reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po aromku beta HCG

Dołączył(a)
8 Marzec 2021
Postów
12
Witajcie. Jestem po stymulacji aromkiem. Owulacja była 15.04. Test ciążowy wykonałam 27.04 i wyszła wyraźna druga kreseczka. 29.04 wykonałam beta HCG, było to w w 3 tydz + 4 dzień. Wynik wyniósł 166, badanie wykonałam powtórnie po 72 h i wynik to 412. Czy przyrost nie jest zbyt niski? Dziś mam termin termin spodziewanej miesiączki więc jest 28 dzień cyklu.
 
reklama
Miałam monitoring ale zachorowałam na Covid i moja pierwsza wizyta zaraz po była już po owulacji, doktor twierdzi że była między 15 a 18 kwietnia. Om była 5 kwietnia. Jednak wizyta w piątek. Lekarz mówi,że może nie być jeszcze pęcherzyka jutro.
 
reklama
Jestem po wizycie. Wszystko wygląda być dobrze. Był widoczny tylko pęcherzyk ciążowy ale w 33 dc to chyba normalne. Lekarz nie kazał już robić bhcg bo nie widzi potrzeby. Przepisał mi luteinę dopochwowo, nie wiem dlaczego, nie dopytalam, a biorę także duphaston i myślałam,że to wystarczy.
 
Jestem po wizycie. Wszystko wygląda być dobrze. Był widoczny tylko pęcherzyk ciążowy ale w 33 dc to chyba normalne. Lekarz nie kazał już robić bhcg bo nie widzi potrzeby. Przepisał mi luteinę dopochwowo, nie wiem dlaczego, nie dopytalam, a biorę także duphaston i myślałam,że to wystarczy.
luteina jest lepsza pod tym względem że trafia od razu tam gdzie trzeba a poza tym to normalny progesteron czy jak tam i bardzo dobrze oby tak dalej dobrze było :)
 
Dziękuję, myślałam,że coś jest nie tak skoro muszę to stosować. Póki co duphaston zdał egzamin i bóle brzucha się zmniejszyły. Czy Was też w ciąży męczyły na początku takie bóle "miesiączkowe" ? Kiedy one mijają ? U mnie najbardziej odczuwalne są kiedy leżę lub siedzę.
 
reklama
Ja mam zakaz ale ja wcześniejsza ciążę poroniłam i mam dufaston i luteinę , często lekarz zabrania współżycia by zobaczyć jak rozwinie się łożysko a ponadto podczas seksu dochodzi do skurczu macicy
 
reklama
Do góry