reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

Asia witaj - uwielbiam Tychy, bo na XV Tyskim Wieczorze Uwielbieniowym w kościele pw. bł. Karoliny Kózkówny w Tychach dostałam proroctwo i szok ale dotyczytło mojej ciąży i córusi. Oczywiście proroctwo się spełniło i to daje mi wiarę i siłę, że tym razem się uda a czwórka moich Aniołków w Niebie nas wspiera :) Fajnie masz, że mieszkasz w takim fajowym mieście :) Pozdrowionka Iw.
 
reklama
ja do ok. 30 tygodnia czułam sie genialnie: zero mdłości, zero nudności, zero nadwrażliwości na zapachy. W maju zafundowałam sobie urlop -2 tygodnia w głuszy nad jeziorkiem ale w ośrodku z "cywilizacją", codziennie spacerowo robiłam ok. 10-15 km ... po urlopie w weekend godzina z kijami no i nagle buba ... cukrzyca ciążowa. Dieta - na razie bez insuliny ale ostatnie wyniki cukru wychodzą mi nie za dobrze więc jak tak dalej będzie wizyta u diabetologa nieco wcześniej, po "miłej" ... pani interesantce i bólach w dole brzucha zwolnienie i nakaz leżenia - na całe szczęście - w domu.
Nie wiem co mnie bardziej denerwowało : "miłe" panie czy to leżakowanie :-(
No i brakuje mi snu - Młody się uaktywnia w nocy ... i w ogóle jak próbuje zasypiać - co ponoć jest normalne ... ech ...
 
witam poniedzialkowo wszystkie brzuchatki i mamuski i o zdrowko pytam???

...u nas nocka przespana,czekam na hydraulika a teraz biore za zaleglosci w czytaniu waszych postow...:tak:...
 
alamiqa ,misia - witajcie:o)

marzenko - jak nocka???

gosiu - super ta nadmorska fotka,ach jak ja tesnknie za plaza...

asiu - to prawda,kiedys czlowiek przyjmowal wszystko inaczej...bardziej na luzie...a jak mdlosci???

majuska - tez tak mialam...chcialam tylko spokoju i ciszy:o)

basiu - a moze za duzo chodzisz??? wiecej relaxu kochana,nozki do gory i odpoczywaj!!!

iwoneczko -trzymam kciuki!!!

...hydraulik...zaraz wracam...
 
Alex dzięki za kciuki ale niestety nie pomogły :-( Moje żyły tak się schowały, że babeczka 5 razy mnie męczyła i nie mogła sie wbić, aż się poddała. Tego najbardziej sie bałam, bo zawsze tak mam, ehhhhh. Mam iść w środę gdy będzie inna pielęgniarka. Dziś dostałam jakiejś chrypy pewnie po tej klimie (słabo włączonej żeby nie dostać chrypki :wściekła/y:) w aucie, w upały. Malutka dziś tak kopie, że aż mi gazeta na brzuchu podskakiwała :-D.
Alex mam pytanko czy ten hydraulik to ten młody, przystojniak, Polak z reklamy? ;-)- taki żart! Kochane spokojnego poniedziałku!
 
cześć Babeczki, na kawusie zapraszam,
Asiu ja tylko się modliłam żeby od kawki mnie nie odrzuciło i wymodliłam bo w poprzednich ciążach to tak jak ty nie mogłam na nią patrzeć:) a na porodówce jak Julkę urodziłam to położne zaraz poprosiłam żeby mi zaparzyły takiej sypanej (tak szybko mi wróciło:)
no ale coś za coś teraz na mięso nie mogę spojrzeć śmieszne to:)
Marzenka ale ci teraz napiszę wiesz że tak świetnie sobie radzisz kochana że ho, ho super mama super babka jesteś:)
dziewczyny coś mnie w nocy w plecach strzyknęło i idę poleżeć z poduszką elektryczną:) serio:) często tak mam to minie najdalej pojutrze, ale wygrzać muszę:)

buziaczki duże:)
 
Cześć babeczki!

Rzadko tu zaglądam i widzę, że coraz nas więcej! To super! Ja mam wielką nadzieję, że w końcu i ja będę mogła dołączyć do Was na dobre :) Nie jestem w ciąży więc żyję w trochę innym świecie. Wy macie dylematy jaki wózek kupić i może ubranka, ja czy pogoda dopisze, żeby wskoczyć na motorek i zwiedzić kawałek Polski. W ten weekend byliśmy w Skalnym Mieście w Czechach. To jest coś cudownego. Mogłabym tam mieszkać :)
Życzę Wam ciężarówki moje kochane szczęśliwego rozwiązania i dobrego samopoczucia.

Basiu - dbaj o siebie kochana, już nie dużo Ci zostało. Buziak
 
...stuk kawusia...:-)

iwonka - a mi z palucha pobrali:tak:...a hydraulik mlody to i byl...ale przystojny...nie...brzuszysko chmielowe...sympatyczny owszem :-)
 
To niesamowite - ja ostatnio przesypiam wszystkie pogawędki - wczoraj ledwie poszłam spać a tu babeczki się rozgadały ;)
Dzieńdoberek :)

Ja dzisiaj już po zakupach, bo obejrzałam z rana prognozę pogody i mówili, że w Krakowie będzie lało od południa - zobaczymy, ale przestraszyłam się, że potem nie będzie mi się chciało no i poszłam.

Asiu, to w sumie dobrze z tą kawą, zdrowiej dla maluszka. U mnie ze smakami nic się nie zmieniło i nadal lubię kawkę, więc piję - słabszą i nie po kilka dziennie oczywiście :)
A z tym plamieniem to dopiero niedawno przestałam sprawdzać, z tym, że ja na początku ciąży krwawiłam no i po tym za każdym razem kiedy siusiu to i look w majtki:szok:

Iwonko, podobno dobrze jest dodać cytryny, ona nie zafałszowuje wyników no a roztwór nie jest taki słodki. Ja na szczęście nie miałam tego problemu, wypiłam i już, gorsze dwie godziny bezczynności...
I mam nadzieję, że ie wystraszyłaś się tych bomb, to podobno jakieś porachunki. Ale gość nie myśli zupełnie, bo co, gdyby dziecko wzięło tę bombę?

Gosia, a może kota niech Cię wygrzeje ;)

Misiu, ja miałam podobnie jak Ty, do 30 tygodnia żadnych "typowych" dolegliwości ciążowych. No a teraz zaczęło się - puchnięcie, niedoczynność tarczycy i za jakiś tydzień, dwa test na cukier - ostatnio miałam na górnej granicy. Na szczęście nie muszę leżeć :)

Alex, ja mało chodzę, a dużo odpoczywam, teraz jest chłodniej, więc nogi lepsze ;)

A może kawki się napiję? Zapraszam, na kawkę czy herbatkę czy kto tam co lubi :)
 
reklama
Zjolu, kochana witaj - byłam kiedyś w Skalnym Mieście - rzeczywiście pięknie tam jest ale nasze Góry Stołowe też piękne :)
Do Twojej wizyty już tak niewiele czasu zostało - pamiętaj meldować co Wam powiedzieli, a ja cały czas &&&&&&&&
Buziaczki
 
Do góry