reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

melduje,ze jestem juz po wizycie.wszystko jak na tym etapie jest dobrze.powiem,ze jestem w szoku jesli chodzi o podejscie lekarki.sadze,ze wreszcie trafiłam na kompetentna osobe,ktora jest lekarzem z powołania,ale pokolei.gdy weszlam najpierw zajeła sie mna polozna.przeprowadziła wywiad polozniczy,zwazyła,załozyla karte ciazy.pozniej lekarka.opiwiedzialam,ze jest to moja 3 ciaza,powiedzialam co mnie spotkalo,ona wytłumaczyla mi co oznacza puste jajo co ciaza obumarła i jakie moga byc tego przyczyny.gdy zaczeła mnie badac zamarłam,bo powiedziala,ze macica jest troche twarda:-( polozna wyliczyła 8tyg,ale ja powiedzialam,ze to jest 7tyg.lekarka kazała mi sie ubrac i isc z nia na usg.poszlsmy na drugi koniec szpitala do pracowni,sama zrobila mi usg i pomierzyła, mine miala nie zabardzo,ale pokazała mi serce,ze bije i kazała isc do gabinetu.tam wziela kalendarz i powiedziala,ze wszystko sie zgadza ciaza wg usg jest na 6,5tyg i z wyliczen tez tak wynika ona mowi,ze tam jest 1,2 dni roznicy.co do plamien to najprawdopodobniej przez krwiaka,ale na to sie nie ma wpływu musi sie wchłonac,ale na usg nic chyba nie bylo nie wiem,bo nie mowiła.dostałam skierowanie na toxo,mocz i glukoze i na badanie genetyczne w 12tyg.clexane kazała brac,acard,luteine dopochwowa 2x2,ale duphaston stwierdziła,ze nie ma potrzeby 3x1 tabl tylko 1x1.i 26go widzimy sie ponownie.jestem zadowolona z wizyty choc przyznam wystraszyłam sie od poczatq bo myslalam,ze jest cos nie tak...mam nawet zdjatko z usg:-) takie malenkie to wszystko ze szok...termin na 6 wrzesnia:tak:
witam wszystkie nowe dziewczyny na forum i zapalam światelka dla waszych aniołkow**.
 
reklama
Karola1388: Cieszę się, że wszystko ok. A czemu lekarka tak dziwnie patrzyła podczas USG? Serduszko mocno biło? Ila ma dzidziuś milimetrów? Szkoda, że nie mogę zobaczyć Twojego zdjęcia z USG ;-)
 
karolka no to sie ciesze ze wszystko ok i ze normalna pani doktor :-D

kobietka dziekuje i tzrymaj kciuki najmocniej jak potrafisz,chociaz mam wrazenie ze nic z tego nie bedzie a do tego brzuchol pobolewa

witam nowe dziewczyny i zapalam swiatełka dal Aniołków (*) (*),wiem co czujecie bo sama przeszłam to samo i nie tylko ja bo jest nas to duzo wiecej,a wiec piszcie i zagladajcie tu jak najczesciej razem zawsze raźniej:tak:
 
Ja nie wiem jak to jest... Raz jest wysyp fasoelk a innym razem wysyp Aniołkowych Mam.. Oby więcej do nas nie dołączyło.. Zapalam (*) dla nowych Aniołków..

Karola bardzo się cieszę, że wszytsko ok, ale czemu lekarka miała minę nie za bardzo ?

Dziewczyny powiedzcie mi proszę czy jeśli biorę femibion natal clasic to kwas foliowy w nim zawarty wystarczy czy powinnam brać dodatkowy?
 
kochane mysle,ze miala nie zabardzo mine,bo polozna wyliczyła 8tyg,a jej na usg wyszlo 6,5tyg i chyba to ja tak zaniepokoilo,ze ciaza za mała...ale jak wrociłysmy do gabinetu to wziela kalendarz,policzyła i powiedziala,ze wszystko jest dobrze,ze ciaza zgadza sie z opisem usg tzn wiek ciazy,bo z ostatniego usg w szpitalu( mialam ze soba wypis) widac,ze dzidzia jest wieksza,ze sie rozwija.prija w tam ten czwartek dzidzia miala 3,4mm teraz nie wiem...moze gdzies jest napisane na tym zdjeciu,ale ja nie widze.w kazdym badz razie ginka powiedziala,ze dzidzia jest wieksza.serdunio bije,ale nie wiem jak szybko,bo doplera wogole nie wlaczała tylko chyba chciala sprawdzic,bo ta macica dla niej troche twarda i ten 8tyg...nio,ale chyba by mnie nie wypusciła jesli nie byłoby dobrze prawda????? zreszta na tym etapie co mozna zrobic??? brac leki i sie modlic zeby bylo dobrze...ale kazała mi tez brac tylko po 1 tabl duphastonu jesli nie mam zadnych dolegliwosci bolowych...co do zdjecia to postaram sie zrobic zdjecie meza telem,bo ma lepszy aparat i moze wstawie:tak:
 
oto nasza fasolka:tak: postarałam sie zrobic zdjecie jak najlepiej.mam nadzieje,ze widac i jakies parametry tez postarałam sie uchwycic.

201201191336.jpg201201191335.jpg201201191338.jpg
 
as76 dziekuje kochana.tak wierze w ta kruszynke,w ta malutka istotke...wiem,ze bedzie dobrze juz tym razem,ze jest silna i bedzie bardzo chciala byc z mamusia za 7 miesiecy:tak: tak bardzo ja kocham...a to serdunio...takie małe,ale widac jak bije,jak pulsuje...moj maz jesio nie byl ze mna na usg,ale wiem,ze zrobi to na nim wrazenie,bo jak mu opowiadam to jest przeszczesliwy...i zdjecie jak mu dzis pokazałam tez...modlcie sie i trzymajcie nadal kciuki.nio rosnie szybko.w tam ten czwartek miala 3,4mm a juz 8,1mm...to dzieki ogorka kiszonym ktore jem tonami:-)
 
reklama
Do góry