reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po poronieniu

Nie są to łatwe do okiełznania emocje... Niepokój towarzyszy mi właściwie cały czas - a dziś jest 37tc+6. Zaczęłam od kontroli u lekarza praktycznie co tydzień, co 10 dni, co 2 tygodnie. Potem troszkę się uspokoiłam, ale przychodzą kolejne kwestie - badania prenatalne, czekanie na wyniki, itp., itd. Niełatwo było mi zacząć konkretne przygotowania, zakupy, wyprawkę...
Co pomaga - to na pewno wizyty, mnie też często "ratował" domowy detektor.
Trzymam kciuki!
dziękuje pięknie, teraz 4 tygodnie wizyty miałam co 7 dni ale lekarz tłumaczy mi co wizytę ze to nic nie zmieni jak będę chodziła co tydzień, zgodziłam się teraz na wizytę za dwa tygodnie bo namówił mnie lekarz ale to będą okropne długie dwa tygodnie i już zaczynam się stresować jak to wytrzymam 😣
 
reklama
dziękuje pięknie, teraz 4 tygodnie wizyty miałam co 7 dni ale lekarz tłumaczy mi co wizytę ze to nic nie zmieni jak będę chodziła co tydzień, zgodziłam się teraz na wizytę za dwa tygodnie bo namówił mnie lekarz ale to będą okropne długie dwa tygodnie i już zaczynam się stresować jak to wytrzymam 😣
Rozumiem... z czasem powinno być lepiej! Masz się czym zająć na co dzień?
 
Do góry