reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Moj syn tez szkielet. Ponad 180cm i 64kg. Zywi sie jedynie tostami z szynka i serem. Jak widze jego jadlospis to mnie irytuje. Po przebytym cowidzie przestal jesc jajka i czekolade. Troche wrocil do miesa. Odrobine. Cala reszta je normalnie, choc najmlodsza zdecydowanie lubi slodycze. Ale nie dostaje tyle ile by dala rade. Z owocami i warzywami nigdy wsxystkie dzieci nie mialy problemu. Srednia cora potrafila zjasc trzy obiady (spore porcje) jak byla mala. W przedszkolu, w domu i u babci. Teraz dba o figure wiec tez chudzina. Ale je wszystko tyle ze duzo sie rusza i cwiczy. Wstyd przyznac ale juz nie pamietam jak u nas bylo z rozszerzaniem diety. Cztety lata a ja pusto w glowie....
A dzis bylam u gina 😊 i potwierdzone ze na pokladzie kolejna dziewczynka🥰. A juz niedlugo polmetek.
Gratulacje dziewczynki!!!

U mnie cycki flaki, objawy ustały także jutro pewnie @
 
reklama
Dzięki dziewczyny. Mi to obojetne czy chlopak czy dziewczyna... Moze z dziewczynką będę miała mniej zakupów, bo duzo rzeczy po starszej będzie i razem w pokoju mogą być. Ale najbardziej sie ciesze ze wszystko wyglada dobrze. Oby tak dalej. A szczerze mowiac to boje sie porodu.... 4 raz a sie boję. Stress czy nie będę miala cov czy mi dziecka dlatego nie zabiora, czy moze na starosc cesarka i milion takich czy... Jak ja zszdroszcze tym co juz są po i wszystko ok...
 
Dzięki dziewczyny. Mi to obojetne czy chlopak czy dziewczyna... Moze z dziewczynką będę miała mniej zakupów, bo duzo rzeczy po starszej będzie i razem w pokoju mogą być. Ale najbardziej sie ciesze ze wszystko wyglada dobrze. Oby tak dalej. A szczerze mowiac to boje sie porodu.... 4 raz a sie boję. Stress czy nie będę miala cov czy mi dziecka dlatego nie zabiora, czy moze na starosc cesarka i milion takich czy... Jak ja zszdroszcze tym co juz są po i wszystko ok...
Kochana porodu chyba kobiety zawsze sie boja... czy to pierwszy, drugi czy kolejne. Zawsze czlowiek sie zastanawia czy bedzie dobrze, czy nic sie nie wydarzy itp. Itd. Mysle, ze to normalnie. Boimy sie cala ciaze.
Staraj sie myslec pozytywnie I nienakrecaj sir za bardzo. Bedzie co ma byc niestety nie na wszystko mamy wplyw.
 
reklama
Do góry