reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

u mnie bo burzy ... w nocy była, od rana skwar i znów burza ...
Do pewnego czasu spałam na brzuchu albo w takiej dość dziwacznej pozycji ni to brzuch ni to na boku ale teraz nie da rady no się zwyczajnie nie wysypiam :-(
Ani zasnać, ani spać :-(
Stopy widzę, wczoraj nawet paznokcie u stóp opiłowałam :-D samodzielnie, z depilacją w żadnym miejscu problemu nie mam a ochotę to mam na ... deskę serów z nieprzyzwoitą ilością wina :-D

ja wczoraj wracając do domu nieco poszalałam ... ale zwyciężył rozsądek i kupiłam tylko kilka rzeczy ... no ale jak mam nie kupić kolejnego ślicznego kocyka :-D albo śliniaczka który idealne pasuje do czapeczki ??
 
Ostatnia edycja:
reklama
...jestesmy...zdazylismy przed deszczyskiem...

w przyszlym tygodniu czeka mnie atlastherapie ( sorry,nie znam polskiego odpowiednika:zawstydzona/y:) bo osteopatka nie jest zbytnio zadowolona z postepow olitta:-(...musze poszperac w necie na ten temat wiecej info.

majuska - tak dopiero od piatku i tylko 6 tygodni.

zjola - do ustki sie wybieramy.

gosiu - dzieki,czyli peleryny i kalosze
zostawiam w domu:happy:

basiu - tez sie wycierpialam spiac na plecach,na boku tez nie dalo rady przez te big cyce:laugh2: a propos...co to za zapiekanka???

alamiqa- przyznaje racje,ja ostatnio spalilam bulki:eek:

marzenko - dzieki,wszystko super,tylko troche plecy pobolewaja...
 
a u nas od godziny znowu słońce piękne:)
ja na depilację to do kosmetyczki biegam, mam taką zaufaną i "słynie" też z tego że ciężarówki obrabia:)
i w ogóle to spałam dzisiaj chyba z 2 godzinki po południu:) i fajnie było bo Jula ze mną:) tak padało a teraz pyta: co tam piszesz do dziewczynek:))));-)
jejku dziewczyny ale w ciąży to musimy uważać bardziej jednak bo ja to ostatnio na szybę wlazłam w H&M:zawstydzona/y:
Basiu o zapiekance ci przypominam:-D
edit no właśnie Basiu co to za zapiekanka?
 
Ostatnia edycja:
Ha, na szyby to nie wchodzę, ale jak rozstawię suszarkę w łazience to robi się węższe przejście no i czasem zapominam o tym. A muszę ostrożne przechodzić, żeby brzuchem nie trącić ;)

Dzięki dziewczynki, wyłącznik czasowy nastawiłam, to nie zapomnę - gorzej jak zapominam ten wyłącznik nastawić ;) A zapiekanka bardzo prosta ale lubimy. Kroi się ziemniaki w talarki, jakąś zwykłą kiełbasę w półplasterki i cebulę w półtalarki. Jak ktoś lubi to może dodać do kiełbasy boczku - my lubimy :) No i układa się warstwami nie zapominając posolić i popieprzyć ziemniaki - na wierzchu ziemniaki :) Na wierzch daję trochę masła i na około godzinę do 200 stopni. Polecam, prosta i szybka, chociaż pewnie ma sporo kalorii :) Do tego ogórki małosolne i obiadek gotowy :)

Misiu Ty już na wylocie i jeszcze wszystko sama? No to jest i dla mnie nadzieja :)
Alex, a jakiego typu problem masz z Olivierkiem, bo nie wiem czy pisałaś czy mi umknęło...

U nas też juz świeci słońce a ze trzy, cztery godziny temu burza taka była, że ho, ho...
 
basiu - ale mi narobilas smaka:o) my dzisiaj mielismy pieczona slaska kielbaske i salatke:jajkowo-ogorkowo-rzodkiewkowo-szczypiorkowo-jogurtowo-pyszna:o)
oli ma asymetrie prawostronna,tzn.preferuje lezenie na prawej stronie...chodzimy na rehabilitacje,do osteopatki,cwicze w domu,kupilam poduche simonatal i wszystkie inne *******ki symulujace a nianius jest uparty...robi postepy...ale nie takie jak sa oczekiwane...ach
 
och ... w poprzednim życiu też robiłam taką zapiekankę, my wolimy z samym boczkiem ale nie może być za tłusty no i MUSI być cieniutko pokrojony .... ech...
co do depilacji i kosmetyczki, od pewnego czasu tak porastam "futrem" że musiałabym biegać min. raz w tygodniu do kosmetyczki :-)
 
Witajcie wszystkie kochane!
Dzis ryczę od rana, :-(cała noc budziłam się bo Rózia kopała, że jej pozycja nie pasi na plecach jak leżę, ale oba boki też jej nie pasiły - pierwszy raz tak mi dała w kość, ledwo rano żyłam, też marzę o moim ukochanym spaniu na brzusiu! A potem w przychodni pielęgniarka (starsza pani) wbiła mi sie pieknie, glukozę wypiłam z cytryną nawet spoko ale po pół godzinie zrobiło mi się słabo i spłynęłam na ławkę, poczekalnia pusta, pielęgniarka mówi lekarce a krowa nawet dupy nie ruszyła, dała mi siostrzyczka wody i jakoś dotrwałam...wynik zły norma do 140 a ja mam 230 więc jutro powtórka ale z 75g glukozy. Na piątek idę do diabetologa. Tak więc nici z wyjazdu na wieś. Basiu nie wiem co z tym poniedziałkiem będzie :-( Najmłodszą córkę tę 6-letnią dziś chyba coś ugryzło no frania była niemiłosierna...ojciec musiał się z nią "dogadać" bo ja bym poroniła z nerwów:szok:.... tyle dzieci wychowałam ale ta przechodziła samą siebie....już rok ją mamy więc pewnie zaczyna się standardzik: testowanie rodzinki bo poczuła sie kochana i pewna siebie. Przeżyję ale jestem wykończona a jak pomyślę o liczeniu kalorii, czego nienawidze to jestem przygnębiona. Niech mi dietę poda w postaci planu dnia to spoko ale jak mi każe liczyć i przeliczać to się pochlastam. Boze jak dobrze, że mężusia mam kochanego i mnie wspiera....Idę ryczeć aż mi ulży...papa
 
reklama
Basiu ale mi narobiłas smaka ta zapiekanka ja tez takie cos uwielbiam i do tego maslanka albo kefir pychotka , kurcze a ja za bardzo takiego nie moge teraz jesc , kurcze az mi slinka cieknie

U nas tez była burza jak diabli od 12 do `5 cały czas padało i grzmiało raz mocniej raz mniej za to teraz grzeje i zas duchota straszna

Iwonko co to za zły nastrój malenstwo tez to czuje w brzuszku i sie denerwuje nu nu nu

ja tez miałam cukrzyce ciazowa , jak robiłam badania u diabetolog to pobierali mi krew z zyły wypiłam 75 glukozy i za 2 godziny zas z zyły nie z palca i wyszło za duzo ze mam cukrzyce , zostałam jednak tylko na diecie bo nie było za wysokich skoków , bo u ciebie to jest strasznie wysoko , ale tym sie nie przejmówj na zapas ,Iwonko nie musisz liczyc kalori tylko mniej słodyczy i mniej tłustego sama bedziesz sobie sprawdzac glukometrem po czym ci skacze cukier mi np podwyzszał sie jak zjadłam zupke chinska a jak zjadłam arbuza i to pó to nic nie było tak ze to wszystko przed toba spokojnie nie denerwój sie
 
Ostatnia edycja:
Do góry