reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

Ja też się czuję teraz inna, lepsza mamuśka, bardziej świadomą, a także ustatkowaną o ile tak mozna to nazwać, wieloma rzeczami juz sie wogóle nie przejmuje no i mam pomocników w ostaci moich latorośli, myślę, że będzie dobrze, tylko do tego wszystkiego potrzebne jest jedno : zdrowie!!!

Ja się wyspałąm po południu i teraz mnie nie ciągnie do wyrka;-)

Patrzcie jakie sobie cudeńka dzisiaj na lumpie wygrzebałam, to tylko część:

dscf6786p.jpg


dscf6787f.jpg


dscf6788d.jpg


dscf6789.jpg
 
reklama
dla dziewczynek sa takie słodkie ubranka ... ja kupuję błękity, beże i granaty ...
Ubranka mam spakowane rozmiarami w kartony z ikea :-D to jeszcze z czasów kiedy nie musiałam leżakować przez większosć dnia ...
A z cukrzycą ciążową da się żyć - mimo wszystko lepiej gdy cukier da się uregulować dietą - a da się :-)
 
cześć mamuśki kochane,
ja już przy kawce i zapraszam,
Majuska no śliczne te ubranka:) i widać że nowe i jakościowo dobre, a ja dalej nic nie mam:( z resztą tu na półwyspie to nawet nic nie kupię ale już pisałam że zacznę łowy od jesieni a i jeszcze mi koleżanka obiecała mi dać karton ciuszków na rok:-) bo ja jej też dawałam jakiś fotelik czy krzesełko do karmienia.
Basiu ja już drugą kawkę pija a wy dalej śpicie dziewczynki:)
u nas piękne słońce z zapowiadali deszcze do piątku no i słuchajcie tu pogody:)) ale fajnie dzisiaj moi rodzice przyjeżdżają na kilka dni to będzie wesoło:)
o i Jula mi tu przez ramię zagląda myjąc ząbki i śię chichra:))

miłego dnia dla wszystkich:-)
 
Ja dziś pospałam:shocked2:..ale już psina wyspacerowana i pałaszuję tosty zapijając kawusią z mlekiem. Musze się pozbierać w miarę sprawnie dziś bo mam troche takich małych sprawek do pozałatwiania tu i ówdzie, w niedzielę wyjeżdżamy na kilka dni pooddychać w Tatrach słowackich, a potem jak wrócimy to zacznę kompletować, wózek, łóżeczko i inne niezbędne klamoty, do tej pory szaleję tylko po "lumpach", też chciałam ograniczyć trochę ten róż, ale się po prostu nie da, tych różowych szmatek jest takie zatrzęsienie , a takie są słodkie i za grosze, że musze kupować:happy2: Wózek chcę kupić używany na allegro i kilka innych rzeczy też, w sklepach sa ceny "sakramenckie"

U nas na listopadówkach dziewczyny donoszą, że w Realu jest promocja fajna na chusteczki do pupci Pampersa jakby kto chciał kupić
 
Cześć dziewczynki :)
Ja to już o siódmej wstałam, troszkę się pokręciłam po domu, zjadłam śniadanie i Gosiu gdzieś tak o 8.45 zmorzyło mnie znowu. Pospałam godzinkę i jeszcze troszkę poleżałam no i jestem, z kawką oczywiście. Czy jeszcze ktoś ma kawkę? Bo Tobie Gosiu trzeciej już nie zaproponuję ;-)
Majuś, rzeczywiście, ciuszki jak malowane no prześliczne, teraz takie cudeńka można znaleźć, że ho ho. Ja wprawdzie pomocników nie mam w postaci dzieci, ale myślę, że dam radę.
Jak upoluję coś extra to też Wam pokażę, a teraz pokażę Wam jak ozdobiłam używaną czapeczkę, którą dostałam i była całkiem biała. Oto ona :)czapeczka po metamorfozie.jpg
Tak się zabawiam :)
A dla chłopców też śliczności są w sklepach Misiu - te różne autka i nomen omen misie :) I miniaturowe jeansy i sweterki - zanim znałam płeć to wydawało mi się, że dla dziewczynek te ciuszki są śliczne ale jak zaczęłam chodzić po sklepach to okazało się, że i dla chłopców cudeńka są :)

Miłego dnia dla wszystkich Czterdziestek :)

Edit: Majuska, dzięki za info :)
 
dzien dobry babyboomowe cioteczki,

gosia - ach te corki...:-)

majuska - sliczne ubranka:tak:

a propos fb...myslalam,ze moze poznamy sie blizej...no coz...ok.lece po kafffke i zabieram sie za czytanko...
 
alex ja jestem na FB, mam to konto głównie dlatego, że udzielam się prozwierzęco i różne info tam zamieszczam, ale zaglądam tam raz na kilka dni, wyśle Ci na PW swoje dane to zapukaj do mnie :)

No basieńko zdolniacha z Ciebie, to wszystko tak cieszy, mamy teraz taki wyjątkowy czas na gromadzenie tych dziecięcych cudowności i korzystajmy z tego :)
 
majuska - ok:o)

basienko - slicznie,lubie takie dziergane rzeczy:o)

a propos cukrzycy ciazowej,mam 2 calkiem fajne przepisy na ciacha...gdyby ktoras z was byla zainteresowana odzywac sie:O)
 
reklama
Dzięki dziewczyny, lubię się tak bawić, a że teraz mam czas to korzystam.
Alex, miałam właśnie zapytać, czy Ty masz wybrane imię:-D:-D
My mamy chybaKlaudia, wcześniej była chybaZuzia. Ale to na dzień dzisiejszy jest.
Mogłabyś mi wysłać te przepisy? Wprawdzie nie mam cukrzycy, ale cukier na górnej granicy i teraz powtarzam badanie. A gin kazała uważać na węglowodany.
 
Do góry