reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

reklama
My po złych doświadczeniach nie chcieliśmy zapeszać. No ale teraz to już najwyższy czas, żeby zacząć kompletowanie wszystkiego :)
Łomatkokochana, nie wytrzymam, spać mi się chce jak nie wiem co:szok: ( a kawkę wypiłam). Muszę się zdrzemnąć...
 
Ale plotkujecie:-D:-D
Alex ale z Ciebie agentka z tymi słodyczami:-D:-D ja na szczęście nigdy nie miałam parcia na słodkie, na widok jakiś ciastek z masą i tortów to mnie mdliło, czekolada od czasu do czasu mogła być, ale bez przesady. Teraz mnie jednak ciągnie do słodkiego zwłaszcza do lodów, nawet dziś mam obiecane, bo jedziemy ze starym na wizyte a w drodze powrotnej na lody :)
Wszystkiego naj naj dla Twojego maluszka
Zjolu czekam i ja niecierpliwie na wyniki Twojej wizyty, zaglądaj do nas i pisz :)

ja juz troche mamkupionych ciuszków, ale stawiam na razie na taniochę, połaziłam troche po "lumpach" i mam sporo bodziaków i śpiochów nówek no i wygrzebałam kilka cudnych sukienuni, mam jeszcze obiecany wór szmat od koleżanki na dziewczynkę i od kolejnej po synku, więc musze sie trochę ograniczać z tymi zakupami :) szperam tez na allegro za wózkiem, chcę kupić używanego x-landera 3 w 1, więc się przyczajam na licytację, generalnie podchodze rozsądnie, tzn. nie chce za bardzo szaleć, bo wiem, że później człowiek nie nadąża tego wszystkiego użyć, u nas nie ma babć i dziadziów, którzy się dołożą do zakupów, więc sami musimy wszystko dla maleństwa zapewnić :)
 
witam :) jak zwykle po bezsennej nocy - mam nadzieję że Młody nie przeniesie tych nawyków i jednak da mi trochę nocą pospać ... teraz niestety tylko się kładę ten zaczyna brykać :(
Moja cukrzyca - na razie dieta -choć wczoraj po rozgotowanym przez mego m. makaronie razowym cukier mi tak skoczył że byłam przerażona. Dzis jak zwykle wassa - ale trzeba uważać i czytać dokładnie skład + jajko - zerowy indeks glikemiczny cukier wrócił do normy.
Nie solę - nie mam żadnej opuchlizny, pije herbatę zieloną, wode i kawę w wersji mocno rozwodnionej ... ech gdzie to podwójne espresso ;) A me TSH idealne - ale dalej biorę leki :)
I buszuje po necie robiąc zakupy wszelakie ... a ciuszki - część wyprzedaż, część TO (tania odzież). Mam zestaw ubranek, kocyków, rożków, wózek do odbioru od znajomej, łóżeczko - podobnie :)
Torba na wszelki wypadek spakowana.
 
Wyspałam się, poleżałam jeszcze i nabrałam energii, tyle, ż nie wiem co by teraz zrobić. U nas rozszalała się burza, no może z tym szaleniem przesadziłam, ale faktem jest, że grzmi i pada - dobrze, że zakupy rano zrobiłam :)
Znaczy Majus, ja też nie szleję, bo potem nowe ciuszki zostaną, ani raz nie założone, pewnie, że słodkie, ale po co? Mam koleżankę, która masę ciuszków używanych i nowych od rodziny dostała, sama też kupowała no i nie wiem czy połowa jej nie została ani raz nie założonych. To bez sensu, masz rację, a dodatkowo ja nie dysponuję nadmiarem miejsca, więc gdzie to trzymać?
Ja na razie za łóżeczkiem, pościelą i takimi rzeczami rozglądam się na Allegro, ale z zakupem jeszcze się wstrzymam ze trzy tygodnie.

No Misiu, Ty to już torbę powinnaś mieć w pogotowiu, w sumie ja też pewnie niedługo muszę o tym pomyśleć ;) Współczuję diety - drakońska. A to, że nie solisz, to ze względu na opuchliznę właśnie, czy z innego powodu? Ha, i moja dziewczynka też w nocy jest najbardziej aktywna (z tym, że we śnie na razie mi nie przeszkadza, jeszcze nie jest na tyle duża i silna chyba) i też boję się, żeby jej to nie zostało ;-)

A pieluszki, dziewczyny, myślałyście w ogóle o wielorazowych (z tym, że nie tetrowe mam na myśli)?
 
Kupiłam 10 tetrowych i 5 flanelowych bardziej do otarcia pysia, przykrycia ect. ...
Popytałam wśród znajomych - i zdecydowanie każda używała pampersów, myślałam o tych wielorazowych ale nie mam nikogo znajomego kto je uzywał a jakoś Reni Jusis nie wierzę...
Ja na allegro przeglądałam rzeczy różne i od kiedy sklepy też handlują na allegro trudno trafić okazję, wolę sklepy internetowe.
Ubranka jak ubranka - bez sensu kupować dużo - zwłaszcza w małych rozmiarach - pilnują mnie znajome abym nie popadła w jakiś zakupowy szał. Ale popadłam w szał zabawkowy - nie grzechotki i pluszkaki ale różne edukacyjne itp. ...
Ogólnie: grzechotki 2; gryzaki: 2; karuzela + jakieś zwierzaki do wózka a reszta to różne kostki, klocki, lusterka, piramidy.
Został nam jeszcze do zakupienia bujaczek - mam już upatrzony :)
a sól ... zawsze unikałam soli ze wzgledu na piasek w nerkach, który pojawił mi się kiedyś i już tak zostało a teraz używam soli jeszcze mniej :)
 
reklama
A pieluszki, dziewczyny, myślałyście w ogóle o wielorazowych (z tym, że nie tetrowe mam na myśli)?

ja nie kumam coś co to znaczy wielorazowe ale nie tetrowe? to są takie Basiu? ja to raczej zostanę przy jednorazowych bo są najbardziej higieniczne to mi w pracy dziewczyny mówiły że "Pampers" są najlepsze :) no ale to każda na swoim bąblu musi sprawdzić:)

dziewczyny cały dzień przeleżałam w łóżku na tej "elektryce" boli mnie tak pod łopatką że myślałam że się zryczę i nawet wzięłam apap bo już nie wyrabiałam, przespałam się po nim a teraz mam wyrzuty sumienia że go wzięłam:(
a wy tu sobie dalej plotkujcie a ja tak tylko zajrzę co rusz bo mi az prawa ręka drętwieje jak piszę,
buziaczki
 
Do góry