reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam Was,
ja do forum dołączyłam w lipcu 2011, wtedy właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Niestety nie zdążyłam nic napisać, bo 2 dni po tym byłam juz w szpitalu. Lekarz powiedział, że to samoistne poronienie, to był 8 tydzień. Łyzy i rozpacz niedopisania, mąż też strasznie płakał, tak czekaliśmy na tego maluszka... Gadanie, że wszystko będzie dobrze nie pomaga, nic nie pomaga, cały czas się to pamięta.
Teraz po przerwie znowu jestem w ciąży, dość szybko ją wykryliśmy, bo już w 4 tygodniu, do piątku brałam luteinę, biorę kwas foliowy, może tym razem będę lepiej przygotowana. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny po przejściach!
 
reklama
k8libby a My trzymamy kciuki za Ciebie i Fasolke , musi być dobrze:tak:
Własnie to ze piszecie o swoich Ciążach daje nam nadzieje której czasami na tym wątku brak.
Wszystkiego dobrego!
As
jak sie czujesz??
 
Ostatnia edycja:
enya u mnie staranka są ale co z tego bedzie :( nie wie nikt ,tempka stoi w miejscu :(,wspólczuję co do sytuacji męża przykro mi strasznie kochana,co do psa to musimy podjąć jakies decyzje :tak:
 
K8libby- witaj u nas ,zapalam światełko dla Aniołka(*), i mocno trzymam kciuki za Twoją dzidzie żeby tym razem wszystko było w porządku&&&&&&&&&&&&&&&
Malami- trzymam kciuki za staranka&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ciemnia witaj wśród nas :-(, mocno Cię przytulam i nie będę pisać farmazonów. Z czasem będzie lepiej, obiecujemy. Zostań tutaj z nami i pisz co i kiedy tylko potrzebujesz. To mi bardzo pomogło w tych najtrudniejszych chwilach. Strata pierwszej ciąży jest tak ogromnym zawodem.
 
Zjola- a ja gotuję dziś dwa obiadki , spaghetti dla rodzinki ,a dla siebie kurczaczka z warzywami gotowany oczywiście:tak: i mała porcyjka.
 
Ja dalej staram się trzymać ograniczone porcje Kobietko. Co prawda M podstawił mi wczoraj pod nos Kamyczki i niestety skusiłam się :crazy: No ale dzisiaj konsekwentnie brzuszek zawiązałam na supełek :-D Jutro się zważę, bo do poniedziałku nie wytrzymam z ciekawości :no:
 
a ja robie tez kurczaka na oliwie z oliwek i do tego warzywa sobie zrobie takie gotowane, reszcie ryż z czosnkiem .Żurek lubię ale taki swojski , musze obleciec bloki moze kto robi:-)
 
reklama
Do góry