reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

no tak , czytałam na wieściach ze Karolcia robi Ci miejsce , kurcze jak to sie sprawdzi to będzie super , no bo własnie takk moze być ze ona urodzi a Ty sie przekonasz ze Fazjolek jest:tak:
 
reklama
Anulka - tylko wiesz, że to nigdy nie jest tak, jak by sobie to człowiek wymarzył, ech. Było by super, tylko czy tak będzie. No i maluch by był na następne święta pod choinką :) Po 3 i pól roku starań mogło by się w końcu udać :wściekła/y:
 
Anulka - i ty w tym dresiku też z takim dekoltem chodzisz? Kuruj się kochana a ja do domciu spływam założyć mój dresik ździebko już nadgryziony zębem czasu :-(
 
fajny dresik:tak: kurde ja tez cos musze kupic...wogole wczoraj jak jechalismy na obiad do tesciow to nie mialam w co sie ubrac...mam 1 getry czarne ciazowe i 1 sukienke taka z dzianinki uciagliwa...i tak to nic wiecej.tzn bluzki mam,ale nic na dól...i generalnie muesze popatrzec na allegro wlasnie co by nie zakupic...a my zaczynamy poszukiwania sali weselnej gdyz w przyszłym roq chcemy wziasc slub koscielny:tak:.mielismy w tym w czerwcu,ale nie chcemy,bo ja sie umecze na takiej imprezie,a tak to w przyszlym roq na spokojnie sie wybawimy.jednak problem ze znalezieniem sali na ok 30 osób jest ogromny.u nas same duze restauracje,albo sale osp a male sale nic...zreszta nie chetnie robia przyjecia na taka mała liczbe osob w sezonie...:wściekła/y: cos czuje ze bedzie porazka...
 
Niestety i ja muszę się dopisać do mam które poroniły ;( u mnie to jest strasznie świeża sprawa bo stało się to 3 dni temu, ale w Waszych postach szukam pocieszenia, że druga ciąża nie musi zakończyć się tak jak pierwsza!
 
Zjola- mam wizytę dopiero w sobotę , zadrapię się do tego czasu grrrr ,ale podobno warto poczekać bo to dobry lekarz, jak moja mama leżała w szpitalu tam u niego to chciał kobitką na sali kołysankę zaśpiewać na dobranoc:-D:-D
No fajowo by było jakby taki maluteńki Fazjolek się wykluł.
 
reklama
Zjolka trzymam kciukasy, moze tym razem sie uda!!!!! ilez mozna czekac??:sorry:

Martussia bardzo mi przykro, trzymaj sie!!!!

Karola powodzenia w szukaniu!!! faktycznie 30 osob to ani duzo, ani malo, ale chyba do jasnej ciasnej jakies kameryjne restauracje istnieja?? Masz racje, zeby robic wszystko na spokojnie, bo to emocje sa :)

Anulka, no jak w tym dresiku wyskoczysz na sciezke, to wszystki chlopy w okolicy padna z wrazenia :) albo z wywalonym jezorem beda biegli za toba :szok:
 
Ostatnia edycja:
Do góry