mi sie nasilila...kwiatuszku piszesz ze nadzieja matka głupich...ale kazda matka kocha swoje dzieci;-) kto pytał czy cos przytyłam przez to,ze haftuje????? najpierw schudłam 6kg teraz powoli nadrabiam 2kg nadrobiłam...ogolnie waze 53,3...a przed ciaza wazylam 56kg...plentiude...przeczytalam o tych lekach to az mnie zmroziło...ale z jednej strony twoj lekarz wie co robi...bez przyczyny nie stosowalby tylu lekow.moze nadejdzie taki dzien ze to wszystko sie unormuje...siły do walki...wazne,ze nadzieja jest...

piszecie o slodkosciach,a ja odkad jestem w ciazy to od slodkiego zdaleka generalnie..czasem cos wciagne,ale bardzo rzadko...ale brzoskwinie z puszeczki to bym wtryniła ojjjjjjj...
 
Do góry