reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ha ha ha:-D:-D:-D:-p:-p:-p

Proponuje pisac o diecie i warzeniu:-D na odskoczni ok , będzie łatwiej zajarzyc , sama tutaj zaczęłam no ale juz sie gubie.:sorry::-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zjola- trzymamy się twardo tak:tak:damy radę , ja mam pełno biszkoptów w szafce i mnie kuszą ,ale nie zjem choćbym nie wiem jak głodna była o 15 kolejne papu mnie czeka już niedługo:tak:
 
Ciemnia światełko
[*] dla Twojego aniołka, wierz w tak wczesnej ciąży lekarz nie moze nic obiecać, serduszko dzidzi zaczyna bić od 7 tygodnia. Mi lekarz w 7 powiedział że wszystko dobrze a za tydzień już inna pani doktor powiedziała ze dzidzia przestała rosnać w 6 i i ciaża obumarła. Zostań tu z nami na forum są tu wspaniałe dziewczyny, które pomagają sie podnieść po stracie i zawsze wysłuchają. a co do starań mi mówiono,że można już po 1 @ ale jak poczytałam dziewczyny to stwiedziłam że dla spokoju siebie poczekam 3 cykle i już sie udało, chociaż są dziewczyny, które nie doczekawszy 1 @ już są w ciaży albo mają już swoje dzidzie.
k8libby swiatełko dla aniolka
[*], i trzymam mocno kciuki za dzidzię w brzuszku, napewno będzie dobrze.
Karola pisz jak po wizycie, a poki co trzymam kciuki &&&&&&
 
Ciemnia jak bym czytała swoją historię... Ja na jutro będę miesiąc po zabiegu, a czuję sie jak by to było wczoraj. Ja już byłam na wizycie i zlecono mi podstawowe badania. Mi lekarka powiedziała że w tak wczesnej ciąży mógł się wkraść wirus grypy i taki nawet mógł być tego powód.Tutaj na forum jestem nowa, ale dziewczyny dają ogromne wsparcie;) cieszę się że się odważyłam tutaj napisać.
 
Kwiatuszek -to dobrze ,że wszystko ok
ja już obiadek podszykowałam M akurat wcześniej wrócił więc sobie zje na ciepło nie odgrzewane.
 
Anulka - rzeczywiście lepiej się odchudzać na odskoczni, bo dziewczyny z nami zwariują :)

Kwiatuszku - dobrze, ze wyniki ok :)

Kobietko - no to byle do 15-tej. Ja zjem chyba godzinkę po tobie, bo muszę lecieć odebrać okularki.
 
Dzięki wszystkim... wspiera mnie mąż i rodzina, ale to co innego niż porozmawiać z ludźmi, którym to się zdarzyło. Póki co umówiłam się na wtorek do ginek, mimo, że w szpitalu mówili, że za 4 tyg, ale muszę z nim pogadać wcześniej, może coś poradzi i podpowie,.
 
Ciemnia tak po prawdzie to wizyta najlepiej po pierwszej @ po zabiegu, ona może przyjść równiutko a może się przeciągnąć do 6-8tygodni, więc jakby co to się nie martw jeśli nie dostaniesz w terminie. oczywiście teraz możesz iść pogadać, tak jak piszesz

Karola pisz koniecznie jak na wizycie
 
reklama
Ciemnia- popytaj o badania , może dostaniesz jakieś skierowanie np. na toksoplazmoze , cytomegalię, chalmydię, ureoplasmę, mykoplasmę, no i dobrze by było zrobić sobie badania tarczycy to jest tsh ft3 ft4:tak:
Karola - czekamy na wieści
.
 
Do góry