reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

A tu masz racje - im biedniejsi i gorzej wyksztalceni, tym latwiej ich zmanipulowac i poderwac do akcji...

Moje dziecko przywalilo mi z dynki w nos - poszla krew.
 
reklama
Witajcie kochane

normalnie zadowolona z mojego chlopa jestem od rana wzioł sie za ta pralke bał sie , nadenerwował ale o godzinie 17 była juz gotowa i chodzi jak nowa tak cichutko hura jak sie ciesze , kosztowało nas to 30 zł za łozyska bo one poszły i musiał calusienka pralke rozebrac zeby sie dostac pod beben do tych łozysk i je wymienic , pojechac do sklepu kupic nowe i wsadzic w to samo miejsce i złozyc na nowo , wazne ze sie udało

Wiecie co zauwazyłam dziewczyny ze moja Klaudia bardziej woli towarzystwo starszych dzieci super sie z nimi bawi , dzisiaj ganiała za starszymi dziecmi oni lecieli od klatki do klatki i siadali na schodach , ja sie patrze a ta moja glizda za nimi i tez miedzy nimi siada na schodkach i siedzi i tak cały czas ganiali dluzsza chwile , starszaki wykapowali ze Klaudusia goni za nimi i czekali na nia no tyle radosci bylo , jak wyszedł rówiesnik to juz radosci i zabawy takiej nie było a wrecz dochodziło do bójek hehe , dzisiaj zas z niunia toczyłam walke z jedzeniem ona nie chce nic jesc tzn tylko rosoł i pomidorowa , zrobiłam szczawiowa i koniec swiata zupa wyladowała na włosach u niuni juz nie wiem co robic zeby jadła wszystko inne
 
Hmm... azula, ja nie jestem wrogo nastawiona do chrześcijaństwa, ja po prostu nie lubię i nie szanuję Kościoła...:tak:

Ollena - zadam głupie pytanie :biggrin2: skoro i tak żyjecie z Marsem obok siebie, a nie razem i nie możesz na niego liczyć w opiec nad dziećmi to czemu nie możesz zostać w Polsce? Nie mówię, że na zawsze i na amen, ale może zamiast się męczyć razem łatwiej Wam będzie pobyć trochę osobno?
 
Marzenko przewaznie dzieci lubia starsze dzieciki od nich się szybko ucza i dobrego i złego niestety też.A co zrobić z jej grymaszeniem chyba tylko przeczekać.Jestem padnieta .Dobranoc:-)A dlaczego Andzike nie sznujesz kościoła? ja też jestem w tym kościel więc mam uważąć ,że i mnie nie szanujesz bo kościół to ludzie ,a nie jakieś coś poza
 
Ostatnia edycja:
Azula, Amelka sobie warge rozbila? Bidula. Co do kosciola... Tworza go ludzie, ale tez stal sie instytucja - tej instytucji, papierkologii, wynioslosci nie trawie. Mialam pecha do duszpasterzy, zaczelo sie juz w podstawowce.
Marzenko, Klaudusia z doroslymi chowana, wiec do starszych dzieci lgnie.
 
azula, nadinterpretujesz...:no: do Ciebie nic nie mam :-)
Nie szanuję Kościoła jako instytucji, za dużo w nim hipokryzji, zaściankowości i konserwatyzmu. Nie wydaje mi się, żeby budowanie świątyń za grube pieniądze, które można by było przeznaczyć na jakiś naprawdę słuszny cel i pomoc potrzebującym było Bogu do czegoś potrzebne... Kościołowi jest potrzebne, bo w ten sposób przyciąga więcej ludzi, którzy przynoszą pieniądze i "biznes" się kręci... :no:
Temat jest ciężki, zawsze wywołuje dyskusje i nie sądzę, żebyś mnie przekonała, że jest inaczej, tak jak i ja nie przekonam Cię do tego co napisałam wyżej ;-) Każdy ma swoje zdanie, sumienie i życie którym żyje - niektórym jest do tego potrzebny KK, niektórym nie.

EDIT: A Kacprowi dziś pociekła krew przy myciu zębów - trochę wcześnie jak na początki paradontozy...:szok:
Qrcze, niby ta "szczoteczka" jest taka delikatna, a jak widać niewystarczająco dla Kacpra :eek:
 
Ostatnia edycja:
Azula - ja tez myśle, że to nie jest kwestia samego Kościoła, tylko tego, co sobą reprezentują duchowni ( w większości), stąd takie, a nie inne podejście do Kościoła.
 
jakie dziwne tematy na temat koscioła ja sie nie wypowiadam wiem tylko jedna jedyna rzecz ze w tym kosciele niczego zlego nie ucza i warto tam dzieci posyłac jak tylko chca niech chodza i sami wierni ludzie tez , kazdy ma inne podejscie do wiary i koscioła ale to jedno jestem pewna ze kosciół uczy dobrych rzeczy
 
reklama
No i pojawił się typowo polski fenomen matematyczny - 90% społeczeństwa to katolicy i te 90% czuje się prześladowaną mniejszością??? Nie ogarniam...
Azula - w czym Ty widzisz wrogie nastawienie do chrześcijaństwa?
Jestem chyba jedyną tu osobą która jednoznacznie zdeklarowała, że dziecka nie ochrzci. Nie z wrogości do chrześcijaństwa, skądinąd. Chrześcijaństwo które opiera się na nauce Chrystusa, a przede wszystkim na przykazaniu miłości bliźniego budzi mój głęboki szacunek.
Natomiast faktycznie do pewnych zjawisk jestem nastawiona wrogo:
- do wszechobecnej w kościele ( mam na myśli instytucję) hipokryzji
- do zamiatania pod dywan problemu pedofilii księży,
- do dokonań świętej inkwizycji, palenia czarownic, kolaboracji z nazistami i paru innych mało chlubnych kart z historii kościoła
- do parafiańszczyzny, ksenofobii i zajadłości, do pogardy dla wszystkich "innych", do aroganckiego poczucia wyższości
- do faktu, że większość tzw. katolików nie ma zielonego pojęcia o swojej religii
i mogłabym tak jeszcze długo wymieniać... BTW - chrześcijaństwo jest szerszym pojęciem niż katolicyzm, a żeby odczytywać stwierdzenie, że powyżej podane linki są mało obiektywne jako wrogość w stosunku do chrześcijaństwa trzeba mieć naprawdę bardzo, bardzo silną potrzebę czucia się prześladowanym.
Ciężko jest zostać męczennikiem za wiarę w czasach powszechnej tolerancji.;-) I tu islam ma przewagę - u nich się jeszcze da!:-D
Kłaczku - o rany, biedactwo. A Karol bez obrażeń z tego wyszedł?
Marzenko - no to gratuluję, zdolnego masz męża. Mój ostatnio miał przykręcić obluzowane gniazdko i prąd go kopnął...
Andzike - a może tam się jeszcze coś wyrzyna, i stąd ta krew? Macie taką silikonową szczoteczkę?
 
Do góry