reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

555124_312631445470158_100001699165719_795932_1053216649_n.jpg
Z okazji Świąt Wielkanocnych
życzę Wam wiosny, wiosny i jeszcze raz wiosny!
Pękających na drzewach pąków,
ziemi, która zaczyna pachnieć i słońca, które nie tylko świeci, ale wreszcie
także grzeje.
Życzę Wam wiosny w życiu codziennym, rodzinnym, w pracy,
na koncie bankowym ale przede wszystkim życzę Wam wiosny w sercu
 
reklama
Hona - cieszę się ,że wszystko jest ok :)
Myszko - witaj zapalam światełko (*) bardzo mi przykro i trzymam kciuki za staranka Wasze:)
widzę ,że wy też na krzywy ryj to nie jestem sama my wyjeżdżamy jutro na objazd po rodzince.
Dziewczyny dlaczego jak mnie nie ma to jest najlepszy temat o jajach:-D
Pozdrawiam i jeszcze raz życzę Wesołych Świąt wszystkim:):):*
 
no nie, ja tutaj widze ze wiekszosc na krzywy ryj :-Dtylko anusia biedna musi napierdzielac w kuchni:-:)-p
jak mnie boli gardlo , masakra jakas, nic przelknac nie moge, jutro sie winka napije to przeplukam:-)
anunnia ???????????BUZIACZKI
KOBIETKO
to juz 4 dzien!
POZDRAWIAM WSZYSTKIE
 
witam kobietki u nas pogoda do niczego pochmurnie i deszczowo:-( trzeba kawke wypic i smigac do kosciolka ze swieconka!!!Jak wam zaczął się dzień?jeszcze pewnie piechcicie w kuchni.Odnośnie kwasu foliowego to juz zakupiony:-)

Myszka trzymam kciuki za staranka &&&&&&&&&&&&&&&
Kwiatuszek ja ostatnio takze mialam infekcje stosowalam masc clotrimazolum i rumianek.Pomogło i teraz mam spokoj:) Jolka80 Wojtuś przepiękny:*
 
Dziewczyny - mam intymny problem :zawstydzona/y:piecze mnie tam jak diabli i leci ze mnie taki wodnisty żółty śluz nie mam pojęcia co to i może coś mi doradzicie , jak stosować rumianek ?Bo mam i clotrimazolum też mam to może posmaruję sobie?
 
kobietka 22 wlasnie mialam ostatnio tak samo wez sobie zaparz sasztke rumianku i do ostygniecia zostaw.Jak bedzie letnie to wez sobie gazik badz wacik co masz i przemywaj nawet mozesz robic sobie oklady.Potem posmaruj mocno mascia po kilku dniach powinno byc dobrze:-)
 
Angel-dziękuję bardzo za radę , tak zrobię zaraz zaparzę rumianku sobie.No tak mnie piecze ,że nie mogę usiedzieć ,a leci ze mnie normalnie rano jak wstałam a spałam bez majteczek to ze mnie kapało takie żółte bleeh.Jak mi nie pomoże rumianek to chyba gin mnie czeka ,a dawno nie byłam bo mój gin zmarł i nie wiem teraz do kogo iść.Na dodatek jesteśmy sami z M i myślałam ,że poszalejemy a tu infekcja jakaś się przyplątała.
Mój M robi keks właśnie , bo on jest z wykształcenia cukiernikiem :)fajnie mam bo on robi ciasta na święta:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kobietka22 mialam tak samo pieklo mnie jak cholerka myslalam ze mi tam wszystko wypali.
Powinno pomoc jesli po swietach nie przejdzie to udaj sie do gina bo moze byc jakis stan zapalny.Wtedy gin już ci zapisze coś porzadnego:-) oj to zazdroszcze mąż cukiernik to musi cie nie zle rozpieszczać:-)
 
reklama
No mam z nim aż za dobrze , ja nie piekę ciast bo mi nigdy nie wychodzą no chyba ,że takie bez pieczenia to tak wyjdzie mi takie ,a do pieczonych to ręki nie mam więc się dobrze dobraliśmy ja jestem od posiłków ,a on od deserków:-p
 
Do góry